Який вибрати гідроакумулятор для водопостачання будинку?

Перед тем, как вибрати гідроакумулятор, необхідно розібратися з його експлуатаційними характеристиками та принципом роботи. Система призначена для забезпечення безперебійної подачі води, також завдяки її використанню збільшується термін експлуатації всього сантехнічного обладнання.

Установка виробів проводиться в таких цілях:

  • підтримка оптимального рівня тиску в системі водопостачання;
  • блокування виникають при відкритті клапанів гідроударів;
  • накопичення води.

Для того щоб відповісти на питання про те, який гідроакумулятор краще купити для дому, слід ознайомитися з їх функціональними особливостями і конструкціями. Зовні виріб виглядає як металевий бак, а його внутрішня частина розділена на 2 відсіки за допомогою гумової прокладки. Завдяки тому, що в одній частині знаходиться повітря, вода подається зі стабільним напором.

Як розрахувати обсяг гідроакумулятора?

Для того щоб підібрати найкращий гідроакумулятор для системи водопостачання, необхідно правильно порахувати його обсяг. На вибір впливають такі чинники:

  • число людей, які постійно проживають в будинку і використовують воду;
  • кількість водозабірних точок;
  • показник тиску повітря в системі;
  • максимальна витрата води;
  • характеристики насоса.

Від того, скільки води в гідроакумуляторі, безпосередньо залежить комфорт проживаючих людей. На сім'ю з 3-4 чоловік досить моделей об'ємом до 25 л. Всі зазначені вище характеристики також впливають на ціну гідроакумуляторів для водопостачання.

Який тиск повітря повинен бути в гідроакумуляторі?

Багато користувачів не знають, скільки атмосфер в гідроакумуляторі має бути для коректного функціонування системи. Фахівці стверджують, що тиск в приладі має бути на 10% вище показника, що з'являється при включенні насоса. При виконанні цієї умови забезпечується мінімальний залишок рідини, що дає можливість отримати нерозривний потік.

Для контролю та підкачування використовують автомобільний насос або компресор, а виміри проводяться без води в баку.

Тип установки: вертикальний або горизонтальний?

Є 2 типу варіанти установки моделей:

  • Вертикальний. Відрізняється простотою монтажу, дозволяє заощадити простір приміщення. Передбачений спеціальний зручний ніпель для стравлювання повітря.
  • Горизонтальний. Вимагає більше простору для монтажу. Для відведення передбачений запірний кран і вихід в каналізацію.

Всі вищевикладені відомості стосуються виробів обсягом понад 50 л. Якщо він менше, то спеціальні пристосування не встановлюються, а повітря видаляють вручну після зливання рідини та відключення електроживлення.

Де купити недорого гідроакумулятор в Україні

Інтернет-магазин ТД «Укрсервіс» - місце, де можна придбати гідроакумулятори для води, вартість яких приємно порадує користувача. У широкому асортименті представлені високоякісні моделі торгових марок KITLINEAquatica та інших відомих брендів.

 

26.04.2019 10:02:32
0
1143

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Який труборіз краще купити?

Який труборіз краще купити?

Труборіз використовують при обрізанні труб, виготовлених з різних матеріалів. Інструмент дозволяє розкроїти метал з рівною кромкою під кутом 90°, чого не можна досягти за допомогою ножівки або болгарки. На сучасному ринку є безліч моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Тому перш ніж купити труборіз для певних цілей, необхідно розібратися в його особливостях. К..

28.09.2020
0
1066
Улаштування гідроакумулятора для води

Улаштування гідроакумулятора для води

Гідроакумулятор призначений для підтримки оптимального тиску в системі водопостачання. Гідробак виконує захисну функцію, так як без нього неконтрольована зміна напору викликала б постійне спрацьовування реле. Крім підтримки і плавної зміни тиску, пристрій забезпечує: захист від гідроударів при виникненні різкого перепаду швидкості протікання рідини в системі; мінімальний..

02.10.2020
0
890
Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Гідроакумулятор – це обладнання, яке інтегрується в систему водопостачання і служить для підтримки тиску. При використанні пристрою з реле тиску виходить автоматична станція на базі заглибного або поверхневого насоса. На сучасному ринку представлено безліч моделей розширювального мембранного бака з різними технічними характеристиками. Вибираючи певний пристрій, необхідно зв..

30.10.2020
0
2462