Респіратор якого класу захисту краще вибрати

Індивідуальний захист органів дихання

Робоче середовище багатьох виробництв відрізняється підвищеною небезпекою для органів дихання. Для зниження негативного впливу шкідливих речовин на здоров'я людини необхідно використовувати спеціальні засоби індивідуального захисту. Якщо в робочій атмосфері концентрація небезпечних випарів, парів або газів перевищує допустиму норму, то роботодавець повинен забезпечити працівників респіраторами.

Якими бувають респіратори - основні типи захисту

Класи захисту респіраторів

Спеціальні маски зарекомендували себе як надійні ЗІЗ органів дихання. Їх основне завдання – очищати повітря, який вдихають робочі, від бактерій, пилу, парогазообразних домішок. Залежно від фільтруючих здібностей вироби відбувається розбивка респіраторів за класами захисту.

Респіратори першої групи

Відрізняються низькими фільтраційними здатностями. Купити респіратори класу захисту FFP1 можна для роботи в приміщеннях з ефективною вентиляцією і концентрацією шкідливих речовин від 2 мг / м3. Середовище їх застосування поширюється на:

  • виробництва з нетоксичного пилом;
  • шахти або каменеломні;
  • деревообробну та харчову індустрію.

Маска має ступінь очищення до 80% від проникнення частинок цементу, вугілля, деревних трісок і тирси металу. Моделі відрізняються ергономічним дизайном, вони щільно прилягають до обличчя, при цьому не ускладнюють дихання. Носовий затискач призначений для забезпечення герметичності, а спеціальні стрічки дозволяють регулювати обхват голови.

Якими бувають респіратори - вид захисту FFP1

Респіратори другої групи

Вироби характеризуються середнім ступенем захисту від пилу, газів і випарів. Їх можна застосовувати в просторах з поганим провітрюванням. Вироби зможуть захистити органи дихання, якщо рівень небезпечних домішок не перевищує гранично допустимих концентрацій в 10 разів. Маски здатні затримувати до 94% забруднень. Другий клас захисту респіраторів можна використовувати при контакті зі слаботоксичні парами і газами.

Використання маски необхідно працівникам гірничодобувної, деревообробної, хімічної та металургійної промисловості. Всі моделі даної категорії прості в експлуатації і не впливають на функції мови. Конструкційні особливості виробу надовго зберігають форму. Багато масок забезпечені параболічних клапаном видиху, завдяки чому потік повітря, що видихається прямує вниз і робочі окуляри не пітніють. Ціна протиаерозольних респіраторів класу захисту FFP2 не набагато перевищує аналоги першої групи.

Якими бувають респіратори - вид захисту FFP2

Респіратори третьої групи

Купити респіратори класу захисту FFP3 можна для використання на виробництвах, де гранично допустима концентрація небезпечних речовин становить від 0,05 мг / м3. Даний клас захисту респіраторів убезпечить органи дихання від отрут, дрібнодисперсних, твердих домішок і рідких аерозолів на 99%. Більш того, маски вловлюють шкідливі бактерії і спори цвілі. Головною відмінною рисою професійних респіраторів третього класу захисту є можливість їх експлуатації при різних температурах, так як вони здатні підтримувати комфортний мікроклімат в повітроочиснику.

Якими бувають респіратори - вид захисту FFP3

Де купити респіратори високого класу захисту в Україні

В ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент ЗІЗ дихальних органів від всесвітньо відомих брендів HardyMikrofiltrTrident. Якість продукції торгових марок підтверджено сертифікатами європейського стандарту. Інтернет-магазин є офіційним дилером перерахованих торгових марок на території України. У зв'язку з цим, клієнти торгового дому мають можливість купити респіратори 1, 2, 3 класу захисту за найкращою ціною. Кваліфіковані співробітники нададуть допомогу в підборі підходящої моделі в залежності від особливостей робочого середовища застосування.

Порівняти ціни на респіратори

23.03.2020 11:55:49
0
6452

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

ЗІЗ: як захистити органи дихання

ЗІЗ: як захистити органи дихання

Правильний захист органів дихання У житті існує безліч ситуацій, при настанні яких важливою стає захист органів дихання. Серед них можна виділити: утворення чадного газу під час загоряння в приміщенні або на природі; випаровування хімічних або токсичних речовин на виробництві; витік забруднених матеріалів; проведення рятувальних робіт при аварії; підвищений рівень задимл..

15.02.2019
0
1405
Захисний одяг Ardon: огляд асортименту

Захисний одяг Ardon: огляд асортименту

Робота на різних видах підприємств включає в себе взаємодію з потенційно небезпечними речовинами. Виникає необхідність використання уніформи, яка забезпечує високий рівень захисту від впливу зовнішніх факторів. До такого виду одягу висуваються особливі вимоги, згідно з якими вона повинна бути зшита. За умови дотримання норм виготовлення вона здатна знизити ймовірність отримання травм. Ardon - в..

08.11.2019
0
1354
Які бувають засоби індивідуального захисту?

Які бувають засоби індивідуального захисту?

Затребуваність засобів індивідуального захисту в мирний час, на підприємствах обумовлена тим, що людський організм легко піддається негативному впливу навколишнього середовища. Що таке засоби індивідуального захисту на виробництві та навіщо вони потрібні? Під цим терміном розуміють весь одяг і обладнання, яке гарантує зменшення негативного впливу забруднень під час виробничих проце..

10.01.2020
0
1845
Як захистити очі під час роботи з інструментом

Як захистити очі під час роботи з інструментом

Захист очей - один з найважливіших пунктів техніки безпеки Під час роботи з різними інструментами і верстатами з обробки металу, дерева, пластика завжди є ризик потрапляння в очі дрібних частинок оброблюваного матеріалу або дисперсного пилу. У більшості випадків це закінчується короткочасним роздратуванням рогівки ока, але можуть виникнути наслідки і серйозніше. Для того, щоб цьому запобігти ва..

18.05.2020
0
912