Поверхневий насос: сфери застосування, характеристика і типи

Поверхневий насос для свердловин – це спеціалізоване обладнання, що використовується для відкачування води. Особливо прилад популярний серед власників дачних ділянок, так як він дозволяє викачувати воду з колодязів для забезпечення будинку або поливу городу. Крім цього, апарат можна застосовувати для викачування рідини із затопленого погреба або при висушуванні басейну. Слід пам'ятати, що обладнання можна використовувати тільки для штучних водойм, глибина яких не перевищує 10 метрів. Для забору води з свердловин глибиною понад 10 метрів краще купувати відцентровий насос.

Купити поверхневий насос

Види обладнання

Конструкційні особливості приладу не дозволяють занурювати його у водойму, тому він встановлюється поблизу свердловини, і вода викачується за допомогою патрубка. Залежно від принципу дії виділяють наступні типи агрегату:

  • Вихровий насос.Являє собою невелику гідромашину, яка формує водяний потік під тиском. Рідина подається на робоче колесо з лопатками, яке піднімає її вище. Це досить недорогий і простий пристрій у використанні. Але його головним недоліком є те, що він не здатний перекачувати забруднену воду. Навіть невеликі включення сміття можуть легко вивести апарат з ладу. Тому прилад дуже часто застосовують для стабілізації тиску води у водопроводі.

  • Відцентровий насос. Принцип дії приладу грунтується на обертанні крильчатки за допомогою вала електродвигуна. Завдяки цьому всередині конструкції утворюється розріджений простір під тиском, яке і виштовхує рідину в патрубок. Головною перевагою пристрою є можливість забору води з високою концентрацією забруднень.

Крім перерахованих вище типів, можна зустріти агрегати, оснащені зовнішнім ежектором для всмоктування рідини з колодязів з глибиною понад 10 метрів.

Технічні характеристики погружних насосів для води

Перш ніж приступити до вибору певної моделі, слід ознайомитися с основними параметрами обладнання. Визначаючись з вибором, необхідно враховувати такі критерії:

  1. Продуктивність. Відповідає за обсяг води, що перекачується за одиницю часу. Наприклад, для забору рідини з колодязя для поливу води або забезпечення системи водопостачання невеликого будинку на 1 сім'ю досить продуктивності 3 м3/час.

  2. Відстань від свердловини. Показник вказує, на яку висоту здатний підняти струмінь агрегат. Він прямо залежить від дальності розташування обладнання від свердловини. Розраховується він за формулою «5:1», що означає, якщо глибина колодязя 1 метр, то апарат встановлюється на відстані 5 метрів.

  3. Напір. Для заміського будинку висота водяного стовпа повинна бути мінімум 30 метрів.

Підбирати прилад слід, відштовхуючись від цілей експлуатації.

Купити поверхневий насос

Де купити поверхневий насос для поливу городу?

ТД «Укрсервіс»  має у своєму розпорядженні широкий асортимент поверхневих насосів з різними технічними показниками. Каталог представлений товарами від світових брендів  AL-KOAquaticaGARDENAWERK. Інтернет-магазин є офіційним імпортером марок, тому якість продукції підтверджена сертифікатами.

11.12.2020 14:35:57
0
1491

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Користувачів часто цікавить питання, як вибрати циркуляційний насос для будинку. Необхідно попередньо з'ясувати призначення, принцип роботи приладу. Моделі, які є частиною опалювальної системи, забезпечують примусову циркуляцію води, дозволяють знизити споживання ресурсів. Основний плюс - можливість реалізувати сучасні двотрубні системи опалення. Користувач може купити циркуляційний ..

10.05.2019
0
1141
Дренажний насос: поради по експлуатації

Дренажний насос: поради по експлуатації

Корисне обладнання для перекачування води У побуті досить часто виникає необхідність осушити басейн, підвал або льох. Ідеальний помічник, який дозволяє впоратися з подібним завданням – это гідронасос дренажного типу. Його основне призначення полягає в відкачці та відведення рідини з різних ємностей або резервуарів. При цьому дрібне сміття, камінчики і домішки - зовсім не пе..

12.08.2019
0
3928
Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Насосна станція для приватного будинку Насосні станції для перекачування води — це пристрої, які є частиною системи водопостачання приватного будинку, дачі або заміського котеджу. Устаткування забезпечує житло чистою водою з криниці або свердловини. Залежно від того, скільки насосна станція для води перекачує рідини з колодязя або свердловини, виділяють промислові і побутові моделі. ..

17.02.2020
0
4018
Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Полив — обов'язкова умова догляду за рослинами. В такому випадку стане в нагоді поверхневий насос для води, призначений для дачі та городу. Як правильно налаштувати полив залежить від початкових умов і специфіки пристрої. Правильно підібрана модель — ефективний полив Саме з розумом підібране устаткування забезпечить якісне зволоження рослин і вбереже їх від пересихання, що і ..

03.04.2020
0
2205
Улаштування гідроакумулятора для води

Улаштування гідроакумулятора для води

Гідроакумулятор призначений для підтримки оптимального тиску в системі водопостачання. Гідробак виконує захисну функцію, так як без нього неконтрольована зміна напору викликала б постійне спрацьовування реле. Крім підтримки і плавної зміни тиску, пристрій забезпечує: захист від гідроударів при виникненні різкого перепаду швидкості протікання рідини в системі; мінімальний..

02.10.2020
0
866
Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Топ-5 кращих гідроакумуляторів для будинку

Гідроакумулятор – це обладнання, яке інтегрується в систему водопостачання і служить для підтримки тиску. При використанні пристрою з реле тиску виходить автоматична станція на базі заглибного або поверхневого насоса. На сучасному ринку представлено безліч моделей розширювального мембранного бака з різними технічними характеристиками. Вибираючи певний пристрій, необхідно зв..

30.10.2020
0
2395