ТОП-5 кращих виробників зварювальних інверторів

 

Зварювальні інвертори — прилади, без яких не обходяться багато сфер промисловості і будівництва. Більш того, спеціалізоване обладнання для зварювання все частіше застосовується в побутових умовах. У зв'язку з цим різні виробники пропонують широкий асортимент пристроїв, які відрізняються технічними показниками.

 

Який апарат вибрати для інверторного зварювання?

Зварювання — найбільш ефективний метод з'єднання металів, а інвертор — найпопулярніший прилад серед зварювального устаткування. Це пов'язано з тим, що пристрій здатний виробляти стабільний постійний струм і забезпечує швидке і якісне проведення будівельно-монтажних робіт.

Вибір надійного зварювального інвертора, який буде компактним, економічним у використанні, може стати непростим завданням. Тому фахівці ТД «Укрсервіс» підготували список з 5-ти кращих брендів і моделей апарату, щоб клієнтам було простіше розібратися, який зварювальний інвертор краще.

 

Обладнання від Jasic

Даний виробник відноситься до одного з найбільш досвідчених проектувальників металорізальних і зварювальних приладів. Компанія випускає прилади:

  1. для роботи в режимі ручної дугового металообробки на постійному струмі;
  2. для роботи з інертними газами на постійному струмі, наприклад, моделі ARС-160 или Jasic ARС-180 PRO Z208;
  3. для плазмового різання;
  4. напівавтоматичного типу для зварювання в вуглекислому середовищі.

Jasic відрізняється якісною збіркою всіх елементів конструкції і вузлів. Прилади можна підключати до побутової мережі, тому вони вважаються кращими зварювальними інверторами для будинку.

 

Апарати від SSVA

Компанія займається реалізацією універсальних професійних приладів, таких як SSVA-160-2 і SSVA-mini Самурай, які можливо використовувати в якості джерела струму для ручного дугового зварювання, дугового зварювання в захисних газах, а також металообробки плавиться електродом. Відмінною рисою пристроїв є можливість налаштувати параметри під будь-який режим роботи і доступна ціна зварювального інвертора.

 

Купити інверторний зварювальний апарат «Tex-ac»

Виробник випускає пристрої для зварювання різних видів металів за допомогою штучного електрода або ручного дугового зварювання. Потужність моделей зварювального апарату знаходиться в діапазоні 5,1-6,0 кВт, а це значить, що прилад впорається з важкими технологічними завданнями. Найбільш затребуваними моделями вважаються ТА-00-352 MMA-250 і ТА-00-353 MMA-300.

 

Бренд «Патон»

Це універсальні прилади, які працюють за принципом ручного дугового, напівавтоматичного і аргонодугового зварювання. Головною перевагою устаткування вважають широкий діапазон вибору електродів в залежності від процесу і виду металів. Моделі ВДИ-200Е і ВДИ-250Е застосовують під час зварювання нержавійки інвертором.

 

Energy Welding

Устаткування комплектується високоякісними пальниками, які характеризуються еластичністю, ергономічністю, а їх довжина 3-5 метрів. Основною перевагою бренду вважається можливість отримання стабільної дуги в умовах роботи з нестабільним і зниженою напругою. наприклад, ВДС180(ВДУ180) Шмель витримує коливання мережі 150-250 В.

Купити зварювальний інвертор в ТД «Укрсервіс»

Інтернет-магазин має в своєму розпорядженні широким асортиментом обладнання і матеріалів для инверторной зварювання. Торговий дім є офіційним дилером перерахованих вище марок в Україні. Фахівці компанії допоможуть підібрати підходящу продукцію і нададуть індивідуальні ціни на зварювальні апарати постійним клієнтам.

Порівняти ціни на зварювальні інвертори

06.02.2020 12:01:22
0
4152

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Які бувають зварювальні дроти?

Які бувають зварювальні дроти?

Зварювальний дріт - все, що потрібно для зварювального напівавтомата Який зварювальний дріт краще, для чого її використовують? Все досить просто. Цей елемент об'єднує кілька деталей в одну конструкцію. Як правило, вона застосовується в комунальному господарстві, різних промислових областях для зварювання в автоматичному чи напівавтоматичному режимі з регульованою подачею. Серед ос..

01.02.2019
0
1204
Правила безпеки під час зварювання зварювальним інвертором

Правила безпеки під час зварювання зварювальним інвертором

Зварювальний інвертор постійного струму – зручний апарат, часто використовуваний в промисловості. Устаткування набуло популярності не тільки у професійних зварювальників, але і звичайних користувачів з таких причин: у нього невеликі розміри і вагу в порівнянні з трансформаторної технікою; зручність і простота регулювання струму для виконання різних видів зварювання; зниже..

22.04.2019
0
943
Напівавтомат-інвертор - апарат для зварювання

Напівавтомат-інвертор - апарат для зварювання

Апарат для напівавтоматичного зварювання в захисному газовому середовищі називається зварювальним інвертором. Він використовується при: проведенні ремонту кузовних транспортних засобів на СТО; будівельно-монтажних роботах; виготовленні виробів на заводах, фабриках. Вартість зварювального напівавтомата нижче, ніж аргонового обладнання. Також прилад має невелику вагу і ..

03.05.2019
0
1413
Основні види зварювальних пальників

Основні види зварювальних пальників

Пальник для зварювання – це головний елемент обладнання для зварювання металевих деталей. В його функції входить підведення електрики до видаткового елементу інструменту. Розрізняють різні види пальників для зварювального апарату в залежності від принципу роботи. Правильно підібраний прилад підвищує ефективність виконуваних робіт. фахівці ТД«Укрсервіс» підготували огляд кожного з..

26.06.2020
0
3460
Що краще для дому: зварювальний інвертор або напівавтомат

Що краще для дому: зварювальний інвертор або напівавтомат

Для зварювання різних видів металу використовують спеціальні зварювальні апарати. Сучасний ринок представляє безліч моделей, які призначені для професійного або побутового застосування. Перш ніж приступити до вибору інструменту, необхідно розібратися, яке зварювальне обладнання краще купити для дому. Купити зварювальний інвертор для будинку Це мобільний апарат для з'єднання мета..

06.07.2020
0
989