Улаштування гідроакумулятора для води

Гідроакумулятор призначений для підтримки оптимального тиску в системі водопостачання. Гідробак виконує захисну функцію, так як без нього неконтрольована зміна напору викликала б постійне спрацьовування реле. Крім підтримки і плавної зміни тиску, пристрій забезпечує:

  • захист від гідроударів при виникненні різкого перепаду швидкості протікання рідини в системі;

  • мінімальний запас води.

Більш того, в парі з реле тиску і занурювальним або поверхневим насосом можна створити повноцінну автоматичну станцію.

Купити гідроакумулятор

Конструкційні особливості апарату

У порівнянні зі звичайним накопичувальним баком, гідроакумулятор відрізняється більш складною конструкцією, з чим і пов'язані його розширені функціональні можливості. Таким чином, агрегат складається з:

  1. Мембрани, що розділяє бак на дві камери. Одна половина наповнюється водою, а в другу підкачуються повітря або інертний газ. Саме завдяки такій конструкції з'являється можливість контролювати натиск води.

  2. Манометра, який відображає тиск в приладі.

  3. Отвори, через яке за допомогою насоса рідина надходить всередину корпусу.

  4. Спеціального крана, через який можна спустити зайве повітря з камер.

Найчастіше корпус  гідроакумулятора виготовляють з нержавійки.

Принцип роботи апарату

Подача води в мембрану гидробака здійснюється через насос. Мембрана, в свою чергу, повільно розтягується– в цей момент відбувається плавне підвищення тиску води і повітря в обох камерах. Тиск буде зростати до тих пір, поки не досягне порога, зазначеного в налаштуваннях приладу.

Коли досягається максимум, реле відключає подачу води. З початком водозабору мембрана стискається, а вода направляється до споживача. Тиск поступово падає до мінімального значення, зазначеного в автоматиці пристрою. При досягненні цього показника насос включається і знову починає наповнювати камеру водою.

Види обладнання

Класифікація приладів відбувається за наступними критеріями:

  • Способу установки. Виділяють  горизонтальні и вертикальні моделі. Найчастіше агрегати до 50 літрів встановлюються горизонтально, а гідроакумулятори від 100 літрів – вертикально. Це дозволяє зберегти більше вільного простору.

  • Об `єму бака. Від цього параметра залежить, які запити споживача зможе задовольнити напірний агрегат. Так, бак на 50-100 л підходить для виконання щоденних побутових потреб. А якщо необхідний запас води, тоді слід вибирати ємності від 200 л.

Крім цього, в залежності від типу накопичення енергії, розрізняють прилади з механічним або пневматичним накопичувачем. У перших видах накопичення рідини і її повернення відбуваються за рахунок енергії стислої пружини, а в останніх – за рахунок стисненого газу.

Купити гідроакумулятор

Де купити якісний гідроакумулятор?

В ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент гідроакумуляторів з нержавійки або сталі на 24, 50 або 100 л. На онлайн-вітрині можна знайти довговічні моделі гідроакумуляторів від брендів з Італії, Китаю та України. Інтернет-магазин є офіційним імпортером ТМ Aquatica и Kitline, тому клієнтам доступні низькі ціни.

Порівняти ціни на гідроакумулятори

02.10.2020 18:39:35
0
888

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Насосна станція - ефективне водопостачання приватного будинку

Насосна станція - ефективне водопостачання приватного будинку

Система для підведення води в будинку Для дачі, де немає централізованого водопроводу, насосна станція - це як справжня палочка-виручалочка. Вона дозволяє самостійно організувати повноцінне індивідуальне водопостачання, тим самим повністю задовольнити потреби приватного господарства. При цьому такі системи зазвичай використовують не тільки для побутових потреб, але також для поли..

15.03.2019
0
2132
Який вибрати гідроакумулятор для водопостачання будинку?

Який вибрати гідроакумулятор для водопостачання будинку?

Перед тем, как вибрати гідроакумулятор, необхідно розібратися з його експлуатаційними характеристиками та принципом роботи. Система призначена для забезпечення безперебійної подачі води, також завдяки її використанню збільшується термін експлуатації всього сантехнічного обладнання. Установка виробів проводиться в таких цілях: підтримка оптимального рівня тиску в систем..

26.04.2019
0
1143
Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Користувачів часто цікавить питання, як вибрати циркуляційний насос для будинку. Необхідно попередньо з'ясувати призначення, принцип роботи приладу. Моделі, які є частиною опалювальної системи, забезпечують примусову циркуляцію води, дозволяють знизити споживання ресурсів. Основний плюс - можливість реалізувати сучасні двотрубні системи опалення. Користувач може купити циркуляційний ..

10.05.2019
0
1157
Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Насосна станція для приватного будинку Насосні станції для перекачування води — це пристрої, які є частиною системи водопостачання приватного будинку, дачі або заміського котеджу. Устаткування забезпечує житло чистою водою з криниці або свердловини. Залежно від того, скільки насосна станція для води перекачує рідини з колодязя або свердловини, виділяють промислові і побутові моделі. ..

17.02.2020
0
4052
Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Гідроакумулятор – це обладнання, яке інтегрується в систему водопостачання і служить для підтримки тиску. При використанні пристрою з реле тиску виходить автоматична станція на базі заглибного або поверхневого насоса. На сучасному ринку представлено безліч моделей розширювального мембранного бака з різними технічними характеристиками. Вибираючи певний пристрій, необхідно зв..

30.10.2020
0
2458
Поверхневий насос: сфери застосування, характеристика і типи

Поверхневий насос: сфери застосування, характеристика і типи

Поверхневий насос для свердловин – це спеціалізоване обладнання, що використовується для відкачування води. Особливо прилад популярний серед власників дачних ділянок, так як він дозволяє викачувати воду з колодязів для забезпечення будинку або поливу городу. Крім цього, апарат можна застосовувати для викачування рідини із затопленого погреба або при висушуванні басейну. Слід пам'ята..

11.12.2020
0
1524