Що краще для дому: зварювальний інвертор або напівавтомат

Для зварювання різних видів металу використовують спеціальні зварювальні апарати. Сучасний ринок представляє безліч моделей, які призначені для професійного або побутового застосування. Перш ніж приступити до вибору інструменту, необхідно розібратися, яке зварювальне обладнання краще купити для дому.

Який краще купити зварювальний інвертор для дому

Купити зварювальний інвертор для будинку

Це мобільний апарат для з'єднання металів. Для передачі напруги на пальник немає необхідності використовувати трансформатори великих розмірів. Для забезпечення стабільної дуги підійдуть трансформатори середньої потужності. У зв'язку з цим інструмент зручно транспортувати по робочому майданчику.

Можна виділити наступні переваги приладу:

  • висока продуктивність (потужність апаратів знаходиться в межах 6,4-16.0 кВт);
  • легкість (середня вага приладу — 8-10 кг);
  • можливість виставлення параметрів з'єднання матеріалів;
  • висока швидкість виконуваних робіт (максимальний струм зварювання дорівнює 315 А);
  • відсутність ризику виникнення загоряння завдяки спеціальному захисті від зниженого або підвищеної напруги.

Устаткування підходить для дугового і аргоновой зварювання. В якості робочого елемента використовуються електроди. Професіонали рекомендують використовувати інвертор для роботи з м'якими металами. Агрегат забезпечує рівний і акуратний шов. Проте, перед роботою необхідно витратити час на зачищення електродів. Варто відзначити, що прилад краще вибирати для виконання невеликого обсягу робіт, так як через необхідність постійної зміни електродів знижується швидкість праці. Корпус пристрою захищений від впливу пилу і вологи, за рахунок чого збільшується термін експлуатації.

Який краще купити зварювальний напівавтомат

Особливості зварювального напівавтомата

Ще одна популярна модель для будинку. Джерелом живлення устаткування виступає трансформатор або випрямляч. На відміну від інвертора, для отримання стабільної дуги необхідно застосовувати потужні трансформатори. Через це значно збільшуються вага і габарити установки і ускладнюється її транспортування між робочими місцями.

Купити зварювальний апарат для будинку можна з такими показниками:

  1. споживана потужність — 4,1-15,5 кВт;
  2. максимальний струм зварювання — 160-350 А;
  3. швидкість подачі дроту 0.3-15 м/мин;
  4. коефіцієнт корисної дії досягає 87%.

Даний вид обладнання дозволяє отримати високоякісний шов з підвищеною стійкістю до корозії. Він ідеально підходить для з'єднання тонких металів. Прилад можна використовувати для обробки нержавіючої сталі, алюмінію та інших «міцних» матеріалів.

Багато моделей зварювальних напівавтоматів забезпечені інформаційною панеллю, на якій можна виставити оптимальний режим роботи в залежності від оброблюваного металу. Корпус інструменту має волого і пилозахисне покриття, за рахунок чого він стійкий до негативного впливу навколишнього середовища. Ціна зварювального напівавтомата залежить від технічних характеристик.

Яке зварювальне обладнання краще купити для дому

Купити обладнання для зварювальних робіт в ТД «Укрсервіс»

Вибираючи ту чи іншу модель приладу, необхідно враховувати особливості виконання майбутніх завдань. Інвертори підходять для виконання невеликого обсягу побутових робіт. Їх вибирають початківці зварювальники. Напівавтомати дозволяють отримати ювелірний шов і ними найчастіше користуються професіонали. В інтернет-магазині «Укрсервіс» представлений широкий асортимент інструментів для зварювання. Ціна зварювального обладнання для будинку залежить від виробника.

Порівняти ціни на зварювальне обладнання

06.07.2020 11:08:07
0
1027

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Зварювання алюмінію за допомогою електродів

Зварювання алюмінію за допомогою електродів

Купити електроди для зварювання алюмінію необхідно кожному майстру, який виконує всілякі зварювальні роботи. Вони дозволяють зруйнувати міцну оксидну плівку, яка покриває вироби, тому з'єднання деталей відбувається досить легко і швидко. Незважаючи на те, що процес не вимагає особливих зусиль і фінансових витрат, найчастіше застосовують зварювання алюмінію електродами (особливо в дом..

20.09.2019
0
2207
ТОП-5 кращих виробників зварювальних інверторів

ТОП-5 кращих виробників зварювальних інверторів

  Зварювальні інвертори — прилади, без яких не обходяться багато сфер промисловості і будівництва. Більш того, спеціалізоване обладнання для зварювання все частіше застосовується в побутових умовах. У зв'язку з цим різні виробники пропонують широкий асортимент пристроїв, які відрізняються технічними показниками.   Який апарат вибрати для інверторного зварювання? ..

06.02.2020
0
4170
Основні види зварювальних пальників

Основні види зварювальних пальників

Пальник для зварювання – це головний елемент обладнання для зварювання металевих деталей. В його функції входить підведення електрики до видаткового елементу інструменту. Розрізняють різні види пальників для зварювального апарату в залежності від принципу роботи. Правильно підібраний прилад підвищує ефективність виконуваних робіт. фахівці ТД«Укрсервіс» підготували огляд кожного з..

26.06.2020
0
3548