Як правильно вибрати універсальний набір інструментів?

Інструменти для будинку, гаража або майстерні

Найчастіше буває необхідність зібрати самі часто вживані інструменти і бути підготовленим на випадок незапланованих ремонтів. Однак з огляду на широкого асортименту на ринку слюсарних наборів заплутатися досить легко.

В першу чергу необхідно визначитися з призначенням: наскільки точний і міцний повинен бути набір і де він буде застосовуватися: або ж рідко на дачі, будинки, або в гаражі, або може в автомобілі. Відразу розділимо професійні інструменти фірм Jonnesway і King Tony від порівняно доступних і отже більш простих у виконанні фірм Miol, Stanley, Grand Tool та ін.

Купить недорого наборы инструментов

Набір професійного інструмента

Професійний інструмент має велику робочу зносостійкість і точність при роботі, а часто бюджетні моделі цілком влаштовують домашнього майстра як якістю, так і ціною. Наприклад, набір головок Miol 58-050 на 153 од. відмінно підійде, якщо є необхідність в роботі з болтами, гайками, при обслуговуванні авто, мотоцикла, збірці стелажів та іншої не систематично роботі, що вимагає широкий діапазон головок.

Інструменти для будинку під рідкісне використання

Ті, хто користується послугами СТО і лише іноді дозволяє собі залізти під капот свого авто, як правило задовольняються невеликими універсальними наборами інструментів. Такі «кити» включають до 70 одиниць і досить функціональні як для екстреної заміни колеса, зняття клем і ремонту двірників, так і інших дрібних завдань. Яскравий представник з цієї серії: Jonnesway S04H52460S на 60 од. - тут представлені популярні інструменти для робіт невеликої складності.

Купить недорогой набор инструмента

Інструменти для частого застосування в домашніх умовах

Якщо ви повністю відмовилися від послуг інших майстерень і довіряєте лише собі рідному, зверніть увагу на функціональні набори інструментів від 100 од і вище, наприклад Jonnesway S04H624101S на 101 од., Або Jonnesway S04H524128S на 128 од. З їх допомогою, без перебільшення можна навіть розібрати легковий автомобіль, або самостійно провести ремонт. Ясна річ, що більш складні роботи, наприклад по розвалу сходження вам все ж необхідно буде провести у фахівця, в інших же випадках - під рукою буде практично все що потрібно.

Набір інструментів для майстерень

Розглянемо варіант, коли не обов'язково автомобілісту, а ось наприклад домашньому майстру хочеться отримати в наборі все те, що може стане в нагоді вдома, для невеликих робіт і всього по трошки. Там обов'язково має бути все від торцевих головок для автомобіля і велосипеда і аж до кусачок, рівня, набору біт і навіть ножівки. Це набір Utool 10100, на 120 од. Подібне рішення точно підійде для будинку, для виїзних робіт, або як універсальний інструмент «для всього по дому».

Купить дешево набор инструментов

Універсальний або професійний набір - що вибрати?

Чому для майстерень не беруть зазвичай універсальні набори? Хоч набори і наближаються до максимальної кількості необхідних інструментів, вони все ж далеко не покривають усіх необхідних. Наприклад, далеко не в кожному з наборів втречается головка на 30, або ж з представлених варіантів є зайві еллементи, які точно не знадобляться. Найчастіше власник майстерні швидше обзаведеться повним набором ключів від 6 до 32 мм, а також плоскогубців, молотків та інше, щоб на 100% бути впевненим в готовності обслужити будь-яку техніку клієнта.

Підсумки статті

Зрозуміло, що розумніше всього використовувати саме професійну брендову продукцію, яка здатна витримувати щоденні навантаження, а також точно відповідати зазначеним розмірам.

На завершення зазначу, що одного разу взявши навіть дорогий брендовий набір, ви можете через деякий час захотіти зовсім інший - ще краще. Тому пам'ятайте: використання якісного інструменту викликає залежність;)

21.01.2015 22:41:24
0
3592

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Основні види наборів ключів для автомобіля

Основні види наборів ключів для автомобіля

Вибрати набір гайкових ключів Власники автотранспорту знають, що в дорозі з їхньої улюбленою машиною можуть трапитися різні непередбачені ситуації. Незалежно від довжини маршруту, вам завжди необхідно мати під рукою інструменти для мінімального ремонту. Набір ключів (великих і маленьких розмірів) - це своєрідна аптечка для автомобіля, яка прийде на допомогу в разі поломки. Зви..

07.06.2019
0
1150