Як захистити очі під час роботи з інструментом

Захист очей - один з найважливіших пунктів техніки безпеки

Під час роботи з різними інструментами і верстатами з обробки металу, дерева, пластика завжди є ризик потрапляння в очі дрібних частинок оброблюваного матеріалу або дисперсного пилу. У більшості випадків це закінчується короткочасним роздратуванням рогівки ока, але можуть виникнути наслідки і серйозніше. Для того, щоб цьому запобігти важливо дотримуватися техніки безпеки і користуватися захисними окулярами. Купити їх можна практично в будь-якому спеціалізованому магазині, що торгує ЗІЗ або будівельними інструментами. У тому числі і в інтернет-магазині ТД Укрсервіс.

Які окуляри вибрати для захисту

Які окуляри вибрати для захисту

Купити окуляри для захисту очей не складно, але вкрай важливо підібрати продукцію, яка буде відповідати Вашим вимогам якнайкраще. На ринку України представлений широкий асортимент ЗІЗ, серед яких можна купити захисні окуляри як відкритої, так і закритої конструкції. Перші злегка нагадують звичайні вироби для захисту від сонця, але кілька міцніше від них. Закриті захисні окуляри зовні нагадують моделі для гірськолижного спорту або дайвінгу. Вони особливо затребувані під час робіт з підвищеною запиленістю повітря.

Важливим критерієм вибору є колір лінз. І мова тут йде зовсім не про естетичних смаках. Колір лінз безпосередньо впливає на рівень захисту:

 1. Прозорі - забезпечують захист від ультрафіолету, фільтрують шкідливі УФ-промені. Без них не обійтися під час шліфувальних, токарних, монтажних робіт.
 2. Димчаті - захищають від шкідливого ультрафіолетового випромінювання і яскравого сонячного світла, гарантують відмінну видимість сигнальних вогнів. На додаток до всього цього, мають противідблисковий ефект.
 3. Жовті - не тільки захищають від ультрафіолету, але і підсилюють контраст. Завдяки цьому, вони досить популярні серед водіїв автомобільного транспорту, будівельників, працівників аеропортів і людей, що працюють в умовах поганої видимості.

Лінзи окулярів можуть бути і інших кольорів. Детальні характеристики кожної моделі можна дізнатися безпосередньо у менеджера під час покупки.

Сфера застосування захисних окулярів

Сфера застосування

Захисні окуляри використовуються в більшості сфер людської діяльності, де існує хоча б найменший ризик нашкодити органам зору. Більшість відразу ж подумали про будівництво та виробництві. Так, це вірно, але захищати очі потрібно не тільки там. Окуляри часто використовуються також:

 • в медицині;
 • на складах;
 • в логістиці і транспортних компаніях;
 • в лісництві;
 • під час монтажних / демонтажних робіт;
 • в садівництві та сільському господарстві;
 • на СТО і автосервісі;
 • в агрономії.

Це далеко не повний список, де можуть знадобитися захисні окуляри, адже практично в кожній професії є техніка безпеки, що має на увазі ту чи іншу ступінь захисту.

Купити захисні окуляри

ТД Укрсервіс - купити захисні окуляри в Україні

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна за вигідними цінами купити робочі окуляри для захисту очей. В асортименті представлені вироби 3MSIGMATruperVULKAN і інших брендів. Замовлення можна зробити через корзину сайту або по телефону. Вигідні ціни та відмінна якість гарантовані.

Порівняти ціни на захисні окуляри

18.05.2020 17:41:09
0
919

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Основні види робочих рукавичок

Основні види робочих рукавичок

Надійний захист для рук Рукавички – незамінна річ не тільки для роботи в саду і городі, але також на будівництві або на виробництві. Вони дозволяють надійно захистити руки працівника від пошкоджень, опіків і інших негативних чинників навколишнього середовища. На сьогоднішній день широке розмаїття моделей дозволяє купити захисні рукавички практично для будь-яких господарських та ..

17.03.2019
0
1048
Які бувають засоби індивідуального захисту?

Які бувають засоби індивідуального захисту?

Затребуваність засобів індивідуального захисту в мирний час, на підприємствах обумовлена тим, що людський організм легко піддається негативному впливу навколишнього середовища. Що таке засоби індивідуального захисту на виробництві та навіщо вони потрібні? Під цим терміном розуміють весь одяг і обладнання, яке гарантує зменшення негативного впливу забруднень під час виробничих проце..

10.01.2020
0
1864
Респіратор якого класу захисту краще вибрати

Респіратор якого класу захисту краще вибрати

Індивідуальний захист органів дихання Робоче середовище багатьох виробництв відрізняється підвищеною небезпекою для органів дихання. Для зниження негативного впливу шкідливих речовин на здоров'я людини необхідно використовувати спеціальні засоби індивідуального захисту. Якщо в робочій атмосфері концентрація небезпечних випарів, парів або газів перевищує допустиму норму, то роботодавець..

23.03.2020
0
6500