Які бувають види садових шлангів, в залежності від матеріалу

Зелені насадження є невід'ємною частиною дачної ділянки. Для їх активного росту необхідно організувати якісний полив. Забезпечити всю ділянку водою за допомогою лійок дуже складно та затратно по часу.  Шланги для зрошення присадибної території – простий інвентар, який незамінний при поливі рослин. Залежно від матеріалу виготовлення виділяють кілька видів поливальних шлангів, які відрізняються особливостями і призначенням.

Купити поливальні шланги ПВХ

Чому варто купити поливальні шланги ПВХ

Один з найпопулярніших типів інвентарю, який може застосовувати як для побутових, так і для професійних потреб. Його можна використовувати для поливу зелених насаджень в саду або теплиці. Він відрізняється наступними характеристиками:

 1. робочий тиск знаходиться в межах 1-40 Бар;
 2. не армований шланг витримує температуру від 0 до +45 °С, а армований – від -25 до +60 °С;
 3. еластичність перешкоджає утворенню заломів;
 4. запобігає утворенню водоростей всередині стінок трубки;
 5. матеріал виготовлення не містить шкідливих домішок, тому підходить для перекачування питної води;
 6. не руйнується від впливу ультрафіолету.

Приблизний термін служби виробу досягає 35 років. Ціна армованого шланга ПВХ ½-5/8 або не армованого залежить від довжини трубки.

Купити нейлонові шланги для зрошення

Особливості нейлонових трубок для зрошення

Даний матеріал відрізняється легкістю, за рахунок чого він досить зручний у використанні. Більш того, йому характерні гнучкість і міцність, тому його можна скручувати і не боятися пошкодити структуру. Його відмінні риси:

 • витримує тиск до 3 Бар;
 • термін експлуатації не перевищує два роки.

Слід звернути увагу, що перепади температури негативно позначаються на цілісності виробу.

Купити силіконові шланги для зрошення

Чим відрізняються силіконові трубки

Це одні з найновіших видів шлангів для поливу городу, який характеризується м'якістю. А зв'язку з цим, він не підходить для підключення до системи дощувача або до розбризкувача. Його слід застосовувати для поливу самопливом. Особливості виробу:

 1. витримує вплив тиску до 5 Бар;
 2. робоча температура від -20...+40 °С.

Слід враховувати, що трубка розбухає від високих температур і може лопнути. Дуже часто користувачі намагаються з'ясувати, як відрізнити силіконовий шланг від ПВХ. Для цього край трубки необхідно підпалити. Якщо з'явиться чорний дим і їдкий запах, то це виріб з ПВХ.

Купити шланги з термоеластопласту для зрошення

Інвентар для зрошення з термоеластопласту

Даний матеріал виготовлення відрізняється хорошою гнучкістю, тому він не деформується і не тріскається при скручуванні. Також він стійкий до негативних впливів навколишнього середовища, таких як ультрафіолет або мороз. Структура не руйнується при контакті з хімічними речовинами. його характеристики:

 • робочий тиск 8 Бар;
 • мінімальний температурний поріг -30 °С, а максимальний — до +90 °С.

При правильній експлуатації виріб прослужить більше 500 років.

Купити гумові шланги для поливу

Гумові трубки для зрошення

Це універсальний інвентар, який може використовуватися для ручного або автоматичного зрошення. Його можна використовувати не тільки в дачних умовах, але і в промислових цехах або автомийках. Він володіє високою еластичністю, тому на трубці не утворюються заломи і тріщини при скручуванні. Купити садовий шланг з гумового матеріалу можна з такими показниками:

 1. максимальний робочий тиск 8 Бар;
 2. зберігає цілісність структури при впливі температур від -30 до +90 °С.

Термін служби складає близько 10 років. Виріб має одну особливість & mdash; шланг виготовлений з вдруге переробленої сировини. У зв'язку з чим, його забороняється використовувати для транспортування питної води.

Купити поливальні шланги для саду

ТД «Укрсервіс» — інтернет-магазин інструментів для саду і дачі

Торговий дім має в своєму розпорядженні широким асортиментом поливальних шлангів, які відрізняються матеріалом, характеристиками і ціною. Менеджери допоможуть вибрати необхідний інвентар на базі його цільового призначення. Ціна армованих шлангів ПВХ для поливу, а також інших видів залежить від діаметра і довжини трубки. ТД «Укрсервіс» є офіційним імпортером світових надійних брендів Claber і  Cellfast.

Порівняти ціни на садові шланги для поливу

10.07.2020 13:59:34
0
986

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Полив — обов'язкова умова догляду за рослинами. В такому випадку стане в нагоді поверхневий насос для води, призначений для дачі та городу. Як правильно налаштувати полив залежить від початкових умов і специфіки пристрої. Правильно підібрана модель — ефективний полив Саме з розумом підібране устаткування забезпечить якісне зволоження рослин і вбереже їх від пересихання, що і ..

03.04.2020
0
2244
Основні типи шлангів для поливу

Основні типи шлангів для поливу

Садовий шланг - невід'ємний атрибут кожного городника, садівника, просто дбайливого господаря. З його допомогою можна організувати полив практично будь-якого земельної ділянки і не важливо, чи це великий город, сад біля будинку або квіткова клумба. Поливальні шланги бувають різних видів. Залежно від поставленого завдання, розміру ділянки або ж кліматичних умов, необхідно вибрати той чи ін..

19.06.2020
0
1718
Як продовжити термін експлуатації шланга для поливу

Як продовжити термін експлуатації шланга для поливу

Рано чи пізно кожен садівник або городник стикається з тим, що поливочний шланг втрачає свої властивості. Тому відбуваються часті розриви і протікання води під час зрошення. Багато хто намагається чинити такі поломки самостійно. Хто використовують ізоляційну стрічку, хто накладає гумові шини, але все в кінцевому рахунку зводиться до того, що шланг доводитися викидати. Щоб таке траплял..

22.06.2020
0
1454