Як правильно вибрати насос для поливу дачі

Дача - просто рай для тих, хто любить різну рослинність, будь то квіти, ягоди, дерева, фрукти або овочі. Але для того, щоб все це проросло, необхідно налаштувати ефективний полив. Як правило, хто чим може, тим про поливає.

Але якщо ви - професіонал своєї справи і підходите до поливу дачі з усією серйозністю, насос для перекачування води - саме те, що Вам в цьому дуже сильно допоможе. Адже, правильно вибраний водяний насос може з легкістю позбавити Вас від зайвої мороки, пов'язаної з несподіваними відключеннями води для поливу.

Але от незадача, як же правильно вибрати насос для поливу дачі або саду, щоб не переплачувати і віддача була максимальною? Насправді все досить просто. Фахівці інтернет-магазину Укрсервіс підготували кілька порад, які допоможуть вибрати саме той насос для викачування рідини, який підійде Вам найкраще.

Вид поливального насоса: погружний або поверхневий

Залежно від способу розміщення, насоси діляться на заглибні та поверхневі.

Насоси першого типу повністю або частково занурюються в ємність з рідиною. Їх часто використовують для подачі води з колодязів, водяних свердловин. Поверхневі ж пристосовані для викачування води з ємностей за допомогою спеціального шланга, який занурюється в рідину. Сам насос при цьому залишається на суші. Такі насос активно використовують для викачування рідини з різних каністр

Тип насоса для поливу дачі, залежно від принципу подачі води

Виділяють 4 основних види насосів: відцентровий, вібраційний, вихровий і напірний. Вода в насосі відцентрового типу перекачується за допомогою відцентрової сили, створеної в процесі обертання внутрішнього механізму, що складається з лопатей і коліс. Може використовуватися як для чистої, так і замуленной води.

У вібраційних насосах вода перекачується за допомогою гнучкої діафрагми, яка робить зворотно-поступальні рухи. Даний вид насосів працює тільки в повністю зануреному стані. Використовується для перекачування чистої води, оскільки з брудної він справляється досить погано.

Вихрові насоси можуть подавати воду під досить високим тиском, що дозволяє створювати хороший натиск. При цьому, обсяги використання рідини відносно невеликі. Даний тип насоса досить економний у плані витрачання води.

Напірні насоси часто оснащені автоматикою, яка сама вимикає його, якщо з тієї чи іншої причини припиняється подача води в механізм подачі рідини. Коли подача рідини відновлюється, насос включається самостійно.

Напір насоса для поливу дачі

Напір - це висота, на яку насос здатний подавати воду. Також натиск визначає на яку відстань може подаватися вода. Для цього потрібно висоту подачі помножити на 10. Наприклад, якщо висота подачі складає 20 метрів, то насос може подавати воду на відстань до 200 м. Якщо у Вашого насоса такий натиск, то можна сміливо поливати дачу, город або сад, розташовані на відстані 200 м. від джерела води.

Потужність і продуктивність насоса для викачування води

На ефективність подачі води насосом безпосередній вплив має потужність його двигуна. Вона також визначає продуктивність насоса, тобто, кількість води, яке він може перекачати за певний проміжок часу. Залежно від потужності, насоси здатні перекачувати від 1000 до 6000 літрів води за годину. Вибирати насос з найбільш оптимальною продуктивністю слід відштовхуючись від площі Вашого городу або саду.

Перекачувана вода: чиста або брудна

Залежно від будови механізму, насоси можуть перекачувати як чисту так і брудну воду (з різними домішками, мулом, піском і т. Д.). На цей показник обов'язково слід звернути увагу, оскільки викачувати воду зі ставка або зарослого занедбаного колодязя насосом для чистої води явно не вийде. Для цього слід взяти насос для рідини, що має дрібні частинки діаметром в декілька міліметрів.

ТД Укрсервіс - офіційний інтернет-магазин насосів для викачування води

В інтернет магазині Укрсервіс можна вигідно купити недорогий насос для поливу саду, дачі або городу. Асортимент інтернет магазину представлений виробниками, відомими по всьому світу: AquaticaAquarioWERKWILOAL-KOGARDENAЯкщо Ви сумніваєтеся, який насос краще купити для поливу дачі, менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть вибрати насос з необхідними технічними характеристиками.

17.12.2018 14:20:11
0
3581

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Дренажний насос: поради по експлуатації

Дренажний насос: поради по експлуатації

Корисне обладнання для перекачування води У побуті досить часто виникає необхідність осушити басейн, підвал або льох. Ідеальний помічник, який дозволяє впоратися з подібним завданням – это гідронасос дренажного типу. Його основне призначення полягає в відкачці та відведення рідини з різних ємностей або резервуарів. При цьому дрібне сміття, камінчики і домішки - зовсім не пе..

12.08.2019
0
3928
Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Полив — обов'язкова умова догляду за рослинами. В такому випадку стане в нагоді поверхневий насос для води, призначений для дачі та городу. Як правильно налаштувати полив залежить від початкових умов і специфіки пристрої. Правильно підібрана модель — ефективний полив Саме з розумом підібране устаткування забезпечить якісне зволоження рослин і вбереже їх від пересихання, що і ..

03.04.2020
0
2205
Який труборіз краще купити?

Який труборіз краще купити?

Труборіз використовують при обрізанні труб, виготовлених з різних матеріалів. Інструмент дозволяє розкроїти метал з рівною кромкою під кутом 90°, чого не можна досягти за допомогою ножівки або болгарки. На сучасному ринку є безліч моделей, що відрізняються між собою технічними показниками. Тому перш ніж купити труборіз для певних цілей, необхідно розібратися в його особливостях. К..

28.09.2020
0
1033