Як продовжити термін експлуатації шланга для поливу

Рано чи пізно кожен садівник або городник стикається з тим, що поливочний шланг втрачає свої властивості. Тому відбуваються часті розриви і протікання води під час зрошення.

Багато хто намагається чинити такі поломки самостійно. Хто використовують ізоляційну стрічку, хто накладає гумові шини, але все в кінцевому рахунку зводиться до того, що шланг доводитися викидати. Щоб таке траплялося якомога рідше, необхідно дотримуватися деяких правил, які допоможуть продовжити термін експлуатації садового шланга ще на деякий час.

Як продовжити термін експлуатації шланга: температура води

Дотримуватися оптимального температурного режиму

Кожен виріб, залежно від типу і матеріалу виготовлення, розраховане на певну температуру води і навколишнього середовища. Більшість професійних моделей, наприклад, витримують навіть невеликий мороз (близько 5-10°C). Але побутові вироби, як правило, мінусову температуру переносять досить погано.

Порада: Щоб не потрапити в халепу, важливо уважно читати етикетку перед покупкою поливального шланга. Якщо ж такої інформації в буклеті немає, Ви завжди можете отримати дані відомості в продавця. Даний показник особливо важливий, якщо Ви плануєте зберігати все на вулиці.

Як продовжити термін експлуатації шланга: заламування шланга

Стежити за заламування шланга

Під час заламування в стінках шланга для поливу утворюються мікротріщини, які з часом можуть призвести до протікання води. Також заламування значно знижує напір води. Тому, якщо Ви помітили, що під час поливу грядок або клумби, натиск відчутно знизився, то швидше за все, десь стався залом шланга.

Порада: Щоб уникнути перекручування і заламування садового шланга в процесі поливу, можна скористатися спеціальною котушкою або візком з барабаном. Шланг намотується на барабан і поступово розмотується в міру того, яка довжина вам необхідна.

Як продовжити термін експлуатації шланга: умови зберігання

Дотримуватися умов зберігання

Залежно від кількості шарів і матеріалу виготовлення, садові шланги мають різні вимоги щодо зберігання. Деякі вироби мають захист від ультрафіолету, тому тривале перебування на сонці не приносить їм ніякої шкоди. Інші - такого роду захисту не мають, тому під прямими сонячними променями їх краще довго не тримати. Також, якщо шланг не захищений від наростання водоростей, то після кожного застосування їх краще трохи просушити. Ну і, звичайно ж, слід пам'ятати, що далеко не всі шланги для поливу можна зберігати під відкритим небом. Після зрошення їх краще прибрати в будинок, гараж або сарай.

Порада: Перш ніж купити поливальний шланг, проконсультуйтеся з продавцем або виробником оригінального з приводу особливостей його зберігання. Це особливо важливо, якщо шланг досить довгий, а місця під зберігання у Вас мінімум.

Як продовжити термін експлуатації шланга для поливу

ТД Укрсервіс - все, що потрібно для поливу саду, дачі, городу

В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна за вигідними цінами купити садовий шланг довжиною 15, 20, 25, 30, 50 м. ТД Укрсервіс - офіційний імпортер італійської ТМ Claber та дилер Cellfast. Якщо Вас цікавлять ціни на садові шланги 1/2, 3/4, 5/8 дюйма, менеджери нададуть детальну консультацію та допоможуть купити найбільш підходящу модель.

Каталог садових шлангів

22.06.2020 12:38:00
0
1418

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як вибрати таймер для поливу

Як вибрати таймер для поливу

Таймер автополиву Сучасні технології істотно полегшують працю людини на дачі, а також на присадибних ділянках. На сьогоднішній день є всі можливості максимально автоматизувати більшість процесів (в тому числі систему зрошення). Купити таймер для автополиву – значить повністю вирішити проблему з подачею води для теплиць, клумб і газонів. Саме він дозволить вам грамотно і ефективн..

20.03.2020
0
1488
Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Полив — обов'язкова умова догляду за рослинами. В такому випадку стане в нагоді поверхневий насос для води, призначений для дачі та городу. Як правильно налаштувати полив залежить від початкових умов і специфіки пристрої. Правильно підібрана модель — ефективний полив Саме з розумом підібране устаткування забезпечить якісне зволоження рослин і вбереже їх від пересихання, що і ..

03.04.2020
0
2205
Основні типи шлангів для поливу

Основні типи шлангів для поливу

Садовий шланг - невід'ємний атрибут кожного городника, садівника, просто дбайливого господаря. З його допомогою можна організувати полив практично будь-якого земельної ділянки і не важливо, чи це великий город, сад біля будинку або квіткова клумба. Поливальні шланги бувають різних видів. Залежно від поставленого завдання, розміру ділянки або ж кліматичних умов, необхідно вибрати той чи ін..

19.06.2020
0
1675
Які бувають види садових шлангів, в залежності від матеріалу

Які бувають види садових шлангів, в залежності від матеріалу

Зелені насадження є невід'ємною частиною дачної ділянки. Для їх активного росту необхідно організувати якісний полив. Забезпечити всю ділянку водою за допомогою лійок дуже складно та затратно по часу.  Шланги для зрошення присадибної території – простий інвентар, який незамінний при поливі рослин. Залежно від матеріалу виготовлення виділяють кілька видів поливальних шлангів, як..

10.07.2020
0
975