Дренажний насос: поради по експлуатації

Корисне обладнання для перекачування води

У побуті досить часто виникає необхідність осушити басейн, підвал або льох. Ідеальний помічник, який дозволяє впоратися з подібним завданням – это гідронасос дренажного типу. Його основне призначення полягає в відкачці та відведення рідини з різних ємностей або резервуарів. При цьому дрібне сміття, камінчики і домішки - зовсім не перешкода для безперебійної роботи агрегату

Конструкция и принцип действия электронасоса достаточно просты. Он оснащен двумя трубами, одна из которых входная (для подачи сточной жидкости из резервуара), вторая – выходная (для её отвода).

Ціна дренажного насоса для води залежить від його технічних характеристик, а термін служби - від того, наскільки ви дотримуєтеся правил експлуатації.

Не застосовувати препарат, якщо у воді є люди або тварини

По-перше, це небезпечно для життя і здоров'я. По-друге, це може спричинити вихід з ладу безпосередньо самого пристрою. До того ж, апарат працює від електрики, а вода є відмінним провідником. У разі короткого замикання можливе ураження електричним струмом. Як висновок - який знурювальнй дренажний насос ви б не вибрали, його ні в якому разі не можна включати, коли у вологому середовищі знаходяться люди або тварини.

Не використовуйте гідронасос, якщо він не занурений у воду

Перед тим, як вибрати дренажний насос, зверніть увагу на його тип. Електродвигун гідронасоса отримує охолодження за рахунок рідини, що перекачується. Тому, щоб уникнути перегріву, під час роботи пристрій завжди має перебувати повністю зануреним у воду.

Не перекачуйте рідини, для яких насос не призначений

Різні моделі пристроїв орієнтовані на роботу в середовищі різного ступеня забрудненості:

  • Чистої або слабозабрудненої;
  • Середньозабрудненої;
  • Брудної.

Якщо ви хочете купити погружний дренажний насос для брудної води, обов'язково зверніть увагу на максимально допустимий розмір часток, які можуть пройти через агрегат. Ця інформація зазвичай вказана в специфікаціях приладу. Також не допускається робота з агресивними або хімічними речовинами, якщо це не дозволено технічними характеристиками.

Слідкуйте за температурою перекачуваного середовища

Оптимальне значення температури середовища, що перекачується становить 40 градусів. Це середній показник, який забезпечує нормальне функціонування приладу. Кращі моделі заглибних дренажних насосів здатні працювати з більш високими температурами. Однак вони коштують набагато дорожче.

Не витягуйте прилад за кабель електроживлення

Витягування за поплавок є найбільш частою причиною поломки. Таким чином порушується герметичність вступних з'єднань, що тягне за собою потрапляння вологи в мотор. Щоб уникнути подібної неприємності, ніколи не тягніть гідронасос на поверхню за електричний кабель

Де купити дренажний насос з гарантією і вигідною ціною

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує відмінну можливість купити хороші дренажні насоси виробництва AquaticaAL-KOGARDENAPEDROLLOWERKWILO і інших популярних брендів за найвигіднішою вартості та з доставкою по Україні.

12.08.2019 11:44:07
0
3354

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як правильно вибрати насос для поливу дачі

Як правильно вибрати насос для поливу дачі

Дача - просто рай для тих, хто любить різну рослинність, будь то квіти, ягоди, дерева, фрукти або овочі. Але для того, щоб все це проросло, необхідно налаштувати ефективний полив. Як правило, хто чим може, тим про поливає. Але якщо ви - професіонал своєї справи і підходите до поливу дачі з усією серйозністю, насос для перекачування води - саме те, що Вам в цьому дуже сильно допоможе. Адже, прав..

17.12.2018
0
3132
Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Циркуляційний насос: що це і для чого він потрібен?

Користувачів часто цікавить питання, як вибрати циркуляційний насос для будинку. Необхідно попередньо з'ясувати призначення, принцип роботи приладу. Моделі, які є частиною опалювальної системи, забезпечують примусову циркуляцію води, дозволяють знизити споживання ресурсів. Основний плюс - можливість реалізувати сучасні двотрубні системи опалення. Користувач може купити циркуляційний насо..

10.05.2019
0
949
Види дренажних насосів залежно від рідини, що перекачується

Види дренажних насосів залежно від рідини, що перекачується

Гідронасос дренажного типу: що це і навіщо він потрібен Електронасос - це гідравлічний пристрій, призначений для перекачування великих об'ємів рідини. При цьому, вона не обов'язково повинна бути чистою і може містити домішки і різні види сміття. Як працює дренажний насос? Пристрій складається з двох основних частин: насосного вузла з усмоктувальними отворами і електродвигуна. Електродвигун о..

24.05.2019
0
842
Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Рейтинг найпопулярніших виробників насосних станцій

Насосна станція для приватного будинку Насосні станції для перекачування води — це пристрої, які є частиною системи водопостачання приватного будинку, дачі або заміського котеджу. Устаткування забезпечує житло чистою водою з криниці або свердловини. Залежно від того, скільки насосна станція для води перекачує рідини з колодязя або свердловини, виділяють промислові і побутові моделі. ..

17.02.2020
0
3457
Поверхневий насос: сфери застосування, характеристика і типи

Поверхневий насос: сфери застосування, характеристика і типи

Поверхневий насос для свердловин – це спеціалізоване обладнання, що використовується для відкачування води. Особливо прилад популярний серед власників дачних ділянок, так як він дозволяє викачувати воду з колодязів для забезпечення будинку або поливу городу. Крім цього, апарат можна застосовувати для викачування рідини із затопленого погреба або при висушуванні басейну. Слід пам'ята..

11.12.2020
0
1289