Як вибрати струбцину для столярних робіт

 

 Струбцини незамінні при обробці деталей, тому дуже важливо вибрати оснастку, яка найкраще підійде для оброблюваного матеріалу і виду робіт.

Що таке струбцина і для чого вона потрібна

Столярні струбцини (затискачі) призначені для надійної фіксації деталей при обробці. Їх виготовляють з ковкого чавуну, цинку, металу, дерева і в основному застосовують в таких цілях:

  • склеювання і фіксація деталей, що склеюються;
  • з'єднання крокв і дерев'яних балок, різьбове з'єднання дерев'яних поверхонь і металевих профілів;
  • фіксація труб, вантажів, затиск верстата на столі і делікатних або великих поверхонь;
  • монтаж дверей і вікон, притиск плит, ламінату, паркету, кромок;
  • з'єднання U-, T-подібних профілів, швелерів і двотаврів.

Притискне зусилля струбцин для кріплення варіюється від 1 200 до 40 000 Н, а самі пристрої відрізняються за видом, області застосування, ширині затиску і вильоту, тому перед покупкою необхідно ретельно вивчити різні варіанти і знайти найбільш підходящий.

Конструкція струбцини

Основні елементи струбцини - це невеликий корпус і притиски, а також привід для зміни положення рухомих елементів. За типом механізму ці пристрої поділяють на п'ять категорій: монтажні, гвинтові, ручні, кутові і швидкозажимні.

Кутові струбцини, зокрема, відомі відмінною рухливістю і використовуються для складання меблів, вікон, рам, куточків. Однак більш поширені F-образні струбцини, адже вони універсальні і фіксують деталі будь-яких розмірів.

Механізм стискання

Струбцини для склеювання також відрізняються за механізмами стиснення. Основних видів три:

Гвинтове стиснення забезпечується гвинтом з ручкою і п'ятаком. Такий пристрій має вигляд корпусного затиску або букв «G» або «П», найчастіше виготовляється зі сталі, високоміцне.

Тригерне (швидкозажимне) – F-подібні прилади, одна губка яких закріплена, а до іншої прикріплена рукоять з важелем. Така конструкція схожа на пістолети для герметика.

Важільно-гвинтове – поєднує два механізми і гарантує надійне кільцеве захоплення деталей.

Інші механізми забезпечують магнітне, вакуумне, гідравлічне стиснення. Вони також відрізняються за призначенням, але більшу увагу потрібно звернути на притискне зусилля і матеріал.

Ширина і глибина стиснення

Ширина затиску - це максимально доступний розмір затискається об'єкта, а глибина визначає можливий розмір його входить в струбцину частини. Ці параметри роблять пристрій універсальним, і, отже, більш дорогим і важким.

Зусилля затиску

Ця особливість повідомляє про силу стиснення фіксуються предметів і вимірюється в кілоньютонах. Високе зусилля розширює сферу застосування струбцини, але вона буде коштувати більше і при неакуратному використанні може зламати деталь.

ТД «Укрсервіс» - купити струбцину в Україні

Інтернет-магазин ТД «Укрсервіс» надає широкий асортимент струбцин, в тому числі, від відомих виробників IrwinMy ToolsSTANLEY. Якщо ви не впевнені у виборі і не знаєте, яку струбцину вибрати, які струбцини краще, вас обов'язково проконсультують наші співробітники. ТД «Укрсервіс» - це:

  • підприємство з власним складом площею понад 1500 м2;
  • більше 20 років досвіду на ринку;
  • співпраця з провідними марками Elkop, Masalta, Mighty Seven;
  • особистий сервісний центр, який гарантує стовідсоткову якість обслуговування.

Ви можете зробити замовлення на сайті ТД «Укрсервіс» по телефону або безпосередньо в магазині.

Сравнить цены на струбцины и зажимы

09.08.2019 11:11:07
0
1843

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Ручні інструменти King Tony: європейські стандарти виробництва

Ручні інструменти King Tony: європейські стандарти виробництва

Про компанію King Tony Тайванська компанія існує з 1976 року. Через значної конкуренції і невисокої якості більшості аналогів, King Tony вигідно відрізняється від них. Високий рейтинг якості стандартів підтверджують три незалежні сертифікати ISO 9001, ISO 9002, ISO 14001 (стандарт екологічної безпеки). Компанія працює по німецьких DIN стандартах і США (ANSI). Виробник заявляє, що робить запа..

19.01.2018
0
1217
Основні види наборів ключів для автомобіля

Основні види наборів ключів для автомобіля

Вибрати набір гайкових ключів Власники автотранспорту знають, що в дорозі з їхньої улюбленою машиною можуть трапитися різні непередбачені ситуації. Незалежно від довжини маршруту, вам завжди необхідно мати під рукою інструменти для мінімального ремонту. Набір ключів (великих і маленьких розмірів) - це своєрідна аптечка для автомобіля, яка прийде на допомогу в разі поломки. Зви..

07.06.2019
0
1149
ТОП-5 кращих наборів гайкових ключів для авто

ТОП-5 кращих наборів гайкових ключів для авто

Інструменти для вкручування болтів необхідні в різних сферах. У статті представлені ТОП-5 кращих гайкових ріжкових ключів, размеры и другие характеристики которых отличаются в зависимости от назначения. Приобрести инструменты можно по невысокой цене в интернет-магазине ТД Укрсервис.   1. VULKAN 10-26 мм (16 шт в футлярі) Гайкові ключі з набору VULKAN 10-26 мм на 16 клю..

02.08.2019
0
2109
Основні типи і особливості вибору динамометричних ключів

Основні типи і особливості вибору динамометричних ключів

Поняття і призначення Динамометричний ключ – це дуже корисне пристосування, призначене для затягування болтів і інших різьбових з'єднань з певним заздалегідь встановленим зусиллям. За своєю конструкцією і зовнішнім виглядом він дуже схожий на тріскачку з нанесеною вимірювальною шкалою. Прокручуючи рукоятку, ви можете виставити необхідну силу затяжки, яка стане оптимальною для дан..

30.08.2019
0
2022
Як вибрати викрутку: основні типи і відмінності

Як вибрати викрутку: основні типи і відмінності

  Прилади для закручування, викручування гвинтів з різними пазами на голівках є базовими інструментами в кажному домі. Набори можуть містити десятки різних наконечників. Для того щоб купити викрутки для ремонту певного типу, необхідно розібратися в особливостях Типи бит для викруток Шліц – поглиблення різної форми в кріпильні вироби. Головна ф..

28.10.2019
0
1872