Набори ручних інструментів Whirlpower: комплектації, вибір, рекомендації

Набір ручних інструментів Whirlpower: маст хев будь-якого майстра.


Незалежно від того чи є у Вас автомобіль, власне житло або бізнес по збірці меблів, можливо ви тендітна дівчина або бородатий ставний чоловік, але ручний інструмент повинен бути в будинку. Завжди потрібно закрутити, підкрутити, затиснути, забити поличку у ванній або повісити нову картину. Наш вибір: набори інструментів Whirlpower: прийнятна ціна без переплати за бренд при високому професійному якості кожного ключа або тріскачки.


Матеріал виготовлення

Основний: хром-ванадієва сталь - міцна і зносостійка. За фізичними характеристиками перевершує інструментальну сталь. Інструменти будуть служити довше без корозії і механічних пошкоджень.

Вибір ручних інструментів

Комплекти і типи

Маючи різну комплектацію, такі набори можуть мати мінімально необхідні елементи, наприклад набір голівок Whirlpower ¼ .У ньому є набір біт різних конфігурацій, тримач, перехідники, трещетка, подовжувач, набір головок, шарнірний кардан. Все поміщено в зручний ударостійкий кейс. Ви не будете шукати в глибині коробки або ящика потрібну біту. Для автомобіліста це палочка-виручалочка. У багажнику чемодан займе зручне місце і не буде їздити по всьому простору. Всі елементи компактно укладені, щоб легко можна було дістати, але разом з тим вони не займають зайвий простір.


Якщо потрібен хороший подарунок або навіть специфічний інструмент, тоді рекомендуємо набір інструмента Whirlpower. У ньому 97 одиниць різноманітних типорозмірів ключів, головок, губцевого інструменту, молоток.


Звичайно, якщо у вас СТО, то доведеться купити половину нашого асортименту (ми, звичайно, не проти), але для початку можна поставити великий стелаж на колесах, і пересувати в потрібне місце інструменти.


Якщо немає можливості або необхідності купувати універсальний комплект, то його можна збирати потроху. Серед необхідного можна відзначити:

Розміри
Часто кріплення особливо в автомобілях можуть бути мало не індивідуальними. Має значення країна виробництва і її стандарти, похибки у виконанні кріплень і механічна деформація від тривалого використання. Тому краще мати кілька типорозмірів кожного типу голівок і ключів.

Купити набір ручного інструменту Whirlpower

Купуючи в інтернет-магазині Укрсервіс навіть невелику викрутку Whirlpower, ви можете бути впевненими, що отримаєте оригінальний товар, оскільки ми представляємо оригінальну продукцію від виробника. Залежно від потреб менеджери допоможуть з вибором і проконсультують.

11.01.2018 13:44:56
0
1159

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Основні види наборів ключів для автомобіля

Основні види наборів ключів для автомобіля

Вибрати набір гайкових ключів Власники автотранспорту знають, що в дорозі з їхньої улюбленою машиною можуть трапитися різні непередбачені ситуації. Незалежно від довжини маршруту, вам завжди необхідно мати під рукою інструменти для мінімального ремонту. Набір ключів (великих і маленьких розмірів) - це своєрідна аптечка для автомобіля, яка прийде на допомогу в разі поломки. Зви..

07.06.2019
0
1149
ТОП-5 кращих наборів гайкових ключів для авто

ТОП-5 кращих наборів гайкових ключів для авто

Інструменти для вкручування болтів необхідні в різних сферах. У статті представлені ТОП-5 кращих гайкових ріжкових ключів, размеры и другие характеристики которых отличаются в зависимости от назначения. Приобрести инструменты можно по невысокой цене в интернет-магазине ТД Укрсервис.   1. VULKAN 10-26 мм (16 шт в футлярі) Гайкові ключі з набору VULKAN 10-26 мм на 16 клю..

02.08.2019
0
2109