Що таке газовий редуктор і для чого він потрібен

Редуктор - незамінний елемент для зварювального апарату

У процесі зварювання робочий тиск зварювального апарату і газу в балоні відрізняються між собою. Для того, щоб забезпечити оптимальну роботу устаткування, використовують спеціальний регулятор. Основне призначення зварювального редуктора – зниження вихідного тиску газу з камери і підтримання його оптимального рівня для робочого середовища. При виконанні газозварювальних робіт агрегат також виступає запобіжником і запірним клапаном.

Влаштування зварювального редуктора

Щоб розібратися, як працює газовий редуктор, необхідно знати, з яких основних частин він складається. Конструкція регулятора включає в себе наступні елементи:

 • Запірну пружину;
 • Мембрану;
 • Редуктуючий клапан;
 • Штовхач;
 • Натискний диск;
 • Натискну пружину.

Додатковими компонентами приладу можуть виступати манометр і вентиль, що регулює вихідну подачу пального.

Кисень з балона і мембрана створюють два протилежних потоку тиску, які впливають на клапан. Основна функція редуктора підтримувати рівновагу зусиль, і тим самим забезпечувати стабільний напір газу для злагодженої і ефективної роботи газозварювального обладнання.

Основні характеристики

Існує кілька основних параметрів, на які слід звернути увагу, перш ніж визначитися, який редуктор вибрати для зварювального суміші. Перше, що потрібно врахувати, це тип газу. Залежно від пального, з яким можуть з'єднуватися пристрої, вони бувають:

 • Кисневі;
 • Пропанові;
 • Ацетиленові;
 • Вуглекислотні;
 • Аргонові.

В окрему категорію виділяють універсальні варіації редукторів, які можна використовувати з декількома видами сумішей.

Другим, важливим критерієм вибору є наявність манометрів. Найкраще, коли прилад має відразу два таких вимірювача: один для відображення тиску в балоні, другий - для індикації витрати газу (скільки літрів в хвилину).

Робочі параметри і пропускна здатність редуктора для зварювального напівавтомата підбирається в залежності від умов, з якими доведеться працювати оборудованіію. Оптимальний рівень робочого тиску для стиснених газів становить 250 Атм, для розчинених газів - 25 Атм. Окрему увагу слід приділити розміру підключення (6 або 9 мм).

 

Купити редуктори для газового зварювання і різання в Україні недорого з доставкою

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент зварювальних редукторів BinzelFroniusДонмет 

за цінами і з гарантією від виробника. Щоб зробити вашу покупку не тільки вигідною, але також зручною і швидкою, ми розробили систему фільтрів, які дозволять за лічені секунди підібрати оптимальну модель. Якщо залишилися питання - ви завжди зможете зв'язатися з менеджерами компанії. Вони із задоволенням нададуть всі необхідні консультації та запропонують найбільш оптимальний варіант пристрою.

ТД Укрсервіс - це завжди якісна і оригінальна продукція, вигідні ціни і своєчасна доставка в будь-який куточок нашої країни.

 

31.05.2019 10:53:06
0
2333

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Електроди - вибір і класифікація

Електроди - вибір і класифікація

Електроди - вибір і класифікація   Сучасний світ не досконалий без простих і давно знайомих нам речей, наприклад таким як зварювання металевих конструкцій. Зварювання металів (конструкцій) - це з'єднання за допомогою електричної дуги або за допомогою застосування захищених газів. У першому випадку зварювання відбувається за допомогою електрода, а в другому випадку за допомогою з..

18.10.2016
0
6488
Класифікація та особливості зварювальних апаратів

Класифікація та особливості зварювальних апаратів

Не секрет, що без зварювального апарату сучасний світ був би недосконалий. Без їх застосування він не був би так практичний з одного боку і така гарна з іншого. У той же час, покупка зварювального апарату досить копітка заняття. Без знання їх основних технічних параметрів, покупка може принести розчарування.   Отже, всі зварювальні апарати відразу слід розділити на апарати виробнич..

04.11.2016
0
1373
Правила безпеки під час зварювання зварювальним інвертором

Правила безпеки під час зварювання зварювальним інвертором

Зварювальний інвертор постійного струму – зручний апарат, часто використовуваний в промисловості. Устаткування набуло популярності не тільки у професійних зварювальників, але і звичайних користувачів з таких причин: у нього невеликі розміри і вагу в порівнянні з трансформаторної технікою; зручність і простота регулювання струму для виконання різних видів зварювання; зниже..

22.04.2019
0
952
Зварювання алюмінію за допомогою електродів

Зварювання алюмінію за допомогою електродів

Купити електроди для зварювання алюмінію необхідно кожному майстру, який виконує всілякі зварювальні роботи. Вони дозволяють зруйнувати міцну оксидну плівку, яка покриває вироби, тому з'єднання деталей відбувається досить легко і швидко. Незважаючи на те, що процес не вимагає особливих зусиль і фінансових витрат, найчастіше застосовують зварювання алюмінію електродами (особливо в дом..

20.09.2019
0
2207