Мінімийка IDROBASE: зручно, надійно, економно

Миючий апарат на всі випадки життя

Мінімийка високого тиску – це незамінний помічник у побуті. Її універсальність і широка сфера використання дозволяє істотно полегшити багато завдань при догляді за приватним будинком, дачею, автомобілем.

Область застосування мінімийок:

 • Мийка автомобілів;
 • Частка будь-якого іншого транспорту;
 • Очищення доріжок;
 • Мийка меблів, інструментів, різного інвентарю;
 • Очищення фасадів і терас.

Мийки високого тиску також отримують чудові відгуки працівників ферм, стаєнь, свинарників і інших місць утримання тварин. Адже тепер процес прибирання став простіше і забирає набагато менше часу.

Мийки IDROBASE: для всіх і кожного!

IDROBASE - це дуже практичні і надійні мийні апарати. Вони відрізняються простотою використання і широким модельним рядом, який здатний задовольнити практично будь-які побутові і професійні потреби. Залежно від сфери застосування виділяють такі види даних пристроїв:

 • Побутові мінімийки - компактные и легкие, предназначены для решения текущих хозяйственных задач. Обычно обладают невысокой мощностью.
 • Професійні - комерційні пристрої для щоденного застосування. Оснащені насадкою-пістолетом для регулювання подачі води.
 • Промислові (з функцією рециркуляції води, використовуються в місцях, де заборонено скидання нечистот, а також для чищення кораблів, літаків і величезного транспорту).

 

Окрему категорію побутових пристроїв складають минимойки для автомобіля. Вони відрізняються по потужності і функціоналу і вибираються в залежності від розмірів авто (для легковиків, вантажівок, автобусів і т.д.).

5 причин купити мийку високого тиску IDROBASE

Мийні апарати цього виробника вже давно завоювали своє місце на ринку. Мільйони користувачів довіряють їм чистоту своїх автомобілів, заміських будинків, ділянок або виробничих приміщень. Така популярність цілком очевидна, адже мийки IDROBASE мають цілу низку переваг:

 1. Портативність (компактні габарити і ергономічна форма роблять пристрій дуже зручним у застосуванні);
 2. Простота використання (для роботи вам не будуть потрібні спеціальні навички, а розібратися «що і до чого» можна за лічені хвилини);
 3. Індивідуальність застосування (широкий модельний ряд для різних сфер життєдіяльності);
 4. Висока ефективність (результат понад очікувань!);
 5. Економічність.

Купити мийку високого тиску для автомобіля Ідробейс - значить істотно заощадити не тільки час, але також гроші, які вам довелося б заплатити на автомийці. На додаток до всього, ці пристрої оснащені рядом додаткових насадок для регулювання напору і подачі води, що робить їх ще більш економними.

Купити мінімийки високого тиску в інтернет магазині ТД Укрсервіс

ТД Укрсервіс пропонує вам великий вибір професійної техніки для прибирання за найвигіднішими цінами. На сайті компанії представлені кращі моделі мийних апаратів Ідробейс різної потужності і продуктивності. Тільки тут ви гарантовано отримаєте якісний, 100% оригінальний товар з безкоштовною доставкою по Україні.

ТД Укрсервіс - нам довіряють професіонали!

02.07.2018 11:51:53
0
1041

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Яку мийку високого тиску вибрати для будинку: Vulkan vs Idrobase

Яку мийку високого тиску вибрати для будинку: Vulkan vs Idrobase

  Кращі виробники Покладаючись на багаторічний досвід, практику та реальні відгуки споживачів, ми зупинилися на брендах-виробниках, які користуються найбільшою популярністю – IDROBASE та VULKAN. Якщо ви хочете купити дійсно хорошу мийку високого тиску, вам варто звернути увагу на продукцію саме этих торговых марок. Мінімйки Ідробейс ми імпортуємо з..

25.10.2019
0
1049