Ланцюгові бензопили: плюси і мінуси

Бензопила – спеціалізований інструмент, який є незамінним при обробці деревини. Сучасний ринок представляє безліч моделей інструменту, які підходять для виконання побутових і професійних завдань. Перш ніж купити бензопилу від певного виробника, необхідно розібрати, які плюси і мінуси є у даного виду агрегату.

Переваги інструменту

Головним достоїнством бензинових моделей вважається їх автономність. Джерелом живлення приладу є маслобензіновая суміш. Завдяки цьому експлуатація приладу не залежить від наявності мережі, що дозволяє обробляти велику площу ділянки. До інших плюсів можна віднести:

  1. Об'ємні паливні баки, які забезпечують довгу експлуатацію без необхідності дозаправки. Наприклад, бензопила Хускварна комплектується бензобаком на 0,77 літрів. Цього літражу вистачить мінімум на годину роботи.

  2. Стійкість до різних погодних умов. Корпус приладу надійно захищений від проникнення снігу або дощу всередину пристрою.

  3. Високу продуктивність. Двигуни, що працюють на бензині, в порівнянні з електричними аналогами є більш потужними, тому їх можна використовувати під час валки лісів.

  4. Довгі шини, які дозволяють обробляти товсті стовбури дерев. Наприклад, бензопили Олео Мак здатні розпиляти 50 см колоди.

  5. Надійність. Двигун агрегату добре справляється з великими навантаженнями. За рахунок чого інструмент може безперервно працювати протягом довгого періоду. А це означає, що виконання завдання займає менше часу.

Крім цього, бензинові апарати вважаються більш довговічними за рахунок своєї простої конструкції. З дрібними неполадками зможе впоратися сам користувач.

Купити бензопили

Недоліки приладу

Не дивлячись на всі позитивні риси обладнання, пристрій не позбавлений недоліків. До головних можна віднести:

  1. Наявність вихлопних газів. Спалювання палива викидає в атмосферу небезпечні речовини, які не тільки негативно позначаються на навколишньому середовищі, а й можуть викликати алергічну реакцію.

  2. Шум. Експлуатація супроводжується гучними звуками, тому приладом не можна працювати в приміщенні. Крім цього, слід надягати засоби захисту органів слуху.

  3. Складність запуску взимку. Мінусова погода викликає складності при «холодному старті».

Ще одним істотним мінусом приладу вважається дороге обслуговування. Користувачеві необхідно постійно мати при собі масляну суміш, яка при неправильному зберіганні може зіпсуватися.

Купити бензопили

Купити якісну бензопилу в Україні

Інтернет-магазин має в своєму розпорядженні широкий асортимент бензопил від таких брендів  Husqvarna, Echo, Hitachi, McCulloch, Oleo-Mac, Partner, Solo, Tex-ac. Торговий дім "Укрсервіс" є офіційним імпортером брендів, тому клієнти мають можливість купити бензопили з заводу виробників, де їх якість перевіряється і підтверджує сертифікатами європейського стандарту.

Порівняти ціни на бензопили

19.10.2020 16:49:00
0
1159

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

ТОП-6 порад, як правильно користуватися бензопилою

ТОП-6 порад, як правильно користуватися бензопилою

Важливо вміти правильно користуватися бензопилою В наш час бензопила стала просто незамінним інструментом в досить широкому переліку робіт. Її часто купують не тільки для лісоповалу, деревообробної або переробної промисловості, а й для сільського господарства, будівництва, під час ремонту. У всіх цих сферах діяльності використовуються різні моделі бензопил відомих виробників з..

23.09.2018
0
1623
Бензопили ECHO - професійна садова техніка з Японії

Бензопили ECHO - професійна садова техніка з Японії

Бензопили ECHO - сфера застосування Японська компанія Ехо – це відомий всьому світу, дуже популярний і затребуваний на ринку виробник садової техніки та обладнання. Продукція бренду давно асоціюється з безкомпромісною якістю, надійністю і стабільністю в експлуатації. Серед її основних переваг варто відзначити: надійні двигуни; продуману конструкцію з оптимальни..

22.11.2019
0
1892
Кращі бензопили в світі

Кращі бензопили в світі

  При выборі бензопили для дому і дачі з'являється головне питання: як купити прилад, який буде повністю відповідати запитам? Адже навіть в асортименті невеликих компаній нараховуються десятки різновидів обладнання для розпилювання дров. Для того, щоб придбана модель радувала покупця, необхідно розібратися, що пропонує будівельний ринок бензопил і на які характ..

03.02.2020
0
1784
Що краще для рубки дров - дровокол або сокира (колун)?

Що краще для рубки дров - дровокол або сокира (колун)?

Чим краще колоти дрова Наколоти дрова для опалення на зиму або ж підготувати кілька в'язок для літнього мангала - нехитре, на перший погляд, справу. Раніше вибір був не надто вже й великий - узяв колун і пішов колоти, поки є сили. У сучасному світі існує альтернатива таким вправам - бензиновий або електричний дроворуб. З його допомогою можна в одну мить переколотив навіть самі товсті к..

17.04.2020
0
2827
Бензопили ECHO - рейтинг кращих моделей 2020 року

Бензопили ECHO - рейтинг кращих моделей 2020 року

Ланцюгова пила з бензиновим двигуном – ефективний інструмент для роботи з деревом та іншими матеріалами. На відміну від електромоделях, бензинові більш зручні, автономні, і їх можна використовувати при будь-якій погоді. Японські бензопили ECHO – міць і якість в одному інструменті Компанія ECHO – відомий японський виробник садової техніки. Вона займається випус..

04.05.2020
0
1873
Акумуляторна ланцюгова садова пила: особливості та переваги

Акумуляторна ланцюгова садова пила: особливості та переваги

Акумуляторна пила для саду – це незамінний інструмент для дачі. З його допомогою можна легко облагородити присадибну ділянку. Використовувати прилад можна не тільки для обрізання кущів. Акумуляторна ланцюгова пила також підходить для обрізки дерев, завдяки чому її можна застосовувати для заготівлі дров на зиму. Незважаючи на всі переваги акумуляторної садової техніки, навколо неї досі т..

24.07.2020
0
1980
Обприскувачі Gloria: огляд кращих моделей

Обприскувачі Gloria: огляд кращих моделей

Обприскувач – це садовий інструмент, який використовується для розпилення рідких і порошкоподібних речовин. Пристрій полегшує догляд за рослинами в невеликому саду або теплиці. Сучасний ринок представляє акумуляторні, помпові, бензинові чи електрообприскувачі від різних виробників. Одними з кращих моделей вважаються товари Gloria. За плечима компанії більше 70 років ..

10.11.2020
0
1098
Як вибрати ланцюгову пилу?

Як вибрати ланцюгову пилу?

Ланцюгова пила – це спеціалізований інструмент, який використовується для обробки і заготовки дерева. Головна перевага приладу – висока продуктивність. За короткий проміжок часу агрегат здатний виконати великий обсяг робіт. На сучасному будівельному ринку представлені різні моделі інструменту, що відрізняються між собою технічними показниками. Перш ніж робити покупку, необхідно ви..

20.11.2020
0
1415