Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Користувачів часто цікавить питання, як вибрати циркуляційний насос для будинку. Необхідно попередньо з'ясувати призначення, принцип роботи приладу. Моделі, які є частиною опалювальної системи, забезпечують примусову циркуляцію води, дозволяють знизити споживання ресурсів. Основний плюс - можливість реалізувати сучасні двотрубні системи опалення. Користувач може купити циркуляційний насос для гарячої води, опалення.

Використання циркуляційного наносу

Існує 2 типи обладнання для водопостачання, встановлюваного залежно від призначення:

  • опалення приміщення;
  • опалення систем гарячого водопостачання.

Основні параметри обох типів - натиск, продуктивність, залежні прямо пропорційно. Перший показник повинен перевищувати характеристику гідравлічного опору. Враховуються можливість регулювання швидкостей, діаметр сумісних труб. Дані параметри обумовлюють вартість циркуляційних насосів.

Робота здійснюється від стандартної електричної мережі (напруга - 220 В). Вид моделі, режим функціонування впливають на споживану потужність.

Менеджери дадуть відповідь, який циркуляційний насос краще поставити на опалення, пояснять основні відмінності, нюанси використання, підкажуть рекомендовані характеристики.

З чого складається циркуляційний насос?

Конструкція включає наступні елементи:

  • міцний чавунний, алюмінієвий, латунний корпус;
  • сталевий, керамічний ротор;
  • колесо з технополімеровимі лопатями;
  • обертовий двигун.

Існують моделі, оснащені додатковими елементами: термостатом, контролюючим температуру, таймер, який встановлює годинник функціонування, що відключає прилад автоматично, частотні перетворювачі, що регулюють витрату теплоносія. Ціна циркуляційного насоса для систем опалення залежить від наявності даних додаткових елементів.

З мокрим або сухим ротором?

Прилад першого типу оснащений занурюваним в рідину ротором, у другому елемент не потрапляє під вологу. «Мокрі» працюють тихіше - вентилятора немає. Даний варіант відрізняється більш низькою вартістю, легкістю технічного обслуговування (монтаж, заміна деталей більш прості). Теплоносій стає мастилом, що забезпечує безперебійну роботу двигуна. Котеджі, невеликі приміщення - основні місця установки виробів даного виду.

Другий різновид сучасніша, має високий ККД (70%), що обумовлює застосування в великих опалювальних системах. Існує 3 види конструкцій: консольні, моноблочні, inline.

Де купити циркуляційний насос для води з гарантією, вигідною ціною в Україні?

ТД «Укрсервіс» - ідеальне місце, де користувачі набувають будівельне, ремонтне обладнання. Каталог включає велику кількість позицій, що відрізняються вигідною вартістю. Асортимент містить товари відомих світових торгових марок: AquaticaAquarioWERKWILO і інших брендів.

 

10.05.2019 10:04:49
0
1080

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Дренажний насос: поради по експлуатації

Дренажний насос: поради по експлуатації

Корисне обладнання для перекачування води У побуті досить часто виникає необхідність осушити басейн, підвал або льох. Ідеальний помічник, який дозволяє впоратися з подібним завданням – это гідронасос дренажного типу. Його основне призначення полягає в відкачці та відведення рідини з різних ємностей або резервуарів. При цьому дрібне сміття, камінчики і домішки - зовсім не пе..

12.08.2019
0
3664
Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Насосна станція для приватного будинку Насосні станції для перекачування води — це пристрої, які є частиною системи водопостачання приватного будинку, дачі або заміського котеджу. Устаткування забезпечує житло чистою водою з криниці або свердловини. Залежно від того, скільки насосна станція для води перекачує рідини з колодязя або свердловини, виділяють промислові і побутові моделі. ..

17.02.2020
0
3772
Який труборіз краще купити?

Який труборіз краще купити?

Труборіз використовують при обрізанні труб, виготовлених з різних матеріалів. Інструмент дозволяє розкроїти метал з рівною кромкою під кутом 90°, чого не можна досягти за допомогою ножівки або болгарки. На сучасному ринку є безліч моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Тому перш ніж купити труборіз для певних цілей, необхідно розібратися в його особливостях. К..

28.09.2020
0
939
Улаштування гідроакумулятора для води

Улаштування гідроакумулятора для води

Гідроакумулятор призначений для підтримки оптимального тиску в системі водопостачання. Гідробак виконує захисну функцію, так як без нього неконтрольована зміна напору викликала б постійне спрацьовування реле. Крім підтримки і плавної зміни тиску, пристрій забезпечує: захист від гідроударів при виникненні різкого перепаду швидкості протікання рідини в системі; мінімальний..

02.10.2020
0
802
Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Гідроакумулятор – це обладнання, яке інтегрується в систему водопостачання і служить для підтримки тиску. При використанні пристрою з реле тиску виходить автоматична станція на базі заглибного або поверхневого насоса. На сучасному ринку представлено безліч моделей розширювального мембранного бака з різними технічними характеристиками. Вибираючи певний пристрій, необхідно зв..

30.10.2020
0
2112
Поверхневий насос: сфери застосування, характеристика і типи

Поверхневий насос: сфери застосування, характеристика і типи

Поверхневий насос для свердловин – це спеціалізоване обладнання, що використовується для відкачування води. Особливо прилад популярний серед власників дачних ділянок, так як він дозволяє викачувати воду з колодязів для забезпечення будинку або поливу городу. Крім цього, апарат можна застосовувати для викачування рідини із затопленого погреба або при висушуванні басейну. Слід пам'ята..

11.12.2020
0
1416