Вибір будівельного пилососа: основні характеристики

Будівельний пилосос - запорука чистої роботи

В процесі будівництва завжди з'являється дуже багато сміття. Стружка, оскільки, дрібні відходи - все це є його невід'ємною частиною. Справитися з сміттям на будмайданчику вам допоможе пилосос для збору будівельного пилу. Це дуже продуктивний пристрій з високою потужністю і силою всмоктування, яке дозволяє легко впоратися з усіма видами відходів. Такий пилосос також можна підключити до різних інструментів, для відводу пилу в процесі роботи.

Різновиди і класи будівельних пилососів

Клас будівельного пилосмока – одна з найважливіших характеристик, яка багато в чому визначає його сферу застосування. Виділяють 4 основні класи агрегатів:

  1. Для сухого прибирання. Найбільш простий і самий популярний варіант, який відрізняється від побутових аналогів показниками продуктивності і додаткової фільтрацією. Такі апарати зазвичай використовують для пилу від цементу, гіпсу, вапняку.
  2. Водопилесоси для вологого прибирання великих територій.
  3. Вибухобезпечні - спеціальна техніка для прибирання вибухо- і пожежонебезпечних відходів.
  4. Апарати для роботи з електричними і пневматичними інструментами.

Пристрої даного типу також поділяють в залежності від конструкції, функціоналу і технічних параметрів.

Потужність пилососа для прибирання на будівництві

В основі апарату знаходиться електричний двигун. Саме від його потужності залежить продуктивність і продуктивність роботи. Середній показник потужності індустріальних машин становить 1-1,4 кВт. У деяких промислових моделях вона досягає 6-7 кВт і вище. Зрозуміло, чим вище це значення, тим більший робочий ресурс агрегату, його можливості і термін експлуатації.

Обсяг пилозбірника

Перш ніж вибрати будівельний пилосос, важливо звернути увагу, який обсяг його мішка. Якщо вам потрібно працювати з великими обсягами сміття, краще взяти більш місткі моделі. Це дозволить вам істотно заощадити час. Однак пам'ятайте, що чим ширшими пилозбірник - тим важче габаритніший сам пристрій.

Корпус будівельного пилососа

Сфера застосування пилососа для будівельного сміття передбачає можливість його механічних пошкоджень. Саме тому його корпус повинен бути виготовлений з ударопрочних матеріалів (армованого пластику або металу). Окрему увагу приділіть якості коліс і ручки для транспортування.

Додаткові опції пилососа

Для максимально комфортної експлуатації індустріальні машини можуть бути оснащені додатковим функціоналом:

  • Світловими індикаторами.
  • Силовою розеткою;
  • Перехідниками;
  • Регулятором сили всмоктування;
  • Системою автоочищення фільтрів;

Дані функції не є обов'язковими, проте вони істотно полегшують робочий процес.

Будівельний пилосос купити недорого з доставкою по Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує відмінний вибір будівельних пилососів IDROBASE, Metabo, Bosch, KARCHER та ін. за найкращими цінами в мережі. Товар сертифікований, з гарантією від виробника. Доставка здійснюється по всій території України.

ТД Укрсервіс - довіртеся справжнім професіоналам і отримаєте максимум задоволення від покупки.

26.11.2018 10:06:20
0
1264

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Яку мийку високого тиску вибрати для будинку: Vulkan vs Idrobase

Яку мийку високого тиску вибрати для будинку: Vulkan vs Idrobase

  Кращі виробники Покладаючись на багаторічний досвід, практику та реальні відгуки споживачів, ми зупинилися на брендах-виробниках, які користуються найбільшою популярністю – IDROBASE та VULKAN. Якщо ви хочете купити дійсно хорошу мийку високого тиску, вам варто звернути увагу на продукцію саме этих торговых марок. Мінімйки Ідробейс ми імпортуємо з..

25.10.2019
0
1054
Что такое пеногенератор и для чего он нужен

Что такое пеногенератор и для чего он нужен

Піногенератор для автомийки: особливості та призначення Щодня транспортний засіб знаходиться у постійному контакті з джерелами пилу та бруду на дорозі. У зв'язку з цим на поверхні кузова, а також колесах утворюються забруднення, тому виникає необхідність час від часу проводити чистку автомобілів. Багато методів очищення відрізняються агресивним способом на авто. Через це все частіше власники ..

17.01.2020
0
2658
Пароочищувач: призначення, принцип роботи, сфера застосування

Пароочищувач: призначення, принцип роботи, сфера застосування

Що таке пароочищувач? У сучасному світі існує безліч різних приладів і техніки, службовців для збирання та дезінфекції приміщень, транспорту або навіть окремо взятих поверхонь. Напевно пилосмоком вже нікого не здивуєш, але чи всі знають про такий пристрій як пароочищувач? Це прилад, який очищає поверхні від забруднень різного характеру за допомогою гарячої пари. Купити його мо..

24.04.2020
0
2383