Як вибрати ключ-тріскачку для торцевих голівок?

Болти, гвинти, гайки - найбільш важливі елементи кріплення системи автомобілів, верстатів і інших складних конструкцій. Найчастіше може виникати необхідність заміни того чи іншого елемента кріплення, який знаходиться в важкодоступних місцях. На допомогу в подібній ситуації приходить сучасний інструмент – тріскачки.

Застосування спеціалізованого інструменту поширюється на різні види ремонтних, монтажних робіт. Головні галузі експлуатації - автомобілебудування, будівельна сфера. Незаперечною перевагою вироби є можливість використання при обмежених умовах.

Популярність забезпечена відсутністю необхідності прикидати інструмент, невеликим кутом повороту. Таким чином, виріб дозволяє значно економити час на проведення ряду операцій, розбирати, збирати деталі без механічних пошкоджень.

Улаштування тріскачок для голівок

Кріпильні елементи, що забезпечують нерозривність деталей, вузлів, мають безліч різновидів. Щоб впоратися з монтажем, демонтажем пристосування, необхідно купувати тріскачні ключі певного виду. Існують такі різновиди:

  1. Накидні - оснащені двома робочими елементами різного розміру, за рахунок чого не потрібно постійна заміна виробу під кожне кріплення. Використовуються професійними автомайстра.
  2. Для торцевих варіантів - такий різновид предмета дозволяє відкручувати кріплення з квадратними шліцами.

Спеціальні моделі - відрізняються нестандартною конфігурацією. Можуть мати рухливу шарнірну частину, що дозволяє відкручувати деталі під будь-яким кутом. Вкорочені ручки спрощують роботу в самих вузьких місцях, телескопічні тримачі дотягнуться до найвіддаленіших гайок, болтів.

Світові виробники можуть запропонувати безліч варіантів ключів з тріскачкою, ціни на які залежать від бренду.

Розміри приєднувального квадрату для голівки для тріскачки

Приєднувальний квадрат допомагає міцно з'єднувати частину деталі з відповідним хвостиком. Розміри тріскачок для головок вимірюється в дюймах. У каталозі інтернет-магазину можна купити тріскачку 1/4, 1/2, 3/4, 3/8, 1.

Кількість зубців

Обертання кріпильних елементів здійснюється завдяки шестірні, яка має різну кількість зубців. Від їх числа залежить плавність поворотів: чим їх більше, тим вище плавність ремонтних операцій. Користувачеві доступні вироби з кількістю зубців від 24 до 72.

Довжина інструменту

Від довжини виробу залежить можливість його доступу до деталей. Чим менше розмір, тим нижче здатність роботи з роз'ємними з'єднаннями, які знаходяться у вузькому просторі. Стандартна довжина приладу знаходиться в межах 87-670 мм.

Якщо інструмент виявився коротким, то можна використовувати спеціальний подовжувач. Його основне призначення - збільшення довжини для доступу в віддалені місця.

Купити тріскачку для голівок в Україні

Вибір інтернет-магазину ТД «Укрсервіс» включає високоякісні тріскачки для головок для автомобілів, верстатів, що відрізняються вигідною ціною. Віртуальний каталог містить продукцію відомих марок JonneswayKingTonyMiolWeraWhirlpower, що виробляють тріскачки для головок від 1/2 до 1 дюйма. Магазин - ексклюзивний офіційний імпортер Whirlpower і Wera в Україні.

 

18.11.2019 09:56:26
0
2896

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Основні види наборів ключів для автомобіля

Основні види наборів ключів для автомобіля

Вибрати набір гайкових ключів Власники автотранспорту знають, що в дорозі з їхньої улюбленою машиною можуть трапитися різні непередбачені ситуації. Незалежно від довжини маршруту, вам завжди необхідно мати під рукою інструменти для мінімального ремонту. Набір ключів (великих і маленьких розмірів) - це своєрідна аптечка для автомобіля, яка прийде на допомогу в разі поломки. Зви..

07.06.2019
0
1131
Основні типи і особливості вибору динамометричних ключів

Основні типи і особливості вибору динамометричних ключів

Поняття і призначення Динамометричний ключ – це дуже корисне пристосування, призначене для затягування болтів і інших різьбових з'єднань з певним заздалегідь встановленим зусиллям. За своєю конструкцією і зовнішнім виглядом він дуже схожий на тріскачку з нанесеною вимірювальною шкалою. Прокручуючи рукоятку, ви можете виставити необхідну силу затяжки, яка стане оптимальною для дан..

30.08.2019
0
1993
Інструменти WERA: огляд асортименту

Інструменти WERA: огляд асортименту

Будівельні роботи не обходяться без застосування слюсарних ручних інструментів. Вони призначені для обробки різних матеріалів: металу, пластику, деревини. На будівельному ринку зустрічаються варіанти різних виробників слюсарного обладнання, чиї вироби мають різні показники терміну експлуатації, функціональності. WERA - виробник ручних інструментів ТМ WERA є німецьким виробником. Бр..

07.10.2019
0
950
Для чого потрібні торцеві голівки?

Для чого потрібні торцеві голівки?

Торцеві голівки для гайкокрута: що це? У монтажних роботах дуже часто виникає необхідність в відкручування / закручування гайок, болтів і різних кріплень. У важкодоступних місцях, куди не добратися звичайним ріжковим або накидним гайковим ключем, хорошим альтернативним рішенням стане використання торцевих голівок. Буває, що це єдиний можливий спосіб впоратися з поставленим завдан..

23.12.2019
0
8324