Основні види наборів ключів для автомобіля

Вибрати набір гайкових ключів

Власники автотранспорту знають, що в дорозі з їхньої улюбленою машиною можуть трапитися різні непередбачені ситуації. Незалежно від довжини маршруту, вам завжди необхідно мати під рукою інструменти для мінімального ремонту. Набір ключів (великих і маленьких розмірів) - це своєрідна аптечка для автомобіля, яка прийде на допомогу в разі поломки.

Звичайно ж, ви можете зібрати його самостійно. Але чи є в цьому сенс, якщо купити готовий комплект набагато дешевше, а користуватися ним набагато зручніше? Готова добірка має багато переваг. По-перше, виробники комплектують туди тільки найпотрібніші інструменти. При цьому вони зручно розташовані в спеціальному чохлі або кейсі, який легко зберігати і транспортувати.

У цій статті експерти інтернет магазину ТД Укрсервіс підготували для вас кілька рекомендацій, які допоможуть вам визначитися, який набір ключів краще вибрати і на що слід звернути увагу.

Тип: комбіновані, накидні, ріжкові або торцеві

Залежно від особливостей конструкції гайкові ключі можна розділити на кілька основних видів:

  • Ріжкові;
  • Накидні;
  • Торцеві;
  • Розвідні;
  • Спеціальні (велосипедні, ремінні, ударні);
  • Комбіновані.

Вони також розрізняються між собою за формою, розмірами і матеріалом, з якого виготовлені. Набори ключів хорошої якості зазвичай виготовлені з хром-ванадієвої сталі. Вони мають підвищену стійкість до іржі і будь-яких видів корозії і здатні витримувати високі навантаження.

Вид упаковки: ткань, пластик или металл

Коли ви купуєте комплект інструментів, окрему увагу слід приділити упаковці. Це може бути тканинний чохол, сумка, пластиковий або металевий кейс. Кожен з них має свої переваги й недоліки, тому до їх вибору варто підходити виходячи з особливостей експлуатації.

Головною перевагою тканинних чохлів є компактність. Їх можна легко згорнути в рулон або повісити на стіну в гаражі. Однак пластикові та металеві кейси набагато практичніше в плані міцності і надійності. Вони дозволяють не тільки грамотно укомплектувати інструменти, а й додатково захищають їх від потрапляння пилу, вологи, а також від можливих механічних пошкоджень.

Кількість в наборі

Ціна набору гайкових ключів багато в чому залежить від кількості його складових. Він може складатися з 3-4 або навіть з 25-30 найменувань. Чим більше їх в добірці, тим вони різноманітніші. Однак це знаходить відображення в ціні, яка ставати трохи вище. Вибираючи комплект для себе, автолюбителі зазвичай звертають увагу, щоб в ньому містилися тільки найбільш затребувані ключі, які можуть стати в нагоді в майбутньому.

Купити набір ключів для ремонту автомобіля з доставкою по Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує якісні та недорогі набори ключів від провідних виробників JONNESWAYSIGMA, а также Wera и Whirlpower, продукцію яких ми пропонуємо на правах офіційного імпортера. На окрему увагу заслуговують ключі нашої власної торгової марки Vulkan.

 

07.06.2019 11:53:22
0
1149

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як правильно вибрати універсальний набір інструментів?

Як правильно вибрати універсальний набір інструментів?

Інструменти для будинку, гаража або майстерні Найчастіше буває необхідність зібрати самі часто вживані інструменти і бути підготовленим на випадок незапланованих ремонтів. Однак з огляду на широкого асортименту на ринку слюсарних наборів заплутатися досить легко. В першу чергу необхідно визначитися з призначенням: наскільки точний і міцний повинен бути набір і де він буде застосовуватися: аб..

21.01.2015
0
3592
Набори ручних інструментів Whirlpower: комплектації, вибір, рекомендації

Набори ручних інструментів Whirlpower: комплектації, вибір, рекомендації

Набір ручних інструментів Whirlpower: маст хев будь-якого майстра. Незалежно від того чи є у Вас автомобіль, власне житло або бізнес по збірці меблів, можливо ви тендітна дівчина або бородатий ставний чоловік, але ручний інструмент повинен бути в будинку. Завжди потрібно закрутити, підкрутити, затиснути, забити поличку у ванній або повісити нову картину. Наш вибір: набори інструментів Whirlpo..

11.01.2018
0
1160
Ручні інструменти King Tony: європейські стандарти виробництва

Ручні інструменти King Tony: європейські стандарти виробництва

Про компанію King Tony Тайванська компанія існує з 1976 року. Через значної конкуренції і невисокої якості більшості аналогів, King Tony вигідно відрізняється від них. Високий рейтинг якості стандартів підтверджують три незалежні сертифікати ISO 9001, ISO 9002, ISO 14001 (стандарт екологічної безпеки). Компанія працює по німецьких DIN стандартах і США (ANSI). Виробник заявляє, що робить запа..

19.01.2018
0
1217
ТОП-5 кращих наборів гайкових ключів для авто

ТОП-5 кращих наборів гайкових ключів для авто

Інструменти для вкручування болтів необхідні в різних сферах. У статті представлені ТОП-5 кращих гайкових ріжкових ключів, размеры и другие характеристики которых отличаются в зависимости от назначения. Приобрести инструменты можно по невысокой цене в интернет-магазине ТД Укрсервис.   1. VULKAN 10-26 мм (16 шт в футлярі) Гайкові ключі з набору VULKAN 10-26 мм на 16 клю..

02.08.2019
0
2109
Як вибрати струбцину для столярних робіт

Як вибрати струбцину для столярних робіт

   Струбцини незамінні при обробці деталей, тому дуже важливо вибрати оснастку, яка найкраще підійде для оброблюваного матеріалу і виду робіт. Що таке струбцина і для чого вона потрібна Столярні струбцини (затискачі) призначені для надійної фіксації деталей при обробці. Їх виготовляють з ковкого чавуну, цинку, металу, дерева і в основному застосовують в таких цілях: с..

09.08.2019
0
1844
Основні типи і особливості вибору динамометричних ключів

Основні типи і особливості вибору динамометричних ключів

Поняття і призначення Динамометричний ключ – це дуже корисне пристосування, призначене для затягування болтів і інших різьбових з'єднань з певним заздалегідь встановленим зусиллям. За своєю конструкцією і зовнішнім виглядом він дуже схожий на тріскачку з нанесеною вимірювальною шкалою. Прокручуючи рукоятку, ви можете виставити необхідну силу затяжки, яка стане оптимальною для дан..

30.08.2019
0
2022
Як вибрати ключ-тріскачку для торцевих голівок?

Як вибрати ключ-тріскачку для торцевих голівок?

Болти, гвинти, гайки - найбільш важливі елементи кріплення системи автомобілів, верстатів і інших складних конструкцій. Найчастіше може виникати необхідність заміни того чи іншого елемента кріплення, який знаходиться в важкодоступних місцях. На допомогу в подібній ситуації приходить сучасний інструмент – тріскачки. Застосування спеціалізованого інструменту поширюється на різні в..

18.11.2019
0
2943