Для чого потрібні торцеві голівки?

Торцеві голівки для гайкокрута: що це?

У монтажних роботах дуже часто виникає необхідність в відкручування / закручування гайок, болтів і різних кріплень. У важкодоступних місцях, куди не добратися звичайним ріжковим або накидним гайковим ключем, хорошим альтернативним рішенням стане використання торцевих голівок. Буває, що це єдиний можливий спосіб впоратися з поставленим завданням.

Торцева головка - це робоча насадка для слюсарно-монтажного інструменту. Вона дозволяє досягти оптимального показника крутного моменту, прикладеного до різьбових з'єднань. Такі насадки використовуються зі звичайними ключами або гайкокрутами (електричними, пневматичними). Найбільш часто їх можна побачити в автомайстерень і на станціях техобслуговування.

Різновиди і сфера застосування

Вироби розрізняють в залежності від особливостей конструкції (довжини, форми робочого профілю), за розміром приєднувального квадрата, а також за призначенням. Саме ці параметри важливо враховувати, щоб визначитися, які торцеві головки краще підійдуть для того чи іншого кріплення.

Основні різновиди в залежності від довжини:

  1. стандартні - найбільш поширені для кріплень стандартних розмірів.
  2. подовжені - для кріпильних елементів подовженої форми або на високих шпильках.

Залежно від форми робочого профілю:

  • 6, 12-гранні;
  • З поліпшеним профілем TORX, TORX BO;
  • XZN;
  • Ribe CS.

За розміром приєднувального квадрата:1, 1/2, 1/4, 3/4, 3/8 дюймів.

Окремим критерієм вибору є сфера застосування. Для роботи зі стандартними кріпленнями найкраще купити універсальні торцеві голівки. У той же час існують спеціалізовані насадки, які використовують для виконання чітко визначеного набору функцій, наприклад для роботи зі свічками запалювання автомобільних двигунів.

Тип: ударна / безударна

Ударні голівки заслуговують на особливу увагу, тому їх виділяють в окрему категорію. Чому для роботи з гайковертом необхідно купити ударні головки? По-перше, вони відрізняються посиленою конструкцією (виготовлені зі спеціальної хромванадієва стали з більш товстими стінками). По-друге, вони оснащені спеціальним штифтом для міцного і надійного з'єднання з інструментом. По-третє, використання подібних насадок істотно підвищує швидкість, продуктивність, і, що важливо, безпеку робочого процесу.

До переваг ударних коронок також відносяться:

  • висока міцність;
  • зносостійкість;
  • точність розмірів;
  • придатність для тривалої інтенсивної експлуатації.

Варто відзначити, що кращі набори торцевих головок зазвичай містять всі найбільш поширені види накінечників. Вони можуть складатися з 3-27 виробів різної форми і діаметра. Чим ширше діапазон комплекту - тим він більш універсальний.

Купити головки для гайковерта недорого в інтернеті з доставкою по Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує кращі ціни на набори професійних торцевих головок виробництва популярних торгових марок JONNESWAYKING TONYMighty SevenSIGMASTANLEYWeraWhirlpower та ін. Ви також можете купити торцеві головки поштучно, попередньо підібравши необхідну форму і розмір.

Доставка здійснюється по всій території України.

23.12.2019 09:43:36
0
8304

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Основні типи і особливості вибору динамометричних ключів

Основні типи і особливості вибору динамометричних ключів

Поняття і призначення Динамометричний ключ – це дуже корисне пристосування, призначене для затягування болтів і інших різьбових з'єднань з певним заздалегідь встановленим зусиллям. За своєю конструкцією і зовнішнім виглядом він дуже схожий на тріскачку з нанесеною вимірювальною шкалою. Прокручуючи рукоятку, ви можете виставити необхідну силу затяжки, яка стане оптимальною для дан..

30.08.2019
0
1991
Як вибрати викрутку: основні типи і відмінності

Як вибрати викрутку: основні типи і відмінності

  Прилади для закручування, викручування гвинтів з різними пазами на голівках є базовими інструментами в кажному домі. Набори можуть містити десятки різних наконечників. Для того щоб купити викрутки для ремонту певного типу, необхідно розібратися в особливостях Типи бит для викруток Шліц – поглиблення різної форми в кріпильні вироби. Головна ф..

28.10.2019
0
1848
Як вибрати ключ-тріскачку для торцевих голівок?

Як вибрати ключ-тріскачку для торцевих голівок?

Болти, гвинти, гайки - найбільш важливі елементи кріплення системи автомобілів, верстатів і інших складних конструкцій. Найчастіше може виникати необхідність заміни того чи іншого елемента кріплення, який знаходиться в важкодоступних місцях. На допомогу в подібній ситуації приходить сучасний інструмент – тріскачки. Застосування спеціалізованого інструменту поширюється на різні в..

18.11.2019
0
2884