Який буває спецодяг

Надійний захист в побуті і на виробництві

На сьогоднішній день спецодяг знаходить дуже широке поширення в самих різних сферах виробництва. Вона дозволяє не тільки захистити працівника від несприятливих умов робочого середовища, але також створити фірмовий стиль і престиж підприємства. Завдяки своїй зручності, практичності і захисними властивостями такий одяг досить часто використовується в побуті.

Види захисного одягу, залежно від захищених ділянок тіла

Сфера застосування і основне призначення спецівки зумовлює її класифікацію на види, в залежності від того, які ділянки тіла необхідно захистити. Для захисту органів дихання використовують ізолюючі і фільтруючі респіратори. Для захисту очей - окуляри, щитки, маски. Для захисту слухових органів: беруші, навушники.

Окрему категорію становить спеціальний одяг для захисту різних ділянок шкіри:

Асортимент спецівки ТД Укрсервіс настільки широкий, що ви можете з легкістю придбати як літню чоловічу спецодяг, так і зимову, підібравши оптимальний варіант виходячи з особистих потреб.

Призначення спецодягу

Основна функція спеціального одягу - захисна. Залежно від призначення її можна розділити на такі види:

  • Робоча (захищає від пилу, бруду і дрібних травм на виробництві)
  • Для роботи при знижених температурах (тепла, легка, зберігає тепло і при цьому не сковує рухів)
  • Для роботи в умовах підвищених температур (жароміцний, виготовлений ​​з матеріалів з вогнетривким покриттям, часто захищає від електрики)
  • Сигнальна (зі спеціальними світловідбивачами для роботи в умовах обмеженої видимості)
  • Вологозахисна (захищає від бруду, пилу і вологи, не промокає)
  • Для захисту проти агресивних хімічних речовин (використовується на хімічному виробництві, в лабораторіях)

Найбільш масштабну і різноманітну категорію спецодягу становить уніформа. Вона дозволяє дотримуватися санітарно-гігієнічні норми в роботі, роблячи її при цьому стильною і комфортною.

Розмір спецодягу

Вибір літнього або зимового спецодягу не обмежується моніторингом цін і переглядом фото в інтернеті. Крім усього іншого вам необхідно знати йго розмір. Розмірна сітка включає в себе такі основні параметри, як зростання, обхват грудей, талії і стегон. Згідно ДСТУ робочий одяг має розмір від L до XXXL. Можливі також варіанти пошиття одягу з нестандартними параметрами.
 

ТД Укрсервіс - спецодяг хорошої якості за доступними цінами

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент робочого і захисного одягу торгових марок PiOCERVAVULKAN.

Для більш детальної інформації ви можете зв'язатися з менеджерами компанії які розкажуть, скільки коштує літній / зимовий спецодяг, які переваги того чи іншого виробництва та який спецодяг найкращий в своєму сегменті по співвідношенню ціни і якості.

Доставка товарів здійснюється по всій території України. Для постійних і оптових покупців діє програма лояльності з приємними бонусами і знижками.

 

03.03.2019 21:28:17
0
1531

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Захисний одяг Ardon: огляд асортименту

Захисний одяг Ardon: огляд асортименту

Робота на різних видах підприємств включає в себе взаємодію з потенційно небезпечними речовинами. Виникає необхідність використання уніформи, яка забезпечує високий рівень захисту від впливу зовнішніх факторів. До такого виду одягу висуваються особливі вимоги, згідно з якими вона повинна бути зшита. За умови дотримання норм виготовлення вона здатна знизити ймовірність отримання травм. Ardon - в..

08.11.2019
0
1358
Які бувають засоби індивідуального захисту?

Які бувають засоби індивідуального захисту?

Затребуваність засобів індивідуального захисту в мирний час, на підприємствах обумовлена тим, що людський організм легко піддається негативному впливу навколишнього середовища. Що таке засоби індивідуального захисту на виробництві та навіщо вони потрібні? Під цим терміном розуміють весь одяг і обладнання, яке гарантує зменшення негативного впливу забруднень під час виробничих проце..

10.01.2020
0
1864