Основні типи і особливості вибору динамометричних ключів

Поняття і призначення

Динамометричний ключ – це дуже корисне пристосування, призначене для затягування болтів і інших різьбових з'єднань з певним заздалегідь встановленим зусиллям. За своєю конструкцією і зовнішнім виглядом він дуже схожий на тріскачку з нанесеною вимірювальною шкалою. Прокручуючи рукоятку, ви можете виставити необхідну силу затяжки, яка стане оптимальною для даного типу з'єднання.

Як і  інші інструменти, вони можуть відрізнятися між собою конструкцією і принципом дії. Давайте розглянемо найбільш популярні різновиди.

Індикаторні: стрілочні, шкальні, електронні

Перед тим, як вибрати динамометрический ключ, слід розуміти, які вони бувають і для чого призначені. Виділяють два основних види подібних інструментів:

  1. Стрілочний (шкальний). Це найбільш доступний і простий в експлуатації вид з нерухомим стрілочним покажчиком. Завдяки можливим похибкам в показниках, на сьогоднішній день використовується вкрай рідко.
  2. Електронний – найсучасніша і точна модель ключа з цифровою шкалою. Він відрізняється підвищеною точністю, а також можливістю звукового оповіщення про досягнення необхідного зусилля затяжки.

З огляду на, скільки коштує стрілочний динамометричний ключ, ціна електронних аналогів на порядок вище. Саме тому вони використовуються переважно в професійних автомайстерень, а також при виконанні робіт, які вимагає граничної акуратності.

Інструменти граничного типу: ламані, клацувальні

Клацувальний динамометричний ключ – інструмент з тріскачкою і нанесеною шкалою на рукоятці. Завдяки високій якості, надійності і простоті використання він користується величезною популярністю у автомайстрів. Прокручуючи рукоять, ви встановлюєте необхідне зусилля затяжки. Потім, коли в процесі експлуатації буде досягнуто задане значення, ви почуєте характерне клацання.

Єдиний недолік клацувальних моделей - вразливість до механічних пошкоджень, які можуть викликати похибки в майбутньому. Тому їх періодично потрібно перевіряти на спеціальному перевірному стенді.

Купити хороший динамометрический ключ з доставкою по Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент динамометричних ключів виробництва кращих фірм, таких як JONNESWAY та Mighty Seven. Варто відзначити, що наша компанія є ексклюзивним імпортером продукції Mighty Seven на території України. Саме тому ми надаємо виключно оригінальні і сертифіковані товари за найкращими цінами та з гарантією від виробника.

Доставка товарів здійснюється будь-яким зручним для вас способом по всій території нашої країни. Для постійних клієнтів, а також оптових покупців завжди приємні бонуси і знижки.

Залишилися питання чи не можете визначитися, який динамометричний ключ вибрати? Зв'яжіться з менеджерами компанії і отримаєте кваліфіковані консультації від провідних фахівців галузі

ТД Укрсервіс - гарантія якості і вигоди вашої покупки.

 

30.08.2019 10:30:43
0
2022

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Основні види наборів ключів для автомобіля

Основні види наборів ключів для автомобіля

Вибрати набір гайкових ключів Власники автотранспорту знають, що в дорозі з їхньої улюбленою машиною можуть трапитися різні непередбачені ситуації. Незалежно від довжини маршруту, вам завжди необхідно мати під рукою інструменти для мінімального ремонту. Набір ключів (великих і маленьких розмірів) - це своєрідна аптечка для автомобіля, яка прийде на допомогу в разі поломки. Зви..

07.06.2019
0
1151
ТОП-5 кращих наборів гайкових ключів для авто

ТОП-5 кращих наборів гайкових ключів для авто

Інструменти для вкручування болтів необхідні в різних сферах. У статті представлені ТОП-5 кращих гайкових ріжкових ключів, размеры и другие характеристики которых отличаются в зависимости от назначения. Приобрести инструменты можно по невысокой цене в интернет-магазине ТД Укрсервис.   1. VULKAN 10-26 мм (16 шт в футлярі) Гайкові ключі з набору VULKAN 10-26 мм на 16 клю..

02.08.2019
0
2110
Як вибрати струбцину для столярних робіт

Як вибрати струбцину для столярних робіт

   Струбцини незамінні при обробці деталей, тому дуже важливо вибрати оснастку, яка найкраще підійде для оброблюваного матеріалу і виду робіт. Що таке струбцина і для чого вона потрібна Столярні струбцини (затискачі) призначені для надійної фіксації деталей при обробці. Їх виготовляють з ковкого чавуну, цинку, металу, дерева і в основному застосовують в таких цілях: с..

09.08.2019
0
1844
Інструменти WERA: огляд асортименту

Інструменти WERA: огляд асортименту

Будівельні роботи не обходяться без застосування слюсарних ручних інструментів. Вони призначені для обробки різних матеріалів: металу, пластику, деревини. На будівельному ринку зустрічаються варіанти різних виробників слюсарного обладнання, чиї вироби мають різні показники терміну експлуатації, функціональності. WERA - виробник ручних інструментів ТМ WERA є німецьким виробником. Бр..

07.10.2019
0
961
Як вибрати викрутку: основні типи і відмінності

Як вибрати викрутку: основні типи і відмінності

  Прилади для закручування, викручування гвинтів з різними пазами на голівках є базовими інструментами в кажному домі. Набори можуть містити десятки різних наконечників. Для того щоб купити викрутки для ремонту певного типу, необхідно розібратися в особливостях Типи бит для викруток Шліц – поглиблення різної форми в кріпильні вироби. Головна ф..

28.10.2019
0
1873
Як вибрати ключ-тріскачку для торцевих голівок?

Як вибрати ключ-тріскачку для торцевих голівок?

Болти, гвинти, гайки - найбільш важливі елементи кріплення системи автомобілів, верстатів і інших складних конструкцій. Найчастіше може виникати необхідність заміни того чи іншого елемента кріплення, який знаходиться в важкодоступних місцях. На допомогу в подібній ситуації приходить сучасний інструмент – тріскачки. Застосування спеціалізованого інструменту поширюється на різні в..

18.11.2019
0
2947
Для чого потрібні торцеві голівки?

Для чого потрібні торцеві голівки?

Торцеві голівки для гайкокрута: що це? У монтажних роботах дуже часто виникає необхідність в відкручування / закручування гайок, болтів і різних кріплень. У важкодоступних місцях, куди не добратися звичайним ріжковим або накидним гайковим ключем, хорошим альтернативним рішенням стане використання торцевих голівок. Буває, що це єдиний можливий спосіб впоратися з поставленим завдан..

23.12.2019
0
8411