Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Насосна станція для приватного будинку

Насосні станції для перекачування води — це пристрої, які є частиною системи водопостачання приватного будинку, дачі або заміського котеджу. Устаткування забезпечує житло чистою водою з криниці або свердловини. Залежно від того, скільки насосна станція для води перекачує рідини з колодязя або свердловини, виділяють промислові і побутові моделі.

 

Найкраще насосне обладнання для водопостачання будинку

На сьогоднішній день виробники пристроїв пропонують широкий асортимент обладнання для подачі води з свердловин або колодязя. Моделі мають різні технічні показники, в зв'язку з цим у покупців виникають труднощі під час вибору підходящого апарату. Перед покупкою слід звертати увагу на:

  1. Розмір і обсяг бака. Саме від цих показників залежить ціна на насосні станції для приватного будинку. Тому варто заздалегідь розрахувати передбачуваний витрата води і від цих даних відштовхуватися при виборі обсягу і розміру.
  2. Скільки споживає електроенергії пристрій. Від цього показника залежить його продуктивність.
  3. Висоту водяного стовпа. Визначає, який поверховості будівлі станція зможе забезпечити водою. Показник 35-60 м підходить для водопостачання 2-3 поверхового будинку.

У даній статті фахівці ТД «Укрсервіс» підготували рейтинг кращих насосних станцій для дому на основі їх конструкційних особливостей, принципів роботи та умов експлуатації.

 

Al-Ko

Продукція бренду представляється собою ефективне рішення для забезпечення приватного сектора водою. Вона відрізняється високою продуктивністю і екологічністю. Пристрій здатний викачувати воду з цистерн і колодязів глибиною до 60 м. Спеціальні фільтри, як у моделі AL-KO HW 3000 Classic, захищають станцію і шланги від відкладень. Модель AL-KO HW 4000 FCS оснащені дисплеєм, на якому відображається тиск в гідроакумуляторі.

Metabo

Насосні станції від Metabo —те, що потрібно для домашнього водопроводу. Компанія займається виготовленням високоякісних, надійних і довговічних приладів. Моделі Metabo HWW 3300/25G и HWW 4000/25G відрізняються надійною системою захисту від перевантаження і перегріву. Висота підйому водяного стовпа становить 46 метрів. Продуктивність насосної станції Metabo HWW 3500/25 Inox може досягати 3500 л / год.

Aquatica

Даний бренд зарекомендував себе як надійного виробника комплексного обладнання для облаштування приватного водопостачання. Станція Aquatica Leo LKJ-800PA здатна перекачувати за 1 хвилину до 50 літрів води. Пристрій обладнаний резервуаром об'ємом на 24 л, при цьому його вага складає всього 8,7 кг, що забезпечує простоту транспортування. Модель Aquatica Leo 3.0 Apm37A відрізняється продуктивністю перекачування 2400 л / год. Також обладнання дозволяє викачувати рідину температурою до 60 градусів. Обидві моделі комплектуються повітряною системою охолодження, що виключає можливість перегріву.

Werk

Продукція бренду відрізняється вигідним співвідношенням ціни і якості. Висота підйому водяного стовпа станцій варіюється в межах 40-50 м, а швидкість роботи пристрою знаходиться в межах 2700-3600 л / год. Моделі Werk XKJ-1104 SA5Werk XKJ-1301 IA5Werk XKJ-801 IA5 підходять для постійного перекачування рідини в зв'язку з тим, що їх корпус виготовлений з чавуну і стійкий до великих навантажень і перепадів температури.

 

Купити недорого насосну станцію для дачі в Україні

Асортимент ТД «Укрсервіс» представлений надійним і якісним обладнанням для подачі води в приватний сектор. Інтернет-магазин є офіційним постачальником перерахованих вище торгових марок, тому клієнти можуть купити насосні станції для дому та дачі за доступною ціною. Також в каталозі представлена Самовсмоктуюча насосна станція Wilo. Менеджери компанії допоможуть підібрати підходящу модель в залежності від цільового призначення і нададуть персональну знижку.

Порівняти ціни на насосні станції

17.02.2020 10:20:25
0
4017

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Користувачів часто цікавить питання, як вибрати циркуляційний насос для будинку. Необхідно попередньо з'ясувати призначення, принцип роботи приладу. Моделі, які є частиною опалювальної системи, забезпечують примусову циркуляцію води, дозволяють знизити споживання ресурсів. Основний плюс - можливість реалізувати сучасні двотрубні системи опалення. Користувач може купити циркуляційний ..

10.05.2019
0
1141
Види дренажних насосів залежно від рідини, що перекачується

Види дренажних насосів залежно від рідини, що перекачується

Гідронасос дренажного типу: що це і навіщо він потрібен Електронасос - це гідравлічний пристрій, призначений для перекачування великих об'ємів рідини. При цьому, вона не обов'язково повинна бути чистою і може містити домішки і різні види сміття. Як працює дренажний насос? Пристрій складається з двох основних частин: насосного вузла з усмоктувальними отворами і електродвигуна. Електро..

24.05.2019
0
1054
Дренажний насос: поради по експлуатації

Дренажний насос: поради по експлуатації

Корисне обладнання для перекачування води У побуті досить часто виникає необхідність осушити басейн, підвал або льох. Ідеальний помічник, який дозволяє впоратися з подібним завданням – это гідронасос дренажного типу. Його основне призначення полягає в відкачці та відведення рідини з різних ємностей або резервуарів. При цьому дрібне сміття, камінчики і домішки - зовсім не пе..

12.08.2019
0
3928
Улаштування гідроакумулятора для води

Улаштування гідроакумулятора для води

Гідроакумулятор призначений для підтримки оптимального тиску в системі водопостачання. Гідробак виконує захисну функцію, так як без нього неконтрольована зміна напору викликала б постійне спрацьовування реле. Крім підтримки і плавної зміни тиску, пристрій забезпечує: захист від гідроударів при виникненні різкого перепаду швидкості протікання рідини в системі; мінімальний..

02.10.2020
0
866
Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Гідроакумулятор – це обладнання, яке інтегрується в систему водопостачання і служить для підтримки тиску. При використанні пристрою з реле тиску виходить автоматична станція на базі заглибного або поверхневого насоса. На сучасному ринку представлено безліч моделей розширювального мембранного бака з різними технічними характеристиками. Вибираючи певний пристрій, необхідно зв..

30.10.2020
0
2393
Поверхневий насос: сфери застосування, характеристика і типи

Поверхневий насос: сфери застосування, характеристика і типи

Поверхневий насос для свердловин – це спеціалізоване обладнання, що використовується для відкачування води. Особливо прилад популярний серед власників дачних ділянок, так як він дозволяє викачувати воду з колодязів для забезпечення будинку або поливу городу. Крім цього, апарат можна застосовувати для викачування рідини із затопленого погреба або при висушуванні басейну. Слід пам'ята..

11.12.2020
0
1491