ТОП-6 порад, як правильно користуватися бензопилою

Важливо вміти правильно користуватися бензопилою

В наш час бензопила стала просто незамінним інструментом в досить широкому переліку робіт. Її часто купують не тільки для лісоповалу, деревообробної або переробної промисловості, а й для сільського господарства, будівництва, під час ремонту.

У всіх цих сферах діяльності використовуються різні моделі бензопил відомих виробників з різними технічними характеристиками. Але, не дивлячись на те, яку бензопилу Ви використовуєте, потрібно вміти правильно нею користуватися. Експерти інтернет-магазину Укрсервіс підготували кілька порад, які допоможуть Вам працювати з бензопилою найбільш ефективно.

1. Не користуйтеся бензопилою в закритому приміщенні

Всі ланцюгові бензинові пили працюють на двигунах внутрішнього згоряння. В результаті їх роботи виділяються чадні гази, небезпечні для здоров'я людини. Якщо не буде гарної циркуляції повітря, ці вихлопи будуть концентруватися в приміщенні і завдадуть непоправної шкоди користувачеві. Щоб цього уникнути, використовувати бензопилу обов'язково потрібно на свіжому повітрі.

2. Робоче місце повинно бути добре освітлено

Користуватися бензопилою слід тільки в умовах повного освітлення: вдень або при якісному штучному освітленні. В процесі розпилювання деревини лінія різу повинна добре проглядатися. Інакше ланцюг бензопили може налетіти на нездоланну перешкоду, зісковзнути з колоди і травмувати оператора.

3. Встаньте в стійке і нерухоме положення

Під час розпилювання дерева бензопилою, користувач повинен знаходитися в чітко зафіксованому положенні. Не можна працювати, стоячи на слизькій чи мокрій поверхні. В протилежному випадку, оператор може втратити рівновагу, впасти і отримати травму. Також не можна піднімати інструмент вище плечей, оскільки можна не втриматися на ногах і травмуватися.

4. Запускати двигун бензопили слід на відстані від легкозаймистих і вибухонебезпечних речовин

Під час запуску інструменту може виникнути іскра. Це створює додаткову можливість вибуху або несподіваного займання. Щоб робота з бензинової ланцюговою пилою була безпечною, важливо запускати її на відстані не ближче, ніж три метри від місця заправки.

5. Дотримуйтесь оптимальний режим роботи

Не піддавайте бензопилу занадто великих навантажень. Тому, двигун може перегрітися, що призведе до різних поломок. Також важливо робити перерви під час тривалого використання інструменту, щоб дати бензопиле можливість охолонути.

6. Використовуйте засоби індивідуального захисту

Під час розпилювання дерева, може виділятися велику кількість пилу, від колод можуть відлітати тріски. Це призведе до травм органів дихання або зору. Потужні моделі бензопил можуть відтворювати великий рівень шуму, що призведе до погіршення слуху. Щоб уникнути всіх цих негативних і небезпечних факторів, важливо використовувати протишумові навушникизахисні маски, щитки или окуляри.

Купити хорошу бензопилу для будинку або дачі в Україні

У ТД Укрсервіс можна недорого купити надійну ланцюгову бензопилу для розпилювання деревини. Весь товар поставляється разом з гарантією і сертифікатами якості. Серед найбільш популярних виробників, в асортименті інтернет магазину представлені бензопили виробництва HUSQVARNASOLOTex-acVULKAN та багато інших.

23.09.2018 22:59:35
0
1629

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Бензопили ECHO - професійна садова техніка з Японії

Бензопили ECHO - професійна садова техніка з Японії

Бензопили ECHO - сфера застосування Японська компанія Ехо – це відомий всьому світу, дуже популярний і затребуваний на ринку виробник садової техніки та обладнання. Продукція бренду давно асоціюється з безкомпромісною якістю, надійністю і стабільністю в експлуатації. Серед її основних переваг варто відзначити: надійні двигуни; продуману конструкцію з оптимальни..

22.11.2019
0
1901
Топ-5 професійних бензопил

Топ-5 професійних бензопил

  Бензопила — поширений спеціалізований інструмент для валки дерев. Його широко застосовують в садівництві, фермерстві або лісової промисловості. Пристрій являє собою пилку з шиною і ланцюгом, а також двигуном внутрішнього згоряння, який приводить в дію інструмент. Чи варто купувати проф. бензопилу? Всі інструменти діляться на побутові, напівпрофесійні і&nbs..

20.01.2020
0
8369
Ланцюгові бензопили: плюси і мінуси

Ланцюгові бензопили: плюси і мінуси

Бензопила – спеціалізований інструмент, який є незамінним при обробці деревини. Сучасний ринок представляє безліч моделей інструменту, які підходять для виконання побутових і професійних завдань. Перш ніж купити бензопилу від певного виробника, необхідно розібрати, які плюси і мінуси є у даного виду агрегату. Переваги інструменту Головним достоїнством бензинових моделей вважа..

19.10.2020
0
1165