LED прожектори: що це, як працює і де застосовується

Що таке світлодіодний прожектор

Світлодіодний прожектор - освітлювальне обладнання, джерелом світла якого є світлодіоди. Це невеликі напівпровідникові пристрої, що випромінюють спрямований потік світла вузького спектра. Їх кількість в LED лампі, як правило, залежить від її потужності і може сягати від пари десятків до декількох сотень і навіть тисяч.

Даний тип освітлення практично не виділяє тепло і не нагріває навколишнє середовище (на відміну від ламп розжарювання). Тому вони більш економно витратять електроенергію. До того ж ресурс LED прожекторів значно вище, ніж в аналогів, і може досягати 50000 годин.

Правда, ціни на світлодіодні прожектори трохи "кусаються". Але це тільки на перший погляд. Вже після першого місяця використання Ви відіб'єте витрачену суму і почнете економити на вуличному освітленні не знижуючи його ефективності.

Що таке світлодіодний прожектор

Принцип роботи та будова

Світлодіодний прожектор складається з наступних компонентів:

  1. Світлодіоди, з'єднані в одну схему
  2. Рефлектор, що збирає світло і направляє його в необхідному напрямку
  3. Мережевий провід для електроживлення світлодіодів
  4. Корпус

Більшість люмінесцентних прожекторів додатково оснащуються спеціальними опорами або підставками для підлогової установки. Не менш поширеними є моделі з кріпленнями, що дозволяють монтувати висвітлює обладнання на стовпи, телескопічні щогли і різні височини.

Принцип роботи LED прожекторів досить простий. Електроживлення запалює світлодіоди, а рефлектор збирає випромінюється світло в єдиний цілеспрямований промінь. За рахунок того, що світло не розсіюється, промінь виходить більш потужним і ефективним під час туману або дощу.

Принцип роботи та будова світлодіодного прожектора

Сфера використання прожекторів LED освітлення

Світлодіодні прожектори застосовуються в багатьох сферах людської діяльності. З їх допомогою можна висвітлювати:

  • територію навколо будинку;
  • будівельні майданчики;
  • промислові об'єкти;
  • виробничі зони.

Даний тип обладнання також використовують на стадіонах під час спортивних ігор і змагань, для освітлення великої сцени під час концертів та інших виступів.

Сфера використання світлодіодного прожектора

ТД Укрсервіс - інтернет-магазин LED освітлення в Україні

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс представлений широкий асортимент люмінесцентних прожекторів IE  потужністю від 10 - 30 до 400 Вт. Вся продукція ліцензована і відповідає міжнародним стандартам якості. Якщо Вас цікавить ціна на світлодіодний прожектор холодного або м'якого білого світла, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть купити LED лампу для вуличного освітлення будинку або двору.

15.05.2020 12:27:56
0
1179

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Застосування джерел безперебійного живлення в побуті

Застосування джерел безперебійного живлення в побуті

Ми всі звикли до того, що джерела безперебійного живлення застосовуються в поєднанні з оргтехнікою. В принципі це так і є. Але що робити, коли в самий так сказати не потрібний момент пропала електрика, води в будинку немає, так як система подачі перестала працювати. У будинку ставати холодно, так як опалювальний котел не працює, вірніше він може горіти, але тепло не поширюється по мережі. Якраз ..

27.01.2017
0
3065
Стабілізатор напруги для будинку: особливості вибору

Стабілізатор напруги для будинку: особливості вибору

Повсякденне життя сучасної людини важко уявити без величезної кількості електроприладів. Бойлер, електроплита, побутова техніка, а іноді навіть система опалення – все це створює суттєве навантаження на електричну мережу, що в свою чергу тягне скачки і перепади. Щоб убезпечити домашню техніку ощадливі господарі встановлюють стабілізатори напруги. Вони є своєрідним перехідником ..

12.07.2019
0
857
Який мережевий подовжувач краще вибрати для будинку

Який мережевий подовжувач краще вибрати для будинку

  Довжина електромережевого кабелю Одним з найбільш популярних критеріїв, на які спирається більшість покупців при виборі подовжувача для приватного будинку або невеликої квартири, є звичайно ж довжина мережевого кабелю. Як правило, подовжувач купують для будь-яких конкретних цілей: підключити телевізор, холодильник або морозильну камеру. У таких випадках необхідно якомога точ..

10.02.2020
0
1130