Напівавтомат-інвертор - апарат для зварювання

Апарат для напівавтоматичного зварювання в захисному газовому середовищі називається зварювальним інвертором. Він використовується при:

  • проведенні ремонту кузовних транспортних засобів на СТО;
  • будівельно-монтажних роботах;
  • виготовленні виробів на заводах, фабриках.

Вартість зварювального напівавтомата нижче, ніж аргонового обладнання. Також прилад має невелику вагу і розмір, високу швидкість і точність виконуваних робіт, що робить його популярним як на масштабному виробництві, так і в побутових умовах. Для того щоб зрозуміти, який зварювальний напівавтомат вибрати для будинку, потрібно ознайомитися з особливостями конструкції і функціонування.

Що потрібно для зварювання напівавтоматом?

Для якісної роботи обладнання користувачеві потрібно дотримати ряд умов. Для початку слід підключити до оброблюваних деталей із заземленням клему, після чого провести настройку швидкості подачі дроту в залежності від різновиду металу. Ці показники можна подивитися в спеціальних таблицях. Після виконання таких дій можна включати прилад, попередньо обрізавши зайву дріт.

Можливі ситуації, коли дуга шипить, а також на матеріалі залишаються кромки. В цьому випадку слід підвищити встановлену швидкість.

Для обробки знадобляться такі комплектуючі:

  • сам корпус з блоками, що підключається до мережі 220-240 В;
  • пальник для створення шва;
  • кабель-канал і газовий балон.

Купити зварювальний напівавтомат для будинку дешево - тільки половина справи. Слід також забезпечити безпеку майстра. Варто використовувати засоби індивідуального захисту - маску або окуляри, оберігають очі і обличчя від потрапляння іскор. На питання про те, який зварювальний напівавтомат краще купити для гаража, дадуть кваліфіковані фахівці.

Чим відрізняється зварювальний напівавтомат від автомата?

Між напівавтоматичними і автоматичними моделями є кілька суттєвих відмінностей. Перший тип виробів має більш просту конструкцію, він також не проводить вирівнювання волокон - вони зводяться в лінійному положенні. Другий же варіант дає можливість виконати більш точну обробку, що досягається за рахунок вирівнювання волокон по 2-м координатах. Немає необхідності купувати його для домашньої експлуатації - такі моделі необхідні тільки професійним майстрам.

Дізнатися, скільки коштує зварювальний апарат-напівавтомат, можна, зателефонувавши за телефонами, або заповнивши форму на сайті.

Купити недорого зварювальний напівавтомат в Україні

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин, де купити зварювальний апарат для різних металів за приємною вартістю не складає труднощів. У широкому асортименті представлено безліч типів високоякісної продукції, виробленої відомими брендами, включаючи EnergyWeldingJasicFroniusSSVA«Tex-ac»«Патон» і іншими торговими марками.

 

03.05.2019 09:50:28
0
1413

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

ТОП-5 кращих виробників зварювальних інверторів

ТОП-5 кращих виробників зварювальних інверторів

  Зварювальні інвертори — прилади, без яких не обходяться багато сфер промисловості і будівництва. Більш того, спеціалізоване обладнання для зварювання все частіше застосовується в побутових умовах. У зв'язку з цим різні виробники пропонують широкий асортимент пристроїв, які відрізняються технічними показниками.   Який апарат вибрати для інверторного зварювання? ..

06.02.2020
0
4153
Основні види зварювальних пальників

Основні види зварювальних пальників

Пальник для зварювання – це головний елемент обладнання для зварювання металевих деталей. В його функції входить підведення електрики до видаткового елементу інструменту. Розрізняють різні види пальників для зварювального апарату в залежності від принципу роботи. Правильно підібраний прилад підвищує ефективність виконуваних робіт. фахівці ТД«Укрсервіс» підготували огляд кожного з..

26.06.2020
0
3460