Який мережевий подовжувач краще вибрати для будинку

 

Довжина електромережевого кабелю

Одним з найбільш популярних критеріїв, на які спирається більшість покупців при виборі подовжувача для приватного будинку або невеликої квартири, є звичайно ж довжина мережевого кабелю. Як правило, подовжувач купують для будь-яких конкретних цілей: підключити телевізор, холодильник або морозильну камеру. У таких випадках необхідно якомога точніше підібрати розмір дроту.

Адже занадто короткий може сильно натягатися, в результаті чого або вилка буде випадати з розетки, або сам кабель досить швидко зноситися. До того ж, вся ця конструкція може добряче заважати в невеликій кімнаті будинку або квартири, де кожен квадратний сантиметр на вагу золота. Також краще не брати подовжувач із занадто довгим проводом, інакше його потрібно буде скручувати. Через це він буде займати деяке місце або ж вічно плутатися під ногами. Якщо провід занадто часто скручувати і розмотувати, то він може переламатися всередині обмотки.

Найкраще - вимірювати точну відстань від розетки до приладу і купити виріб на 1-2 метра довший. Таким чином Ви отримаєте невеликий запас кабелю на випадок, якщо в подальшому підімкнуту техніку доведеться пересувати.

 

Кількість гнізд

Гніздо (розетка) - роз'єм до якого підключається вилка електричного приладу. Більшість подовжувачів мають, як правило, від 2 до 6 гнізд. Також іноді трапляються моделі на 1 роз'єм. Вони не дуже популярні в побутовому застосуванні, де до одного подовжувача нерідко підключають кілька вилок. Більшість користувачів купують вироби на 2-3 гнізда.

Слід брати до уваги і можливості Вашої електропроводки. Подовжувач на кілька роз'ємів може створювати досить сильне навантаження на розетку до якої підключений. Холодильник, мікрохвильова піч та електрочайник, наприклад, підключені до одного подовжувача, можуть викликати коротке замикання електромережі. А це, як відомо, загрожує досить небезпечними наслідками. Пам'ятайте, в домашніх умовах більше 2 одиниць побутової техніки підключати до однієї розетки не рекомендується.

 

Наявність вимикача

У будинку або квартирі мережеві подовжувачі часто доводиться прокладати самими незручними маршрутами: за шафами, тумбочками, через антресолі і т.д. До того ж, розетки, як навмисне, знаходяться в самих незручних місцях і закриті який-небудь меблями. У подібних випадках відключати подовжувач, витягуючи вилку його кабелю з розетки, може бути трохи незручно.

Тому деякі моделі оснащені вимикачем, який дозволяє одним рухом руки відключити всю з'єднані техніку. Ціни на такі вироби, як правило, на 5-10% вище, а й користь від цього відчувається чимала.

 

Купити мережевий подовжувач для будинку по хорошій ціні

Офіційний інтернет-магазин ТД Укрсервіс має досить широкий асортимент мережевого обладнання для електропостачання приватного будинку або квартири. В електронному каталозі сайту Ви можете вибрати і купити електричний подовжувач IEK на 1, 3, 4 или 5 розеток. Ціна на обраний виріб Вас приємно порадує, а якість не змусить сумніватися у виборі.

Доставка проводиться по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.

Порівняти ціни на подовжувачі

10.02.2020 11:59:23
0
1121

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Генератори: різновиди, особливості, як вибрати генератор

Генератори: різновиди, особливості, як вибрати генератор

Частина 1. Генератори, їх застосування та особливості використання. Останніх кілька років в Україні існують постійні перебої з електроенергією. Найчастіше вона відсутня тоді, коли вона потрібна на найбільше. Особливо гостро проблема з перебоями електроенергії стоїть у підприємств, в медичних установах. У домашніх умовах також відчувається дискомфорт. Всім ця історія набридає і многіепрінімаю..

01.09.2016
0
2007
Застосування джерел безперебійного живлення в побуті

Застосування джерел безперебійного живлення в побуті

Ми всі звикли до того, що джерела безперебійного живлення застосовуються в поєднанні з оргтехнікою. В принципі це так і є. Але що робити, коли в самий так сказати не потрібний момент пропала електрика, води в будинку немає, так як система подачі перестала працювати. У будинку ставати холодно, так як опалювальний котел не працює, вірніше він може горіти, але тепло не поширюється по мережі. Якраз ..

27.01.2017
0
3054
Стабілізатор напруги для будинку: особливості вибору

Стабілізатор напруги для будинку: особливості вибору

Повсякденне життя сучасної людини важко уявити без величезної кількості електроприладів. Бойлер, електроплита, побутова техніка, а іноді навіть система опалення – все це створює суттєве навантаження на електричну мережу, що в свою чергу тягне скачки і перепади. Щоб убезпечити домашню техніку ощадливі господарі встановлюють стабілізатори напруги. Вони є своєрідним перехідником ..

12.07.2019
0
851
LED прожектори: що це, як працює і де застосовується

LED прожектори: що це, як працює і де застосовується

Що таке світлодіодний прожектор Світлодіодний прожектор - освітлювальне обладнання, джерелом світла якого є світлодіоди. Це невеликі напівпровідникові пристрої, що випромінюють спрямований потік світла вузького спектра. Їх кількість в LED лампі, як правило, залежить від її потужності і може сягати від пари десятків до декількох сотень і навіть тисяч. Даний тип освітлення практично не ви..

15.05.2020
0
1157