Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Гідроакумулятор – це обладнання, яке інтегрується в систему водопостачання і служить для підтримки тиску. При використанні пристрою з реле тиску виходить автоматична станція на базі заглибного або поверхневого насоса. На сучасному ринку представлено безліч моделей розширювального мембранного бака з різними технічними характеристиками.

Вибираючи певний пристрійнеобхідно звертати увагу на тип і обсяг ємності, спосіб монтажу, максимальний робочий тиск і діаметр з'єднання шланга. Спеціалісти ТД «Укрсервіс» підготували невеличкий огляд затребуваних моделей приладу на ринку в Україні. Всі вони відрізняються якісним виконанням і високою продуктивністю.

Aquatica 779126

Це гідроакумулятор на 100 літрів, який використовується для організації водопостачання або опалювальної системи. Головною відмінною рисою є допоміжний резервуар, який не тільки забезпечує додатковий запас води, але і запобігає гідроударам. Крім цього, пристрій характеризується:

  • вертикальною установкою, за рахунок чого конструкція не займає багато простору;

  • баком, виготовленим з вуглецевої сталі, яка стійка до високих механічних навантажень.

Мембранний бак розрахований на експлуатацію в температурному режимі до +99 ºС.

Купити гідроакумулятор в Україні

 

Aquatica 779122

Гідроакумулятор із нержавійки відрізняється об'ємом резервуара 50 л. Він має горизонтальний тип установки, а це значить, що він найкраще підходить для роботи з насосами. Завдяки тому, що мембрана виконана з синтетичної етиленпропіленового гуми, прилад витримує температуру до +99 ºС. А це означає, що гідроакумулятор підходить для створення опалювальної системи в житлових приміщеннях.

Kitline WTH-50 SS

Цей гідроакумулятор предназначен для подачі питної води в системі водопостачання, так як його мембрана виготовлена з харчової гуми. Завдяки цьому, при контакті з водою вона не виділяє шкідливих речовин. Технічні показники:

  • Об'єм баку дорівнює 50 л;

  • робочий тиск становить 8 бар;

  • діаметр з'єднання труб 1".

Гідроакумулятор виконаний із нержавійки, тому його корпус не піддається корозії, що позитивно позначається на терміні служби.

Купити гідроакумулятор в Україні

 

Aquatica 779111

Об'єм бака гідроакумулятора складає 24 лПристрій забезпечує додатковий запас води, щоб при перепаді напору запобігти гідроударам в системі водопостачання. Модель відрізняється горизонтальної установкою. Головною особливістю обладнання є те, що всі компоненти корпусу і сама ємність виготовлені з нержавіючої сталі. Синтетична етиленпропіленова мембрана витримує температуру кипіння і тиск в 8 бар.

Kitline WTH-24

Корпус розширювального мембранного бака виконаний з міцної чорної сталі, яка витримує високі механічні навантаження. Крім цього, поверхня корпусу покрита фарбою порошкового типу, що перешкоджає утворенню корозії. Відмінною рисою моделі є фланець з оцинкованої сталі. Це забезпечує надійність з'єднання магістральних воріт бака з ділянкою водопроводу. Навіть при перебоях електрики, обладнання буде підтримувати оптимальний тиск в системі.

Купити надійний гідроакумулятор в Україні

Асортимент інтернет-магазину представлений широким вибором гідроакумуляторів з нержавійки з Італії, України чи Китаю. Торговий дім є офіційним постачальником брендів Aquatica и Kitline, тому клієнти мають можливість придбати гідроакумулятори за доступною ціною. Досвідчені співробітники компанії допоможуть визначитися з вибором моделі, виходячи з цільового призначення пристрою.

Порівняти ціни на гідроакумулятори

30.10.2020 13:47:09
0
2462

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Насосна станція - ефективне водопостачання приватного будинку

Насосна станція - ефективне водопостачання приватного будинку

Система для підведення води в будинку Для дачі, де немає централізованого водопроводу, насосна станція - це як справжня палочка-виручалочка. Вона дозволяє самостійно організувати повноцінне індивідуальне водопостачання, тим самим повністю задовольнити потреби приватного господарства. При цьому такі системи зазвичай використовують не тільки для побутових потреб, але також для поли..

15.03.2019
0
2135
Який вибрати гідроакумулятор для водопостачання будинку?

Який вибрати гідроакумулятор для водопостачання будинку?

Перед тем, как вибрати гідроакумулятор, необхідно розібратися з його експлуатаційними характеристиками та принципом роботи. Система призначена для забезпечення безперебійної подачі води, також завдяки її використанню збільшується термін експлуатації всього сантехнічного обладнання. Установка виробів проводиться в таких цілях: підтримка оптимального рівня тиску в систем..

26.04.2019
0
1144
Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Користувачів часто цікавить питання, як вибрати циркуляційний насос для будинку. Необхідно попередньо з'ясувати призначення, принцип роботи приладу. Моделі, які є частиною опалювальної системи, забезпечують примусову циркуляцію води, дозволяють знизити споживання ресурсів. Основний плюс - можливість реалізувати сучасні двотрубні системи опалення. Користувач може купити циркуляційний ..

10.05.2019
0
1157
Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Насосна станція для приватного будинку Насосні станції для перекачування води — це пристрої, які є частиною системи водопостачання приватного будинку, дачі або заміського котеджу. Устаткування забезпечує житло чистою водою з криниці або свердловини. Залежно від того, скільки насосна станція для води перекачує рідини з колодязя або свердловини, виділяють промислові і побутові моделі. ..

17.02.2020
0
4052
Який труборіз краще купити?

Який труборіз краще купити?

Труборіз використовують при обрізанні труб, виготовлених з різних матеріалів. Інструмент дозволяє розкроїти метал з рівною кромкою під кутом 90°, чого не можна досягти за допомогою ножівки або болгарки. На сучасному ринку є безліч моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Тому перш ніж купити труборіз для певних цілей, необхідно розібратися в його особливостях. К..

28.09.2020
0
1066
Улаштування гідроакумулятора для води

Улаштування гідроакумулятора для води

Гідроакумулятор призначений для підтримки оптимального тиску в системі водопостачання. Гідробак виконує захисну функцію, так як без нього неконтрольована зміна напору викликала б постійне спрацьовування реле. Крім підтримки і плавної зміни тиску, пристрій забезпечує: захист від гідроударів при виникненні різкого перепаду швидкості протікання рідини в системі; мінімальний..

02.10.2020
0
890
Поверхневий насос: сфери застосування, характеристика і типи

Поверхневий насос: сфери застосування, характеристика і типи

Поверхневий насос для свердловин – це спеціалізоване обладнання, що використовується для відкачування води. Особливо прилад популярний серед власників дачних ділянок, так як він дозволяє викачувати воду з колодязів для забезпечення будинку або поливу городу. Крім цього, апарат можна застосовувати для викачування рідини із затопленого погреба або при висушуванні басейну. Слід пам'ята..

11.12.2020
0
1526