Як вибрати ланцюгову пилу?

Ланцюгова пила – це спеціалізований інструмент, який використовується для обробки і заготовки дерева. Головна перевага приладу – висока продуктивність. За короткий проміжок часу агрегат здатний виконати великий обсяг робіт. На сучасному будівельному ринку представлені різні моделі інструменту, що відрізняються між собою технічними показниками. Перш ніж робити покупку, необхідно визначити, який апарат підійде для побутових цілей, а який — для професійних.

Купити ланцюгову пилу

 

Види інструменту

Вибираючи певну модель, слід відштовхуватися від робочого середовища, в якому планується використання приладу. Кожен агрегат здатний виконати певний обсяг роботи. Даний показник залежить від типу харчування. З огляду на це, виділяють 4 типу пристрою:

  • Акумуляторна ланцюгова пила. Це автономний інструмент, який працює незалежно від наявності електромережі. Відрізняється середньою продуктивністю, екологічністю і низьким рівнем шуму. Може застосовуватися в побутовій або професійній сфері.

  • Електрична ланцюгова пила. Призначена для виконання робіт на дачній ділянці. Цей досить легкий агрегат не виділяє вихлопних газів. Перш ніж купити електропилку, слід враховувати, що радіус її експлуатації обмежується мережевим шнуром. Більш того, модель не можна використовувати в дощову погоду.

  • Бензопила. Це високопродуктивний інструмент, який застосовується для виконання складних будівельних робіт. Крім цього, у приладу відсутня прив'язка до електромережі. Але варто враховувати, що застосовувати їх в приміщенні не можна, так як робота супроводжується виділенням вихлопних газів і сильним шумом.

  • Ручна цепна пила. Це найпростіший варіант інструменту, що представляє собою ланцюгове полотно з ручками з обох сторін. Її головним плюсом вважається мобільність, так як вона легка і її всюди можна брати з собою.

Вибираючи певну модель, потрібно враховувати характер майбутніх робіт. Для обробки невеликої кількості деревини в домашніх умовах ідеальними вважаються акумуляторна і електрична ланцюгова пила. Для професійних цілей краще купувати бензопилу.

Технічні показники

Тип живлення – це не єдина характеристика, на яку слід звертати увагу при виборі. Крім цього, слід враховувати:

  • Потужність двигуна. Чим вище показник, тим сильнішим буде агрегат. Наприклад, для виконання побутових потреб підходить прилад потужністю 1,5-2,2 кВт.

  • Довжина шин. Цей показник впливає на діаметр колоди, який здатний розпиляти інструмент. З садовими деревами впорається шина довжиною 40 см, а для професійних потреб підходить показник в 50-90 см.

  • Крок ланцюга. Слід підбирати, відштовхуючись від потужності апарату. На побутові пристрої ставляться ланцюга з невеликим кроком.

Також потрібно враховувати спосіб натягу ланцюга. Ключовий підходить для професіоналів, а безключовий – новачкам.

Купити ланцюгову пилу

 

Де купити бензопилу в Україні?

В ТД «Укрсервіс» представлено широкий вибір ланцюгових пил різного типу. В асортименті є моделі від відомих брендів AL-KO, Ego, Flexo Trim, Makita, McCulloch, Echo, Hitachi, Solo, Husqvarna, Oleo-Mac, Partner, Tex-ac. А VULKAN є офіційною маркою торгового дому. Тому клієнти мають можливість придбати найдешевші акумуляторні, електричні, бензинові ланцюгові пили.

20.11.2020 12:17:49
0
1426

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Кращі бензопили в світі

Кращі бензопили в світі

  При выборі бензопили для дому і дачі з'являється головне питання: як купити прилад, який буде повністю відповідати запитам? Адже навіть в асортименті невеликих компаній нараховуються десятки різновидів обладнання для розпилювання дров. Для того, щоб придбана модель радувала покупця, необхідно розібратися, що пропонує будівельний ринок бензопил і на які характ..

03.02.2020
0
1794
Бензопили ECHO - рейтинг кращих моделей 2020 року

Бензопили ECHO - рейтинг кращих моделей 2020 року

Ланцюгова пила з бензиновим двигуном – ефективний інструмент для роботи з деревом та іншими матеріалами. На відміну від електромоделях, бензинові більш зручні, автономні, і їх можна використовувати при будь-якій погоді. Японські бензопили ECHO – міць і якість в одному інструменті Компанія ECHO – відомий японський виробник садової техніки. Вона займається випус..

04.05.2020
0
1883
Акумуляторна ланцюгова садова пила: особливості та переваги

Акумуляторна ланцюгова садова пила: особливості та переваги

Акумуляторна пила для саду – це незамінний інструмент для дачі. З його допомогою можна легко облагородити присадибну ділянку. Використовувати прилад можна не тільки для обрізання кущів. Акумуляторна ланцюгова пила також підходить для обрізки дерев, завдяки чому її можна застосовувати для заготівлі дров на зиму. Незважаючи на всі переваги акумуляторної садової техніки, навколо неї досі т..

24.07.2020
0
1985
Рейтинг ТОП-5 кращих кущорізів для живоплоту

Рейтинг ТОП-5 кращих кущорізів для живоплоту

Кущоріз – це спеціалізований садовий інструмент, який використовується для підрізання кущів. Сучасний ринок представляє різні моделі, які відрізняються технічними показниками. При купівлі обладнання в першу чергу необхідно звертати увагу на тип двигуна, адже від нього залежить не тільки те, в яких умовах можна працювати з інструментом, але і вага приладу. Крім того, слід враховувати крок зуб..

25.09.2020
0
2322
Ланцюгові бензопили: плюси і мінуси

Ланцюгові бензопили: плюси і мінуси

Бензопила – спеціалізований інструмент, який є незамінним при обробці деревини. Сучасний ринок представляє безліч моделей інструменту, які підходять для виконання побутових і професійних завдань. Перш ніж купити бензопилу від певного виробника, необхідно розібрати, які плюси і мінуси є у даного виду агрегату. Переваги інструменту Головним достоїнством бензинових моделей вважа..

19.10.2020
0
1165