Основні види робочих рукавичок

Надійний захист для рук

Рукавички – незамінна річ не тільки для роботи в саду і городі, але також на будівництві або на виробництві. Вони дозволяють надійно захистити руки працівника від пошкоджень, опіків і інших негативних чинників навколишнього середовища. На сьогоднішній день широке розмаїття моделей дозволяє купити захисні рукавички практично для будь-яких господарських та виробничих потреб. Їх поділяють за розмірами, матеріалами і, що головне, за захисними властивостями, в залежності від того, який рівень і тип захисту вам необхідний.

Робочі рукавички: матеріал виготовлення

Ціна захисних рукавичок багато в чому залежить від того, яким властивостями володіє матеріал, з якого вони виготовлені. За типом матеріалу їх поділяють на:

  • Трикотажні (з ПВХ покриттям або без). Відрізняються підвищеною міцністю і еластичністю, зносостійкістю. Прекрасно підходять для роботи зі слизькими предметами.
  • ХБ-рукавиці (без покриття і вкраплень). Зазвичай виготовлені з чистої бавовни або з додаванням невеликого відсотка поліестеру. Надійно захищають руки, але при цьому повністю зберігають чутливість. Підходять для робіт, які вимагають граничної точності рухів.
  • Спилкові. Виготовлені з високоміцного спилка, мають високий ступінь термозахисту, але при цьому не сковують рухів і дозволяють шкірі дихати. Такі печатки ідеально підходять для роботи на будівництві, а також для зварювання.
  • Латексні. Їх основне призначення - захист рук від шкідливих хімічних речовин. Тому рукавиці з латексу часто використовуються в медицині, на будівництві та при ремонтних роботах (особливо при контакті з гашеним вапном).
  • Нітрилові. Це найбільш універсальний варіант з прекрасними захисними властивостями і високим ступенем зносостійкості.
  • Неопренові (для захисту від кислоти, спирту та іншої побутової хімії).

Пам'ятайте, що від правильного вибору рукавичок залежить не тільки комфорт, але і безпека робочого процесу.

Тип выполняемых задач

Варто відзначити, що рукавиці слід вибирати відповідно до поставлених завдань, ступеню небезпеки і типом виконуваної роботи. Трикотажні або бавовняні моделі рукавичок підійдуть для садових робіт, для ремонту, при складанні різних механізмів на виробництві. Для працівників, які контактують з хімічними речовинами краще звернути увагу на кислото- і лугостійкі моделі. Для зварювання і монтажу ідеальним варіантом стануть краги.

Як вибрати розмір для рукавичок

Засоби захисту рук повинні бути не тільки надійними, але і зручними. Для того, щоб вам було комфортно працювати, необхідно правильно підібрати розмір виробу. Для цього вам знадобитися 2 основних параметри руки: обхват долоні і довжина кисті. Залежно від співвідношення цих показників робочі рукавички можуть мати 6 стандартних розмірів, починаючи з S, закінчуючи XXXL.

ТД Укрсервіс - інтернет-магазин ЗІЗ в Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує відмінну можливість вигідно купити будівельні рукавиці і робочі рукавички виробництва Metabo, CERVADOLONI, а також власної торгової марки Vulkan. Якість і надійність гарантуємо.

 

17.03.2019 22:52:09
0
1048

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Захисний одяг Ardon: огляд асортименту

Захисний одяг Ardon: огляд асортименту

Робота на різних видах підприємств включає в себе взаємодію з потенційно небезпечними речовинами. Виникає необхідність використання уніформи, яка забезпечує високий рівень захисту від впливу зовнішніх факторів. До такого виду одягу висуваються особливі вимоги, згідно з якими вона повинна бути зшита. За умови дотримання норм виготовлення вона здатна знизити ймовірність отримання травм. Ardon - в..

08.11.2019
0
1358
Які бувають засоби індивідуального захисту?

Які бувають засоби індивідуального захисту?

Затребуваність засобів індивідуального захисту в мирний час, на підприємствах обумовлена тим, що людський організм легко піддається негативному впливу навколишнього середовища. Що таке засоби індивідуального захисту на виробництві та навіщо вони потрібні? Під цим терміном розуміють весь одяг і обладнання, яке гарантує зменшення негативного впливу забруднень під час виробничих проце..

10.01.2020
0
1864
Як захистити очі під час роботи з інструментом

Як захистити очі під час роботи з інструментом

Захист очей - один з найважливіших пунктів техніки безпеки Під час роботи з різними інструментами і верстатами з обробки металу, дерева, пластика завжди є ризик потрапляння в очі дрібних частинок оброблюваного матеріалу або дисперсного пилу. У більшості випадків це закінчується короткочасним роздратуванням рогівки ока, але можуть виникнути наслідки і серйозніше. Для того, щоб цьому запобігти ва..

18.05.2020
0
920