Захисний одяг Ardon: огляд асортименту

Робота на різних видах підприємств включає в себе взаємодію з потенційно небезпечними речовинами. Виникає необхідність використання уніформи, яка забезпечує високий рівень захисту від впливу зовнішніх факторів. До такого виду одягу висуваються особливі вимоги, згідно з якими вона повинна бути зшита. За умови дотримання норм виготовлення вона здатна знизити ймовірність отримання травм.

Ardon - виробник спецодягу з Чехії

Професійний одяг від відомого світового виробника виготовлена відповідно до всіх технічних норм. Компанія використовує якісні матеріали, що відрізняються високими експлуатаційними показниками. Виробництво оснащене сучасним обладнанням, тому вироби відповідають європейським стандартам якості. ТД «Укрсервіс» є авторизованим дилером в Україні і поставляє різні види захисного одягу від Ardon.

Захисне взуття

Захисне взуття – гарантія безпеки ніг працівника. Вона запобігає або мінімізує негативний вплив зовнішніх факторів. Серед широкого асортименту бренду можна купити робочі зимові черевики, напівчеревики і літні сандалі. Переваги взуття:

  • спеціальна підошва, стійка до мастил, палива, температур до 110 ° С, кислотам, а також здатна розсіювати електростатичні завантаження;
  • наявність сталевого захисного носка, міцної устілки, амортизатора в області п'яти;
  • перфорація, що забезпечує ефективний повітрообмін всередині.

Всі вироби виготовляються з натуральної шкіри.

Робочі куртки

Робочі куртки використовують в якості спецодягу або уніформи для співробітників. Ardon пропонує вироби, які забезпечують практичність і зручність. Їх відмітні риси:

  1. матеріал підвищеної зносостійкості;
  2. наявність кишень для зберігання предметів;
  3. розміри робочих курток в діапазоні M-XL;
  4. регульовані манжети;
  5. дорога якісна фурнітура.

Зимові куртки для роботи відрізняються різною щільністю наповнювача, для того, щоб можна було підібрати необхідний варіант моделі під певний сезон.

Робочі штани

Вироби не обмежують руху і ідеально повторюють вигини тіла, тому не утрудняють руху і в них комфортно працювати. В інтернет-магазині можна купити робочі штани різного крою і розмірів. Вони відрізняються багатофункціональністю і можливістю регулювання посадки талії. Наявність світловідбивних вставок забезпечує додатковий захист в темний час доби.

Напівкомбінезон для роботи

Універсальні напівкомбінезони від Ardon підходять для експлуатації як усередині приміщення, так і на відкритому повітрі. В асортименті доступні спецівки з можливістю регулювання довжини посадки і ширини штанини, пояса. Ціна на напівкомбінезони залежить від якості фурнітури, а також від функціональності конкретної моделі.

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин оригінального захисного одягу від Ardon

Асортимент онлайн-магазину продажу професійної уніформи задовольняє будь-які вимоги, тому більше немає необхідності шукати відповіді на запитання, де купити практичні напівкомбінезони, штани або взуття для захисту. Асортимент представлений тільки якісними виробами. На те, скільки коштує спецодяг, впливає показник зносостійкості матеріалів.

 

08.11.2019 10:13:50
0
1358

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

ЗІЗ: як захистити органи дихання

ЗІЗ: як захистити органи дихання

Правильний захист органів дихання У житті існує безліч ситуацій, при настанні яких важливою стає захист органів дихання. Серед них можна виділити: утворення чадного газу під час загоряння в приміщенні або на природі; випаровування хімічних або токсичних речовин на виробництві; витік забруднених матеріалів; проведення рятувальних робіт при аварії; підвищений рівень задимл..

15.02.2019
0
1420
Який буває спецодяг

Який буває спецодяг

Надійний захист в побуті і на виробництві На сьогоднішній день спецодяг знаходить дуже широке поширення в самих різних сферах виробництва. Вона дозволяє не тільки захистити працівника від несприятливих умов робочого середовища, але також створити фірмовий стиль і престиж підприємства. Завдяки своїй зручності, практичності і захисними властивостями такий одяг досить часто використовуєт..

03.03.2019
0
1532
Основні види робочих рукавичок

Основні види робочих рукавичок

Надійний захист для рук Рукавички – незамінна річ не тільки для роботи в саду і городі, але також на будівництві або на виробництві. Вони дозволяють надійно захистити руки працівника від пошкоджень, опіків і інших негативних чинників навколишнього середовища. На сьогоднішній день широке розмаїття моделей дозволяє купити захисні рукавички практично для будь-яких господарських та ..

17.03.2019
0
1049
Які бувають засоби індивідуального захисту?

Які бувають засоби індивідуального захисту?

Затребуваність засобів індивідуального захисту в мирний час, на підприємствах обумовлена тим, що людський організм легко піддається негативному впливу навколишнього середовища. Що таке засоби індивідуального захисту на виробництві та навіщо вони потрібні? Під цим терміном розуміють весь одяг і обладнання, яке гарантує зменшення негативного впливу забруднень під час виробничих проце..

10.01.2020
0
1864
Респіратор якого класу захисту краще вибрати

Респіратор якого класу захисту краще вибрати

Індивідуальний захист органів дихання Робоче середовище багатьох виробництв відрізняється підвищеною небезпекою для органів дихання. Для зниження негативного впливу шкідливих речовин на здоров'я людини необхідно використовувати спеціальні засоби індивідуального захисту. Якщо в робочій атмосфері концентрація небезпечних випарів, парів або газів перевищує допустиму норму, то роботодавець..

23.03.2020
0
6500