Кращі бензопили в світі

 

При выборі бензопили для дому і дачі з'являється головне питання: як купити прилад, який буде повністю відповідати запитам? Адже навіть в асортименті невеликих компаній нараховуються десятки різновидів обладнання для розпилювання дров. Для того, щоб придбана модель радувала покупця, необхідно розібратися, що пропонує будівельний ринок бензопил і на які характеристики варто звертати увагу.

 

Яку бензинову ланцюгову пилу краще вибрати?

Бензопила нагадує ручну пилку, оснащену шиною, ланцюгом і двигуном внутрішнього згоряння. Саме конструкційні особливості приладу автоматизують процес розпилювання дров. Цей інструмент отримав широке поширення в лісовій промисловості, фермерстві та побуті за рахунок оптимізації роботи і економії робочої сили.

Досвідчені експерти інтернет-магазину «Укрсервіс» підготували добірку якісних і надійних виробників бензинових пив, щоб відвідувачам сайту було простіше вибрати, яку бензопилу купити для дому, а яку - для промисловості.

 

Японські бензопили Echo для професійних і аматорських потреб

Представлені бензопили відрізняються гармонійним співвідношенням потужності, ергономіки і безпеки. Вони відмінно підходять для експлуатації як в домашніх, так і в виробничих умовах. Переваги моделей:

 1. потужність бензопил – 1,5-4 к.с.;
 2. ланцюг з кількістю ланок від 40 до 65;
 3. шина довжиною від 30 до 60 смсм;
 4. ефективна система фільтрації повітря G-Force;
 5. інерційне гальмо.

Купити бензопили японського виробництва можна на сайті. Виробник дає гарантійний термін до 5 років на інструменти для домашнього використання і 2 роки - для промислового.

 

Бензинові пили Husqvarna

Популярна шведська компанія випускає одні з найдорожчих бензопил, але їх ціна виправдана експлуатаційними показниками. Пристрої оснащуються інноваційними системами X-Torq, які значно скорочують витрати палива, а також режимом AirInjection, за рахунок якого збільшується інтервал заміни фільтра. Відмінні риси обладнання:

 • потужність двигуна становить 1,9-6,6 к.с..;
 • довжина шини - 36-50 см;
 • ємність паливного бака – 0,37-0,52 л.

Наявність трисекційних колінвалів дозволяє використовувати пристрій в екстремальних умовах.

Хороші бензинові ланцюгові пили Stihl

Серед широкого асортименту німецьких бензопил доступні моделі, які підходять як для професійного, так і для приватного використання. Характеристики пили:

 • потужність коливається від 1,6 до 8,6 кінських сил;
 • довжина пильної шини – 10-75 см;
 • наявність антивібраційною системи;
 • бічний натяг ланцюга;
 • компенсатори забезпечують стабільну роботу пристрою навіть при підвищеній забрудненості фільтра.

Обладнання створено з урахуванням всіх законів ергономіки, завдяки чому мотопила проста в управління і обслуговування. Головна перевага техніки - це відносно компактні розміри при досить високій потужності.

ТД «Укрсервіс» ‒ інтернет-магазин бензопил

В магазині предоставлений широкий ассортимент професійних бензопил та іншої садовой і промислової техніки для заготівлі дров від відомих і надійних брендів ECHO, HUSQVARNA, STIHL. У каталозі можна подивитися, скільки коштує модель, ціни залежать від торгової марки і функціональних можливостей техніки. ТД «Укрсервіс» є офіційним імпортером бренду ECHO і авторизованим дилером компанії Husqvarna.

03.02.2020 11:14:56
0
1787

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Повітродувки ECHO - приберіть траву і листя в саду на раз-два

Повітродувки ECHO - приберіть траву і листя в саду на раз-два

Прибирання ділянки від опалого листя, гілок і легкого сміття вручну ніколи не призводить до ідеального результату. Отримати чистий доглянутий сад допоможуть ручні і ранцеві повітродувки, а подрібнення зібраного листя виконають садові пилососи. ECHO – виробник японської садової техніки Японська компанія ECHO вже понад 70 років займається виробництвом техніки для сільського гос..

27.04.2020
0
932
Бензопили ECHO - рейтинг кращих моделей 2020 року

Бензопили ECHO - рейтинг кращих моделей 2020 року

Ланцюгова пила з бензиновим двигуном – ефективний інструмент для роботи з деревом та іншими матеріалами. На відміну від електромоделях, бензинові більш зручні, автономні, і їх можна використовувати при будь-якій погоді. Японські бензопили ECHO – міць і якість в одному інструменті Компанія ECHO – відомий японський виробник садової техніки. Вона займається випус..

04.05.2020
0
1875
Рейтинг ТОП-5 кращих кущорізів для живоплоту

Рейтинг ТОП-5 кращих кущорізів для живоплоту

Кущоріз – це спеціалізований садовий інструмент, який використовується для підрізання кущів. Сучасний ринок представляє різні моделі, які відрізняються технічними показниками. При купівлі обладнання в першу чергу необхідно звертати увагу на тип двигуна, адже від нього залежить не тільки те, в яких умовах можна працювати з інструментом, але і вага приладу. Крім того, слід враховувати крок зуб..

25.09.2020
0
2304
Ланцюгові бензопили: плюси і мінуси

Ланцюгові бензопили: плюси і мінуси

Бензопила – спеціалізований інструмент, який є незамінним при обробці деревини. Сучасний ринок представляє безліч моделей інструменту, які підходять для виконання побутових і професійних завдань. Перш ніж купити бензопилу від певного виробника, необхідно розібрати, які плюси і мінуси є у даного виду агрегату. Переваги інструменту Головним достоїнством бензинових моделей вважа..

19.10.2020
0
1162
Як вибрати ланцюгову пилу?

Як вибрати ланцюгову пилу?

Ланцюгова пила – це спеціалізований інструмент, який використовується для обробки і заготовки дерева. Головна перевага приладу – висока продуктивність. За короткий проміжок часу агрегат здатний виконати великий обсяг робіт. На сучасному будівельному ринку представлені різні моделі інструменту, що відрізняються між собою технічними показниками. Перш ніж робити покупку, необхідно ви..

20.11.2020
0
1417