Зварювання алюмінію за допомогою електродів

Купити електроди для зварювання алюмінію необхідно кожному майстру, який виконує всілякі зварювальні роботи. Вони дозволяють зруйнувати міцну оксидну плівку, яка покриває вироби, тому з'єднання деталей відбувається досить легко і швидко. Незважаючи на те, що процес не вимагає особливих зусиль і фінансових витрат, найчастіше застосовують зварювання алюмінію електродами (особливо в домашніх умовах).

Які електроди для алюмінію використовують і від чого залежить тип?

Виробники пропонують графітові, вугільні, вольфрамові стрижні. Вибір марки електрода для алюмінію, його виду залежить від оснащення і призначення. Виділяють наступні варіанти використання:

  • Електродугова автоматична. Найчастіше застосовується при з'єднанні конструкцій товщиною від 4 мм плавкими прутами з флюсом.
  • Електродугова ручна. Це - метод відбортовки тонких елементів. Застосовуються прути з металу, вугілля, а також з флюсовим покриттям.
  • Дугове зварювання в захисних газах (гелії, аргоні). Підходить для дуже тонких виробів. Фахівці вибирають стрижні з карбіду вольфраму. 
  • Для плазмової обробки підходять вольфрамові дроти з перетином від 0,8 до 1,5 мм..

Після визначення відповідного виду стрижня слід етап підготовки матеріалу.

Підготовка зварювальних робіт по алюмінію

Щоб процедура сплаву була успішною, а шов міцним, потрібно правильно підійти до опрацювання елемента. В першу чергу, необхідно очистити і знежирити поверхню від механічних забруднень. Далі слід профілювання всіх країв, які будуть зварюватись. Протерти деталь можна розчинником або замочити в лугу. Ванну з лугу нагрівають до 65 градусів і витримують там деталь до 5 хвилин.

Далі слід видалити оксидну плівку. Для цього застосовують щітки з металевими щетинками товщиною не більше 0,1 мм. На завершальному етапі поверхню знову протирається розчинником.

Як правильно варити електродами по алюмінію?

Після того як були проведені всі підготовчі етапи, можна приступати до самої пайки. Технологічно цей вид металу найважче піддається сплаву через його хімічних властивостей. Саме їх враховують, щоб отримати максимальний ефект від процесу, для якого найчастіше вибирають інвертор.

Щоб отримати стабільну дугу, а також якісний шов, стрижень слід прогріти при температурі 200 градусів протягом 120 хвилин. При варінні використовують джерело постійного струму зі зворотним зв'язком. Величина струму на 1 мм деталі становить 25-30 А.

Під час електрозварювання алюмінію електродом заготовку нагрівають до 250-400 градусів Цельсія. Вибраний показник температури залежить від параметрів оброблюваного компонента. Підігрів та поступове охолодження виключають появу кристалізаційних тріщин.

ТД «Укрсервіс» - якісні електроди для зварювальних робіт

В інтернет-магазині представлений широкий асортимент стрижнів з різним покриттям, тому можна більше не шукати відповіді на запитання, де купити електроди по алюмінію. Бренди Askaynak и Binzel пропонують надійні прути з легким запалюванням і стійким горінням дуги. Ціна електродів по алюмінію залежить від технічних характеристик і складу прутів.

20.09.2019 10:31:36
0
2211

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Електроди - вибір і класифікація

Електроди - вибір і класифікація

Електроди - вибір і класифікація   Сучасний світ не досконалий без простих і давно знайомих нам речей, наприклад таким як зварювання металевих конструкцій. Зварювання металів (конструкцій) - це з'єднання за допомогою електричної дуги або за допомогою застосування захищених газів. У першому випадку зварювання відбувається за допомогою електрода, а в другому випадку за допомогою з..

18.10.2016
0
6498
Які бувають зварювальні дроти?

Які бувають зварювальні дроти?

Зварювальний дріт - все, що потрібно для зварювального напівавтомата Який зварювальний дріт краще, для чого її використовують? Все досить просто. Цей елемент об'єднує кілька деталей в одну конструкцію. Як правило, вона застосовується в комунальному господарстві, різних промислових областях для зварювання в автоматичному чи напівавтоматичному режимі з регульованою подачею. Серед ос..

01.02.2019
0
1232
Що таке газовий редуктор і для чого він потрібен

Що таке газовий редуктор і для чого він потрібен

Редуктор - незамінний елемент для зварювального апарату У процесі зварювання робочий тиск зварювального апарату і газу в балоні відрізняються між собою. Для того, щоб забезпечити оптимальну роботу устаткування, використовують спеціальний регулятор. Основне призначення зварювального редуктора – зниження вихідного тиску газу з камери і підтримання його оптимального ..

31.05.2019
0
2335
Основні види зварювальних пальників

Основні види зварювальних пальників

Пальник для зварювання – це головний елемент обладнання для зварювання металевих деталей. В його функції входить підведення електрики до видаткового елементу інструменту. Розрізняють різні види пальників для зварювального апарату в залежності від принципу роботи. Правильно підібраний прилад підвищує ефективність виконуваних робіт. фахівці ТД«Укрсервіс» підготували огляд кожного з..

26.06.2020
0
3552
Що краще для дому: зварювальний інвертор або напівавтомат

Що краще для дому: зварювальний інвертор або напівавтомат

Для зварювання різних видів металу використовують спеціальні зварювальні апарати. Сучасний ринок представляє безліч моделей, які призначені для професійного або побутового застосування. Перш ніж приступити до вибору інструменту, необхідно розібратися, яке зварювальне обладнання краще купити для дому. Купити зварювальний інвертор для будинку Це мобільний апарат для з'єднання мета..

06.07.2020
0
1033