Який труборіз краще купити?

Труборіз використовують при обрізанні труб, виготовлених з різних матеріалів. Інструмент дозволяє розкроїти метал з рівною кромкою під кутом 90°, чого не можна досягти за допомогою ножівки або болгарки. На сучасному ринку є безліч моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Тому перш ніж купити труборіз для певних цілей, необхідно розібратися в його особливостях.

Класифікація інструментів за матеріалом труб

Більшість пристроїв можуть працювати з пластиковими, сталевими або мідними трубами. На жаль, немає універсального приладу, який однаково добре впорається з кожним матеріалом. Проте, багато моделей оснащені змінними ріжучими елементами, що дозволяє застосовувати пристрій відразу для декількох видів виробів. Наприклад, труборіз для мідних труб можна використовувати і для сталі або пластика, якщо змінити ріжучий елемент на відповідний.

Слід також звертати увагу на діаметр вироби, з яким доведеться працювати. В інтернет-магазині представлені пристрої, здатні розпиляти труби діаметром 16-54 мм.

Купити труборіз

Конструктивні особливості агрегату

Виходячи з конструкційних особливостей приладу, можна виділити труборізи:

  • Різцеві. Найчастіше цей вид труборізів застосовують для пластикових труб. Інструмент являє собою сталеву обойму, в яку кріпляться ріжучі диски.

  • Роликові. Прилад складається з одного або трьох роликів, які розрізають матеріал. Чим більше роликів, тим більш широку трубу можна розсікти. Ці труборізи використовують для сталевих труб.

  • Ланцюгові. Апарати такого типу призначені для роботи з крихкими матеріалами, такими як кераміка, бетон або чавун.

  • Роторні. Відносяться до класу професійного обладнання, так як з їх допомогою можна розрізати труби на дні траншей, котлованів або під водою.

Щоб інструмент прослужив не один рік, необхідно враховувати особливості завдань, з якими здатний впоратися прилад.

Принцип дії апаратів

За типом приводу вони можуть бути:

  • електричні – застосовуються для матеріалів високої міцності але, щоб вони працювали, необхідно мати доступ до електричної мережі;

  • акумуляторні – характеризуються автономністю і мобільністю, так як джерелом енергії служить заряд батареї;

  • гідравлічні – ще один потужний тип приладів, які здатні обробляти міцний метал, їх радіус роботи не обмежений доступом до електроживлення;

  • пневматичні – високопродуктивні апарати, що застосовуються для виконання професійних завдань;

  • ручні – використовуються під час дрібних сантехнічних робіт по дому.

Для пластикових виробів підійде ручний труборіз, а для розрізання сталевих і мідних варто звернути увагу на електричні і гідравлічні моделі.

Купити труборіз

Де купити труборіз?

В ТД «Укрсервіс» представлений широкий асортимент обладнання всесвітньо відомих марок, таких як Truper и Ridgid. Інтернет-магазин є офіційним імпортером, тому клієнти можуть купити труборізи для металевих, мідних або пластикових труб за найкращою ціною в Україні

28.09.2020 15:22:56
0
1050

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Застосування акумулюючого бака для збереження тепла

Застосування акумулюючого бака для збереження тепла

Під час використання сучасних систем опалення часто виникає необхідність збільшення ефективності та зменшення витрат. Все актуальнішою стає дане питання з постійним зростанням цін на доступні види палива, а також з вичерпання викопних ресурсів і необхідністю максимально здешевити і полегшити роботу з обігріву будинку. Дуже корисним в даному питанні може бути акумулює бак в системі опалення. Вид..

09.09.2015
0
1619
Як правильно вибрати насос для поливу дачі

Як правильно вибрати насос для поливу дачі

Дача - просто рай для тих, хто любить різну рослинність, будь то квіти, ягоди, дерева, фрукти або овочі. Але для того, щоб все це проросло, необхідно налаштувати ефективний полив. Як правило, хто чим може, тим про поливає. Але якщо ви - професіонал своєї справи і підходите до поливу дачі з усією серйозністю, насос для перекачування води - саме те, що Вам в цьому дуже сильно допоможе. Адже, прав..

17.12.2018
0
3622
Насосна станція - ефективне водопостачання приватного будинку

Насосна станція - ефективне водопостачання приватного будинку

Система для підведення води в будинку Для дачі, де немає централізованого водопроводу, насосна станція - це як справжня палочка-виручалочка. Вона дозволяє самостійно організувати повноцінне індивідуальне водопостачання, тим самим повністю задовольнити потреби приватного господарства. При цьому такі системи зазвичай використовують не тільки для побутових потреб, але також для поли..

15.03.2019
0
2110
Який вибрати гідроакумулятор для водопостачання будинку?

Який вибрати гідроакумулятор для водопостачання будинку?

Перед тем, как вибрати гідроакумулятор, необхідно розібратися з його експлуатаційними характеристиками та принципом роботи. Система призначена для забезпечення безперебійної подачі води, також завдяки її використанню збільшується термін експлуатації всього сантехнічного обладнання. Установка виробів проводиться в таких цілях: підтримка оптимального рівня тиску в систем..

26.04.2019
0
1141
Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Користувачів часто цікавить питання, як вибрати циркуляційний насос для будинку. Необхідно попередньо з'ясувати призначення, принцип роботи приладу. Моделі, які є частиною опалювальної системи, забезпечують примусову циркуляцію води, дозволяють знизити споживання ресурсів. Основний плюс - можливість реалізувати сучасні двотрубні системи опалення. Користувач може купити циркуляційний ..

10.05.2019
0
1148
Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Гідроакумулятор – це обладнання, яке інтегрується в систему водопостачання і служить для підтримки тиску. При використанні пристрою з реле тиску виходить автоматична станція на базі заглибного або поверхневого насоса. На сучасному ринку представлено безліч моделей розширювального мембранного бака з різними технічними характеристиками. Вибираючи певний пристрій, необхідно зв..

30.10.2020
0
2433