Струбцини незамінні при обробці деталей, тому дуже важливо вибрати оснастку, яка найкраще підійде для оброблюваного матеріалу і виду робіт.
Що таке струбцина і для чого вона потрібна
Столярні струбцини (затискачі) призначені для надійної фіксації деталей при обробці. Їх виготовляють з ковкого чавуну, цинку, металу, дерева і в основному застосовують в таких цілях:
- склеювання і фіксація деталей, що склеюються;
- з'єднання крокв і дерев'яних балок, різьбове з'єднання дерев'яних поверхонь і металевих профілів;
- фіксація труб, вантажів, затиск верстата на столі і делікатних або великих поверхонь;
- монтаж дверей і вікон, притиск плит, ламінату, паркету, кромок;
- з'єднання U-, T-подібних профілів, швелерів і двотаврів.
Притискне зусилля струбцин для кріплення варіюється від 1 200 до 40 000 Н, а самі пристрої відрізняються за видом, області застосування, ширині затиску і вильоту, тому перед покупкою необхідно ретельно вивчити різні варіанти і знайти найбільш підходящий.
Конструкція струбцини
Основні елементи струбцини - це невеликий корпус і притиски, а також привід для зміни положення рухомих елементів. За типом механізму ці пристрої поділяють на п'ять категорій: монтажні, гвинтові, ручні, кутові і швидкозажимні.
Кутові струбцини, зокрема, відомі відмінною рухливістю і використовуються для складання меблів, вікон, рам, куточків. Однак більш поширені F-образні струбцини, адже вони універсальні і фіксують деталі будь-яких розмірів.
Механізм стискання
Струбцини для склеювання також відрізняються за механізмами стиснення. Основних видів три:
Гвинтове стиснення забезпечується гвинтом з ручкою і п'ятаком. Такий пристрій має вигляд корпусного затиску або букв «G» або «П», найчастіше виготовляється зі сталі, високоміцне.
Тригерне (швидкозажимне) – F-подібні прилади, одна губка яких закріплена, а до іншої прикріплена рукоять з важелем. Така конструкція схожа на пістолети для герметика.
Важільно-гвинтове – поєднує два механізми і гарантує надійне кільцеве захоплення деталей.
Інші механізми забезпечують магнітне, вакуумне, гідравлічне стиснення. Вони також відрізняються за призначенням, але більшу увагу потрібно звернути на притискне зусилля і матеріал.
Ширина і глибина стиснення
Ширина затиску - це максимально доступний розмір затискається об'єкта, а глибина визначає можливий розмір його входить в струбцину частини. Ці параметри роблять пристрій універсальним, і, отже, більш дорогим і важким.
Зусилля затиску
Ця особливість повідомляє про силу стиснення фіксуються предметів і вимірюється в кілоньютонах. Високе зусилля розширює сферу застосування струбцини, але вона буде коштувати більше і при неакуратному використанні може зламати деталь.
ТД «Укрсервіс» - купити струбцину в Україні
Інтернет-магазин ТД «Укрсервіс» надає широкий асортимент струбцин, в тому числі, від відомих виробників Irwin, My Tools, STANLEY. Якщо ви не впевнені у виборі і не знаєте, яку струбцину вибрати, які струбцини краще, вас обов'язково проконсультують наші співробітники. ТД «Укрсервіс» - це:
- підприємство з власним складом площею понад 1500 м2;
- більше 20 років досвіду на ринку;
- співпраця з провідними марками Elkop, Masalta, Mighty Seven;
- особистий сервісний центр, який гарантує стовідсоткову якість обслуговування.
Ви можете зробити замовлення на сайті ТД «Укрсервіс» по телефону або безпосередньо в магазині.
