Основні види зварювальних пальників

Пальник для зварювання – це головний елемент обладнання для зварювання металевих деталей. В його функції входить підведення електрики до видаткового елементу інструменту. Розрізняють різні види пальників для зварювального апарату в залежності від принципу роботи. Правильно підібраний прилад підвищує ефективність виконуваних робіт. фахівці ТД«Укрсервіс» підготували огляд кожного з підвидів, щоб користувачеві було простіше визначитися з вибором.

 Зварювальні пальники для напівавтоматичного зварювання

Зварювальні пальники для напівавтоматичного зварювання

Головною особливістю приладу вважається можливість ручного охолодження під час з'єднання металів. При цьому охолодження буває водяним або повітряним. Перше підходить для з'єднання довгих швів, а друге — для коротких. Інструмент складається з:

  1. шлейфа пальника, за яким відбувається подача електродного дроту і рідини для охолодження;
  2. елемента контактного з'єднання, який служить джерелом зварювання.

Рукоятка оброблена гальванічним покриттям, завдяки чому вона не нагрівається під час роботи на високих температурах. Найчастіше прилад використовують при зварюванні у важкодоступних місцях.

Зварювальні пальники для ТІГ-зварювання

Призначення і пристрій зварювального пальника для ТІГ-зварювання

Даний вид пристрою підходить для з'єднання як товстих, так і тонких матеріалів. Агрегат служить держателем електрода і призначений для спрямування газу в точку з'єднання матеріалів. Пристрій апарату має наступні елементи:

  • електрод;
  • ущільнювальну втулку;
  • електродний щиток.

Головна область застосування пальників ТІГ-зварювання – це автосервіси і підприємства, так як вона підходить для з'єднання різних видів металу, таких як алюміній, нержавіюча сталь, магній, мідь або нікель.

Аргонодуговий пальник для зварювального апарату

Аргонодуговий пальник для зварювального апарату

Цей різновид скріплення деталей поєднує в собі особливості дугового і газового зварювання. Таким чином електричний розряд запускає роботу приладу, а спеціальний газ забезпечує шов від проникнення кисню. Тому отримані шви відрізняються довгим терміном експлуатації. Витратним матеріалом служить дріт з вольфраму. Пальник складається з:

  1. спеціального шланга, по якому відбувається подача аргону;
  2. силової жили, по якій проходить змінний струм;
  3. рукоятки з голівкою.

Охолодження пристрою відбувається повітряним або водяним способом. В останньому випадку конструкція доповнюється шлангом для транспортування води.

Пальник для точкового зварювання

Прилад для точкового зварювання

Принцип роботи апарату полягає в об'єднанні витратного матеріалу за допомогою нанесення точок. Тому з'єднання деталей відбувається внахлест, при цьому точки розташовуються тільки з одного боку аркуша. Головною перевагою цього виду вважається велика кількість режимів роботи, які можна виставляти в залежності від оброблюваного сировини. Агрегат дозволяє оперативно і акуратно стуляти листи різної товщини.

Пальник для газового зварювання

Види і обладнання зварювальної газового пальника

Об'єднання країв деталей відбувається шляхом підігріву і плавлення металу. В основному інструмент виготовляється з латуні і сплаву алюмінію. Тому він відрізняється невеликою вагою, що полегшує зварювальні роботи. Крім зварювання, універсальні газові пальники можуть здійснювати різання металевих листів. Цей різновид обладнання відрізняється простотою і мобільністю, так як для здійснення зварювання не потрібно підключення до електромережі. Ціна газових зварювальних пальників залежить від технічних характеристик певної моделі.

Купити зварювальні пальники в Україні

Де купити зварювальні пальники в Україні за доступною ціною

Інтернет-магазин «Укрсервіс» має у розпорядженні широкий асортимент обладнання для різних типів зварювання. У каталозі представлена продукція від надійних світових виробників BinzelFroniusJasicSigmaДонмет. Менеджери торгового дому підкажуть, які зварювальні пальники бувають і в чому їх головні відмінності. «Укрсервіс» є офіційним імпортером вищеперелічених брендів, тому клієнтам доступні кращі ціни на прилади для зварювання металу.

Каталог зварювального обладнання

26.06.2020 10:42:49
0
2952

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Напівавтомат-інвертор - апарат для зварювання

Напівавтомат-інвертор - апарат для зварювання

Апарат для напівавтоматичного зварювання в захисному газовому середовищі називається зварювальним інвертором. Він використовується при: проведенні ремонту кузовних транспортних засобів на СТО; будівельно-монтажних роботах; виготовленні виробів на заводах, фабриках. Вартість зварювального напівавтомата нижче, ніж аргонового обладнання. Також прилад має невелику вагу і ..

03.05.2019
0
1274
Зварювання алюмінію за допомогою електродів

Зварювання алюмінію за допомогою електродів

Купити електроди для зварювання алюмінію необхідно кожному майстру, який виконує всілякі зварювальні роботи. Вони дозволяють зруйнувати міцну оксидну плівку, яка покриває вироби, тому з'єднання деталей відбувається досить легко і швидко. Незважаючи на те, що процес не вимагає особливих зусиль і фінансових витрат, найчастіше застосовують зварювання алюмінію електродами (особливо в дом..

20.09.2019
0
1945
ТОП-5 кращих виробників зварювальних інверторів

ТОП-5 кращих виробників зварювальних інверторів

  Зварювальні інвертори — прилади, без яких не обходяться багато сфер промисловості і будівництва. Більш того, спеціалізоване обладнання для зварювання все частіше застосовується в побутових умовах. У зв'язку з цим різні виробники пропонують широкий асортимент пристроїв, які відрізняються технічними показниками.   Який апарат вибрати для інверторного зварювання? ..

06.02.2020
0
4051
Що краще для дому: зварювальний інвертор або напівавтомат

Що краще для дому: зварювальний інвертор або напівавтомат

Для зварювання різних видів металу використовують спеціальні зварювальні апарати. Сучасний ринок представляє безліч моделей, які призначені для професійного або побутового застосування. Перш ніж приступити до вибору інструменту, необхідно розібратися, яке зварювальне обладнання краще купити для дому. Купити зварювальний інвертор для будинку Це мобільний апарат для з'єднання мета..

06.07.2020
0
868