Насосна станція - ефективне водопостачання приватного будинку

Система для підведення води в будинку

Для дачі, де немає централізованого водопроводу, насосна станція - це як справжня палочка-виручалочка. Вона дозволяє самостійно організувати повноцінне індивідуальне водопостачання, тим самим повністю задовольнити потреби приватного господарства. При цьому такі системи зазвичай використовують не тільки для побутових потреб, але також для поливу городу і грядок.

Принцип дії

Основним призначенням системи є подача води з неглибоких колодязів, а також підтримання її стабільного тиску. Все це відбувається за гідрофорному принципом. Агрегат встановлюють в необхідному місці і підключають до мережі. Потім один кінець трубопроводу під'єднують до насоса, а другий опускають в джерело (криницю або свердловину). Після того, як в гидробак набереться вода, і тиск досягне необхідного рівня, обладнання можна запускати.

Як тільки ви відкриваєте кран, насос автоматично включається і піднімає воду з джерела в гідронакопітель. У міру накопичення рідини в гідробаку зростає тиск, спрацьовує реле і насосне обладнання відключається. У свою чергу надлишковий тиск в системі забезпечує подачу води до споживача.

Конструкція насосних станцій

Давайте спробуємо з'ясувати, скільки коштує насосна станція для будинку, яка її конструкція і на що слід звернути увагу при покупці.

Основними складовими обладнання для водопостачання є:

  • Насос (поверхневий або занурювальний);
  • Гідроакумулятор;
  • Електроживлення і система управління;
  • Релє;
  • Манометр;
  • Зворотній клапан.

При виборі пристрою слід враховувати його основні характеристики, потужність і продуктивність. Важливе значення також має загальний рівень водної потреби об'єкта.

Насос або насосна станція: що краще?

Це дуже актуальне питання, яке хвилює багатьох користувачів. Перш ніж вибрати насос або насосну станцію для колодязя важливо врахувати кілька основних моментів:

  1. Глибину свердловини або колодязя (системи водопостачання стануть більш підходящим варіантом для невеликих свердловин);
  2. Склад і витрата води;
  3. Рівень води в джерелі.

Насосне обладнання встановлюють на вулиці або в спеціальному приміщенні, яке потребує утеплення в зимовий період. В той же час заглибний насос постійно знаходиться в рідкому середовищі. Якщо рівень води в джерелі не перевищує 8 м, з цих двох варіантів фахівці рекомендують вибирати перший. Він більш компактний, економічний і стабільний в експлуатації.

Купити насосну станцію за вигідною ціною з доставкою

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує хороші насосні станції виробництва AquaticaMetaboAL-KOAquarioGARDENAWERK и WILO, которые стабильно пользуются высоким спросом и получают самые положительные отзывы потребителей. Это качественное сертифицированное оборудование с гарантией и пакетом всех необходимых документов.

Доставка товарів здійснюється по всій території України будь-яким зручним способом. Для більш детальної інформації зв'яжіться з менеджерами компанії.
 

 

15.03.2019 13:12:19
0
2096

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Який труборіз краще купити?

Який труборіз краще купити?

Труборіз використовують при обрізанні труб, виготовлених з різних матеріалів. Інструмент дозволяє розкроїти метал з рівною кромкою під кутом 90°, чого не можна досягти за допомогою ножівки або болгарки. На сучасному ринку є безліч моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Тому перш ніж купити труборіз для певних цілей, необхідно розібратися в його особливостях. К..

28.09.2020
0
1035
Улаштування гідроакумулятора для води

Улаштування гідроакумулятора для води

Гідроакумулятор призначений для підтримки оптимального тиску в системі водопостачання. Гідробак виконує захисну функцію, так як без нього неконтрольована зміна напору викликала б постійне спрацьовування реле. Крім підтримки і плавної зміни тиску, пристрій забезпечує: захист від гідроударів при виникненні різкого перепаду швидкості протікання рідини в системі; мінімальний..

02.10.2020
0
872
Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Гідроакумулятор – це обладнання, яке інтегрується в систему водопостачання і служить для підтримки тиску. При використанні пристрою з реле тиску виходить автоматична станція на базі заглибного або поверхневого насоса. На сучасному ринку представлено безліч моделей розширювального мембранного бака з різними технічними характеристиками. Вибираючи певний пристрій, необхідно зв..

30.10.2020
0
2410