Пароочищувач: призначення, принцип роботи, сфера застосування

Що таке пароочищувач?

У сучасному світі існує безліч різних приладів і техніки, службовців для збирання та дезінфекції приміщень, транспорту або навіть окремо взятих поверхонь. Напевно пилосмоком вже нікого не здивуєш, але чи всі знають про такий пристрій як пароочищувач? Це прилад, який очищає поверхні від забруднень різного характеру за допомогою гарячої пари.

Купити його можна практично в кожному магазині побутової техніки. Ціна залежить від основних технічних характеристик, наявності додаткових функцій і, звичайно ж, виробника. Наприклад, в інтернет-магазині ТД Укрсервіс представлені побутові пароочищувачі Karcher з цінником від 2 до 6 тис. грн.

Отже, ми трохи розібралися, що собою являє пароочиститель. Далі нам належить з'ясувати, як він працює, з чого складається, ким і де використовується найчастіше.

Купити пароочищувач для дому

Будова пароочищувача?

Зовні дана техніка трохи нагадує невеликий пилосос, але відрізняється від нього будовою робочого механізму. Деякі малопотужні моделі, між іншим, схожі на електрочайник. Основними елементами, з яких складається кожен пароочищувач є:

  • Парогенератор - резервуар, в якому генерується пар.
  • Термостійкий гнучкий шланг для передачі пари назовні.
  • Насадка для концентрації пара і напрямки його в потрібне русло.

Насадка для концентрації пари і напрямки її в потрібне русло.

Парогенератор в свою чергу складається з ємності з водою і нагрівального елементу.

Купити пароочищувач для офісу

Як працює?

Принцип роботи пароочисника відносно простий. Вода нагрівається до температури 110 - 150°C через що утворюється пара з низьким тиском і невеликою вологістю (всього близько 4-6%). Після відкриття пускового клапана, зайвий тиск виштовхує пар назовні. Потрапляючи на поверхню, він розплавляє, емульгує або розчиняє більшість забруднювачів. Потім досить просто протерти оброблену зону м'якою щіткою, тканиною або серветкою (залежить від характеру бруду і типу поверхні).

Купити пароочищувач для квартири

Сфера застосування

На перший погляд може здатися, що пароочищувач - досить специфічна техніка для професійного прибирання. Нічого подібного. Купити дану техніку і успішно нею користуватися може будь-хто. Побутові моделі відмінно підходять для прибирання квартири, приватного будинку, салону автомобіля і навіть невеликого офісу.

Для прибирання великих приміщень можна купити потужне промислове обладнання. Ціна на нього, як правило, в кілька разів вище в порівнянні з технікою для будинку.

ТД Укрсервіс - купити пароочищувачі за вигідними цінами

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна недорого купити побутовий пароочищувач для прибирання будинку. Якщо Вас цікавить ціна тієї чи іншої моделі, менеджери завжди раді надати детальну консультацію і підказати, який пароочищувач краще купити. При цьому особливу увагу слід приділити німецькому бренду Karcher.

Порівняти ціни на пароочищувачі

24.04.2020 13:41:55
0
2363

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Вибір будівельного пилососа: основні характеристики

Вибір будівельного пилососа: основні характеристики

Будівельний пилосос - запорука чистої роботи В процесі будівництва завжди з'являється дуже багато сміття. Стружка, оскільки, дрібні відходи - все це є його невід'ємною частиною. Справитися з сміттям на будмайданчику вам допоможе пилосос для збору будівельного пилу. Це дуже продуктивний пристрій з високою потужністю і силою всмоктування, яке дозволяє легко впоратися з усім..

26.11.2018
0
1250
Яку мийку високого тиску вибрати для будинку: Vulkan vs Idrobase

Яку мийку високого тиску вибрати для будинку: Vulkan vs Idrobase

  Кращі виробники Покладаючись на багаторічний досвід, практику та реальні відгуки споживачів, ми зупинилися на брендах-виробниках, які користуються найбільшою популярністю – IDROBASE та VULKAN. Якщо ви хочете купити дійсно хорошу мийку високого тиску, вам варто звернути увагу на продукцію саме этих торговых марок. Мінімйки Ідробейс ми імпортуємо з..

25.10.2019
0
1041
Что такое пеногенератор и для чего он нужен

Что такое пеногенератор и для чего он нужен

Піногенератор для автомийки: особливості та призначення Щодня транспортний засіб знаходиться у постійному контакті з джерелами пилу та бруду на дорозі. У зв'язку з цим на поверхні кузова, а також колесах утворюються забруднення, тому виникає необхідність час від часу проводити чистку автомобілів. Багато методів очищення відрізняються агресивним способом на авто. Через це все частіше власники ..

17.01.2020
0
2618