Яку мийку високого тиску вибрати для будинку: Vulkan vs Idrobase

 

Кращі виробники

Покладаючись на багаторічний досвід, практику та реальні відгуки споживачів, ми зупинилися на брендах-виробниках, які користуються найбільшою популярністю – IDROBASE та VULKAN. Якщо ви хочете купити дійсно хорошу мийку високого тиску, вам варто звернути увагу на продукцію саме этих торговых марок.

Мінімйки Ідробейс ми імпортуємо з Італії. У той же час торгова марка Вулкан - це власний бренд ТД Укрсервіс, який виробляється в Китаї під ретельним контролем провідних українських експертів. Для складання даної продукції використовуються матеріали виключно високої якості. З огляду на, скільки коштує така мийка, ми можемо з упевненістю сказати, що китайське виробництво дозволяє істотно знизити її підсумкову ціну.

Пропонуємо вашій увазі невеликий порівняльний огляд продукції обох брендів.

Живлення: бензин або електрика?

Головною відмінністю торгових марок є тип використовуваного двигуна. Ідробейс спеціалізується на виробництві електричних моделей, а Вулкан - на бензинових. Кожен з них має свої переваги і недоліки. До незаперечних плюсів бензинових очищувачів варто віднести надійність, продуктивність, невибагливість в обслуговуванні.

Електрична автомийка простіша в експлуатації. Вона легше, компактніше, не вимагає постійної дозаправки паливом. Однак вона трохи поступається в потужності бензиновим аналогам.

Сила подачі води

Якість і результативність роботи мийки багато в чому залежить від тиску (від того, скільки бар пристрій видає на виході). Пристрої Vulkan подають рідину під тиском від 210 бар, в той же час, агрегати Ідробейс - 140-200 бар. Можна зробити висновок, що першим буде набагато легше впоратися з великими грязьовими пластами, а другі краще підійдуть для світлих плям і невеликих забруднених ділянок

Конструкція

Очисники Вулкан і Idrobase істотно відрізняються за типом виконання корпусу. Перші оснащені рамковим відкритим корпусом. Другі мають закриту конструкцію, завдяки чому вони більш захищені від впливу зовнішніх факторів, а також перевершують в показниках міцності і ергономіки.

Температура води

Мінімийки Vulkan нормально працюють з водою температури до + 40 ° C. При цьому окремі моделі Ідробейс підтримують температуру до + 90 ° C. Деякі з них мають дизельну пальник для підігріву холодної води, що істотно підвищує продуктивність. Тут важливо враховувати сферу застосування пристрою і головні цілі, для яких ви його купуєте.

Вага та габарити

Це важливий показник, який варто враховувати, якщо ви хочете купити мийку високого тиску для автомобіля. Мінімийки Вулкан відрізняються легкістю і компактністю. При цьому вони абсолютно не поступаються за потужністю аналогічним моделям Idrobase і коштують у кілька разів дешевше.

Де купити мийку високого тиску недорого в Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує добірний асортимент кращих мийок високого тиску для автомобіля виробництва IDROBASE, KARCHER, VULKAN, а також інших популярних брендів за найвигіднішими цінами.

 

25.10.2019 10:34:42
0
1053

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Мінімийка IDROBASE: зручно, надійно, економно

Мінімийка IDROBASE: зручно, надійно, економно

Миючий апарат на всі випадки життя Мінімийка високого тиску – це незамінний помічник у побуті. Її універсальність і широка сфера використання дозволяє істотно полегшити багато завдань при догляді за приватним будинком, дачею, автомобілем. Область застосування мінімийок: Мийка автомобілів; Частка будь-якого іншого транспорту; Очищення доріжок; Мийка меблів, інструм..

02.07.2018
0
1048
ТОП-6 порад щодо вибору мийки високого тиску

ТОП-6 порад щодо вибору мийки високого тиску

Миючий апарат високого тиску - ефективний метод чищення і прибирання будинку, дачі, машини Мінімийка – це ефективний пристрій, що дозволяє легко домогтися чистоти шляхом створення струменя води з дуже сильним напором. Вона знаходить широке застосування на будівельних майданчиках, виробництві, а також в побуті. Залежно від функцій і призначення вони мають різну конфігурацію. Тому, ..

12.10.2018
0
1023
Вибір будівельного пилососа: основні характеристики

Вибір будівельного пилососа: основні характеристики

Будівельний пилосос - запорука чистої роботи В процесі будівництва завжди з'являється дуже багато сміття. Стружка, оскільки, дрібні відходи - все це є його невід'ємною частиною. Справитися з сміттям на будмайданчику вам допоможе пилосос для збору будівельного пилу. Це дуже продуктивний пристрій з високою потужністю і силою всмоктування, яке дозволяє легко впоратися з усім..

26.11.2018
0
1264
Что такое пеногенератор и для чего он нужен

Что такое пеногенератор и для чего он нужен

Піногенератор для автомийки: особливості та призначення Щодня транспортний засіб знаходиться у постійному контакті з джерелами пилу та бруду на дорозі. У зв'язку з цим на поверхні кузова, а також колесах утворюються забруднення, тому виникає необхідність час від часу проводити чистку автомобілів. Багато методів очищення відрізняються агресивним способом на авто. Через це все частіше власники ..

17.01.2020
0
2658
Пароочищувач: призначення, принцип роботи, сфера застосування

Пароочищувач: призначення, принцип роботи, сфера застосування

Що таке пароочищувач? У сучасному світі існує безліч різних приладів і техніки, службовців для збирання та дезінфекції приміщень, транспорту або навіть окремо взятих поверхонь. Напевно пилосмоком вже нікого не здивуєш, але чи всі знають про такий пристрій як пароочищувач? Це прилад, який очищає поверхні від забруднень різного характеру за допомогою гарячої пари. Купити його мо..

24.04.2020
0
2383