Як вибрати таймер для поливу

Таймер автополиву

Сучасні технології істотно полегшують працю людини на дачі, а також на присадибних ділянках. На сьогоднішній день є всі можливості максимально автоматизувати більшість процесів (в тому числі систему зрошення). Купити таймер для автополиву – значить повністю вирішити проблему з подачею води для теплиць, клумб і газонів. Саме він дозволить вам грамотно і ефективно організувати процес і забезпечить необхідну кількість вологи в потрібний час.

Для тих, хто не знає який самопливний таймер поливу краще купити, фахівці ТД Укрсервіс підготували список параметрів, які важливо враховувати, перш ніж вибрати пристрій автоматичного поливу

На скільки ліній вибрати таймер поливу

Кількість ліній

При виборі і налаштуванні контролера дуже важливо враховувати, скільки шлангів ви плануєте підключати одночасно. Чим менше – тим простіше інтерфейс і, відповідно, всі установки виробляються набагато швидше. У той же час для великих зон, а також при необхідності індивідуальних налаштувань для краплинного поливу різних ділянок рекомендуємо купити програматор з можливістю установки декількох ліній і декількох програм на лінію.

Грамотний вибір пристрою в залежності від передбачуваного навантаження і сфери застосування дозволить вам добитися:

  1. Ефективності зрошення;
  2. Економії водних ресурсів.

Тому, перед покупкою обов'язково вивчіть свою ділянку і визначте кількість необхідних компонентів.

На скільки програм вибрати таймер поливу

Кількість програм

Таймер подачі води для автополиву може працювати від мережі або на батарейках. Його ціна багато в чому зумовлюється функціональними можливостями. Пристрій може бути розрахований на різну кількість програм, а також підтримувати функцію установки декількох основних програм для кожної окремої лінії поливу.

Для невеликих ділянок, газонів або теплиць, буде цілком достатньо купити простий і надійний таймер поливу на 1-2 лінії. Для організації гнучкої системи зрошення при вирощуванні різних культур краще звернути уваги на більш функціональні моделі. Таким чином, за допомогою встановлених налаштувань ви можете задати тривалість (час початку і закінчення роботи) і частотність (обсяг води за вказаний проміжок часу) зрошення з урахуванням особливостей кожної керованої зони окремо.

Купити недорогий таймер поливу

Інтерфейс програматора

Перед тим як вибрати таймер подачі води для поливу зверніть увагу на його панель управління. Вона може складатися з різних кнопок, індикаторів і моніторів для відображення інформації. Більш функціональні прилади додатково оснащені можливістю підключення датчиків дощу, що в свою чергу автоматично відключає полив під час опадів. Корисним буде також наявність функції самодіагностики і пам'яті, яка збереже всі встановлені настройки в разі перепадів напруги або відключення електроенергії.

Якщо у вас є сумніви, який електронний таймер для поливу буде оптимальним для вашої ділянки, краще проконсультуйтеся з фахівцями ТД Укрсервіс.

Купити таймер автоматичного поливу

Купити таймер поливу для самопливних систем недорого з доставкою по Україні

Інтернет магазин ТД Укрсервіс пропонує широкий асортимент пристроїв для організації систем поливу від провідних світових брендів. Ви можете купити таймери автоматичної подачі води CellfastClaber (ми є офіційним імпортером на території України) за найвигіднішими цінами і з гарантією від виробника. Вся продукція сертифікована.

Є питання – наші менеджери нададуть усі необхідні консультації та допоможуть визначитися з вибором!

Хочете найвигідніші умови на покупку і безкоштовну доставку – дзвоніть прямо зараз!

Порівняти ціни на таймери для автоматичного поливу

20.03.2020 11:05:49
0
1512

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Управління поливом Claber: огляд асортименту

Управління поливом Claber: огляд асортименту

Автоматизовані системи для поливу призначені для зрошення саду та городу. Завдяки можливості програмування інтенсивності та періодичності подачі струменя можна значно знизити витрати на оплату водопроводу. Налаштування механізму запуску здійснює автоматичний полив квітів і газону по заданих параметрах. Claber є сертифікованим італійським брендом. Це означає, що всі етапи виробництва в..

30.09.2019
0
1526
Який шланг вибрати для поливу дачі або саду

Який шланг вибрати для поливу дачі або саду

Як вибрати якісні поливальні шланги Зелені насадження надають особливий затишок присадибній ділянці і радують око її власників. Для того, щоб підтримувати активну життєдіяльність рослинності, за нею необхідно правильно доглядати. Організована система зрошення — кращий догляд за зеленню в саду. Садовий гумовий шланг — важливий атрибут поливу Забезпечити ефективний полив тер..

06.03.2020
0
1524
Типи дощувачів для поливу газону

Типи дощувачів для поливу газону

Різновиди дощувачів для поливу газону Організація ефективної системи зрошення рослин — одне з першорядних питань, яке постає перед власниками дачних ділянок. Організувати полив підручними засобами, такими як відра і лійки, — складно і часозатратно. Тому ринок обладнання для дачі та саду пропонує різні пристрої, які значно полегшують полив території. До одним з кращих помічників саді..

13.03.2020
0
4417
Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Полив — обов'язкова умова догляду за рослинами. В такому випадку стане в нагоді поверхневий насос для води, призначений для дачі та городу. Як правильно налаштувати полив залежить від початкових умов і специфіки пристрої. Правильно підібрана модель — ефективний полив Саме з розумом підібране устаткування забезпечить якісне зволоження рослин і вбереже їх від пересихання, що і ..

03.04.2020
0
2244
Як продовжити термін експлуатації шланга для поливу

Як продовжити термін експлуатації шланга для поливу

Рано чи пізно кожен садівник або городник стикається з тим, що поливочний шланг втрачає свої властивості. Тому відбуваються часті розриви і протікання води під час зрошення. Багато хто намагається чинити такі поломки самостійно. Хто використовують ізоляційну стрічку, хто накладає гумові шини, але все в кінцевому рахунку зводиться до того, що шланг доводитися викидати. Щоб таке траплял..

22.06.2020
0
1454