Стабілізатор напруги для будинку: особливості вибору

Повсякденне життя сучасної людини важко уявити без величезної кількості електроприладів. Бойлер, електроплита, побутова техніка, а іноді навіть система опалення – все це створює суттєве навантаження на електричну мережу, що в свою чергу тягне скачки і перепади. Щоб убезпечити домашню техніку ощадливі господарі встановлюють стабілізатори напруги. Вони є своєрідним перехідником між джерелом живлення і електроприладом, що дозволяє вирівняти рівень подається струму, стабілізувати його і згладити перепади і скачки.

У цій статті експерти ТД Укрсервіс підготували кілька рекомендацій, який стабілізатор напруги краще вибрати для приватного будинку і на які важливі моменти слід звернути увагу.

Вхідний струм

За статистикою найбільш поширеними в побуті вважаються електролінії 220 В. З урахуванням мінімальної напруги мережі і загальної потужності електроприладів, оптимальним варіантом за ціною і якістю стане стабілізатор для будинку з вхідною потужністю 220 В. Якщо у вас однофазна лінія, вам потрібен однофазний агрегат. Відповідно, для трифазних мереж і приладів слід звернути увагу на трифазні моделі.

Швидкість спрацьовування

Швидкодія - це дуже важлива характеристика даного приладу, яка показує час, необхідний для ліквідації стрибка і приведення вольтажа в норму. Чим вище швидкість спрацьовування пристрою, тим більша ймовірність того, що йому вдасться вчасно стабілізувати струм і вберегти побутові прилади від можливого виходу з ладу.

Коли необхідно встановлювати стабілізатор з високою швидкістю спрацьовування:

1) для надчутливої апаратури;

2) на виробництві з безперервними робочими процесами;

3) під час зварювальних робіт.

Такі моделі також знадобляться для того, щоб уберегти від перепадів електромережі дорогу комп'ютерну техніку.

ККД

Скільки коштує стабілізатор напруги багато в чому залежить від коефіцієнта його корисної дії. Чим вище цей показник, тим, відповідно, більше користі від пристрою. Найвищий рівень ККД демонструють електромеханічні моделі (в окремих випадках він досягає 97% і вище). У той же час як у релейних або електронних пристроях - 80-90%.

Діапазон вольтажу

При виборі важливо враховувати параметри електромережі і діапазон допустимих напружень для ваших електричних приладів. Для приватних будинків найкраще буде купити однофазний стабілізатор напруги з діапазоном 90-270 В. У той же час для трифазних пристроїв ці параметри піднімаються до меж 240-430 В.

Купити обладнання для постійної напруги в інтернет магазині ТД Укрсервіс

ТД Укрсервіс пропонує широкий вибір стабілізаторів популярної торгової марки з гарантією від виробника. Крім ретельно підібраного асортименту вас чекають привабливі ціни і кваліфіковані менеджери, які завжди допоможуть визначитися з вибором і підкажуть, який стабілізатор напруги краще підійде для вашого будинку, і які моделі користуються найкращими відгуками споживачів.

Доставка товарів здійснюється будь-яким зручним для вас способом по всій території України.

12.07.2019 10:35:17
0
851

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Який мережевий подовжувач краще вибрати для будинку

Який мережевий подовжувач краще вибрати для будинку

  Довжина електромережевого кабелю Одним з найбільш популярних критеріїв, на які спирається більшість покупців при виборі подовжувача для приватного будинку або невеликої квартири, є звичайно ж довжина мережевого кабелю. Як правило, подовжувач купують для будь-яких конкретних цілей: підключити телевізор, холодильник або морозильну камеру. У таких випадках необхідно якомога точ..

10.02.2020
0
1122
LED прожектори: що це, як працює і де застосовується

LED прожектори: що це, як працює і де застосовується

Що таке світлодіодний прожектор Світлодіодний прожектор - освітлювальне обладнання, джерелом світла якого є світлодіоди. Це невеликі напівпровідникові пристрої, що випромінюють спрямований потік світла вузького спектра. Їх кількість в LED лампі, як правило, залежить від її потужності і може сягати від пари десятків до декількох сотень і навіть тисяч. Даний тип освітлення практично не ви..

15.05.2020
0
1157