Інструменти для слюсарно-монтажних робіт

Для чого потрібні торцеві голівки?

Для чого потрібні торцеві голівки?

Торцеві голівки для гайкокрута: що це? У монтажних роботах дуже часто виникає необхідність в відкручування / закручування гайок, болтів і різних кріплень. У важкодоступних місцях, куди не добратися звичайним ріжковим або накидним гайковим ключем, хорошим альтернативним рішенням стане використання торцевих голівок. Буває, що це єдиний можливий спосіб впоратися з поставленим завдан..

23.12.2019
0
8401
Як вибрати ключ-тріскачку для торцевих голівок?

Як вибрати ключ-тріскачку для торцевих голівок?

Болти, гвинти, гайки - найбільш важливі елементи кріплення системи автомобілів, верстатів і інших складних конструкцій. Найчастіше може виникати необхідність заміни того чи іншого елемента кріплення, який знаходиться в важкодоступних місцях. На допомогу в подібній ситуації приходить сучасний інструмент – тріскачки. Застосування спеціалізованого інструменту поширюється на різні в..

18.11.2019
0
2943
Як вибрати викрутку: основні типи і відмінності

Як вибрати викрутку: основні типи і відмінності

  Прилади для закручування, викручування гвинтів з різними пазами на голівках є базовими інструментами в кажному домі. Набори можуть містити десятки різних наконечників. Для того щоб купити викрутки для ремонту певного типу, необхідно розібратися в особливостях Типи бит для викруток Шліц – поглиблення різної форми в кріпильні вироби. Головна ф..

28.10.2019
0
1872
Інструменти WERA: огляд асортименту

Інструменти WERA: огляд асортименту

Будівельні роботи не обходяться без застосування слюсарних ручних інструментів. Вони призначені для обробки різних матеріалів: металу, пластику, деревини. На будівельному ринку зустрічаються варіанти різних виробників слюсарного обладнання, чиї вироби мають різні показники терміну експлуатації, функціональності. WERA - виробник ручних інструментів ТМ WERA є німецьким виробником. Бр..

07.10.2019
0
960
Основні типи і особливості вибору динамометричних ключів

Основні типи і особливості вибору динамометричних ключів

Поняття і призначення Динамометричний ключ – це дуже корисне пристосування, призначене для затягування болтів і інших різьбових з'єднань з певним заздалегідь встановленим зусиллям. За своєю конструкцією і зовнішнім виглядом він дуже схожий на тріскачку з нанесеною вимірювальною шкалою. Прокручуючи рукоятку, ви можете виставити необхідну силу затяжки, яка стане оптимальною для дан..

30.08.2019
0
2022
Як вибрати струбцину для столярних робіт

Як вибрати струбцину для столярних робіт

   Струбцини незамінні при обробці деталей, тому дуже важливо вибрати оснастку, яка найкраще підійде для оброблюваного матеріалу і виду робіт. Що таке струбцина і для чого вона потрібна Столярні струбцини (затискачі) призначені для надійної фіксації деталей при обробці. Їх виготовляють з ковкого чавуну, цинку, металу, дерева і в основному застосовують в таких цілях: с..

09.08.2019
0
1844
ТОП-5 кращих наборів гайкових ключів для авто

ТОП-5 кращих наборів гайкових ключів для авто

Інструменти для вкручування болтів необхідні в різних сферах. У статті представлені ТОП-5 кращих гайкових ріжкових ключів, размеры и другие характеристики которых отличаются в зависимости от назначения. Приобрести инструменты можно по невысокой цене в интернет-магазине ТД Укрсервис.   1. VULKAN 10-26 мм (16 шт в футлярі) Гайкові ключі з набору VULKAN 10-26 мм на 16 клю..

02.08.2019
0
2109
Основні види наборів ключів для автомобіля

Основні види наборів ключів для автомобіля

Вибрати набір гайкових ключів Власники автотранспорту знають, що в дорозі з їхньої улюбленою машиною можуть трапитися різні непередбачені ситуації. Незалежно від довжини маршруту, вам завжди необхідно мати під рукою інструменти для мінімального ремонту. Набір ключів (великих і маленьких розмірів) - це своєрідна аптечка для автомобіля, яка прийде на допомогу в разі поломки. Зви..

07.06.2019
0
1150
Ручні інструменти King Tony: європейські стандарти виробництва

Ручні інструменти King Tony: європейські стандарти виробництва

Про компанію King Tony Тайванська компанія існує з 1976 року. Через значної конкуренції і невисокої якості більшості аналогів, King Tony вигідно відрізняється від них. Високий рейтинг якості стандартів підтверджують три незалежні сертифікати ISO 9001, ISO 9002, ISO 14001 (стандарт екологічної безпеки). Компанія працює по німецьких DIN стандартах і США (ANSI). Виробник заявляє, що робить запа..

19.01.2018
0
1217
Набори ручних інструментів Whirlpower: комплектації, вибір, рекомендації

Набори ручних інструментів Whirlpower: комплектації, вибір, рекомендації

Набір ручних інструментів Whirlpower: маст хев будь-якого майстра. Незалежно від того чи є у Вас автомобіль, власне житло або бізнес по збірці меблів, можливо ви тендітна дівчина або бородатий ставний чоловік, але ручний інструмент повинен бути в будинку. Завжди потрібно закрутити, підкрутити, затиснути, забити поличку у ванній або повісити нову картину. Наш вибір: набори інструментів Whirlpo..

11.01.2018
0
1160
Як правильно вибрати універсальний набір інструментів?

Як правильно вибрати універсальний набір інструментів?

Інструменти для будинку, гаража або майстерні Найчастіше буває необхідність зібрати самі часто вживані інструменти і бути підготовленим на випадок незапланованих ремонтів. Однак з огляду на широкого асортименту на ринку слюсарних наборів заплутатися досить легко. В першу чергу необхідно визначитися з призначенням: наскільки точний і міцний повинен бути набір і де він буде застосовуватися: аб..

21.01.2015
0
3592