Види дренажних насосів залежно від рідини, що перекачується

Гідронасос дренажного типу: що це і навіщо він потрібен

Електронасос - це гідравлічний пристрій, призначений для перекачування великих об'ємів рідини. При цьому, вона не обов'язково повинна бути чистою і може містити домішки і різні види сміття.

Як працює дренажний насос? Пристрій складається з двох основних частин: насосного вузла з усмоктувальними отворами і електродвигуна. Електродвигун обертає крильчатку і створює дві спеціальні області з підвищеним і зниженим тиском системи на вході і виході. Завдяки різниці в тиску відкачувана рідина транспортується по системі. Агрегат також оснащений вимикачем поплавця, який автоматично запускає і зупиняє перекачування в залежності від заданого рівня.

Перед тим, як вибрати дренажний насос для води, слід визначити ступінь її забруднення. Залежно від цього агрегати можуть бути призначені для води:

  • Із середнім ступенем забруднення;
  • Чистої і слабозабрудненої;
  • Брудної.

В окрему категорію також можна виділити фекальні гідронасоси, призначені для каналізаційних відходів.

Для чистої води

Даний тип агрегатів призначений для не сильно забрудненої рідини з частинками домішок розміром не більше 5 мм. Їх використовують для відкачування зі свердловин, резервуарів, спортивних басейнів. Середній рівень продуктивності подібних апаратів складає від 80 до 230 літрів в хвилину.

Для викачування брудної води

В даному випадку під поняттям «брудна» вода мається на увазі рідина з частинками домішок від 10 до 15 мм. Вона може містити гравій та інше сміття подібних розмірів. Таке обладнання має продуктивність 37-450 л / хв. З подачею води на висоту до 22 метрів.

Для каналізації

Ціна дренажних фекальних насосів трохи вище, ніж у попередніх моделей. В першу чергу, це пов'язано з тим, що вони здатні перекачувати дуже забруднену рідину з частинками розміром до 120 мм. Окремі агрегати додатково оснащені спеціальними измельчителями. Перевагою насосного обладнання даного типу є висока продуктивність і максимальна ефективність роботи.

ТД Укрсервіс - інтернет магазин кращих дренажних насосів для чистої або брудної води

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент насосного обладнання виробництва AquaticaAL-KOGARDENAPEDROLLOWERKWILO і багатьох інших популярних торгових марок. До ваших послуг просте і зрозуміле меню з зручними фільтрами, а також менеджери компанії, які детально розкажуть, скільки коштує той чи інший дренажний насос для колодязя і на які характеристики слід звернути увагу. Вони допоможуть визначитися з вибором і підкажуть, який дренажний насос краще купити саме у вашій ситуації і зроблять все, щоб покупка була максимально вигідною і вдалою.

На кожен товар ми надає гарантію. Доставка замовлення здійснюється по всій території України.

Телефонуйте прямо зараз і отримаєте кращу ціну на покупку.

 

24.05.2019 10:43:09
0
1053

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Дренажний насос: поради по експлуатації

Дренажний насос: поради по експлуатації

Корисне обладнання для перекачування води У побуті досить часто виникає необхідність осушити басейн, підвал або льох. Ідеальний помічник, який дозволяє впоратися з подібним завданням – это гідронасос дренажного типу. Його основне призначення полягає в відкачці та відведення рідини з різних ємностей або резервуарів. При цьому дрібне сміття, камінчики і домішки - зовсім не пе..

12.08.2019
0
3928
Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Насосна станція для приватного будинку Насосні станції для перекачування води — це пристрої, які є частиною системи водопостачання приватного будинку, дачі або заміського котеджу. Устаткування забезпечує житло чистою водою з криниці або свердловини. Залежно від того, скільки насосна станція для води перекачує рідини з колодязя або свердловини, виділяють промислові і побутові моделі. ..

17.02.2020
0
4017