Який шланг вибрати для поливу дачі або саду

Як вибрати якісні поливальні шланги

Зелені насадження надають особливий затишок присадибній ділянці і радують око її власників. Для того, щоб підтримувати активну життєдіяльність рослинності, за нею необхідно правильно доглядати. Організована система зрошення — кращий догляд за зеленню в саду.

Ціна на поливальний шланг для клумби

Садовий гумовий шланг — важливий атрибут поливу

Забезпечити ефективний полив території підручними засобами, такими як лійки або відра, складно і часозатратно. Оптимізувати процес поливу допоможуть спеціальні шланги. Сучасний ринок пропонує безліч моделей приладів для зрошення саду, які відрізняються між собою не тільки зовнішнім виглядом і виробником, а й технічними характеристиками. Від таких параметрів, як довжина, діаметр, матеріал виготовлення залежить якість поливу і ціна на поливальний шланг для дачі. Фахівці ТД Укрсервіс підготували кілька порад, на що слід звертати увагу при виборі моделі.

Ціни на садові шланги для дачі

Довжина

Це найперший параметр, на який варто звернути увагу. Від довжини трубки буде залежати зручність користування. Шланги для поливу саду випускаються в упаковках від 20-25 м до 100 м або продаються на відріз. Для невеликих ділянок і ручного зрошення варто вибирати довжину до 30-50 м, все, що понад, краще використовувати в комплексі з автоматизованою системою.

Ціни на садові шланги для для поливу саду

Діаметр

Ще один важливий критерій під час покупки. Підбирати діаметр слід, відштовхуючись не від розміру труби, а від цільового призначення. Справа в тому, що підключитися до трубопроводу не складе труднощів з будь-якою шириною трубки, використовуючи спеціальний перехідник. Діаметр ж напряму впливає на силу напору води. Чим він менше, тим слабкіше буде подача води. Наприклад, для рослин з тонким стеблом потрібен саме слабкий напір для того щоб їх не зламати.

Найчастіше купують вироби ½ дюйми, так як вони забезпечують оптимальний напір для багатьох рослин. При цьому тиск не повинен бути вище 2 бар. Якщо тиск перевищує цей показник, то слід вибирати діаметр 5/8, ¾.

Ціни на поливальний шланг для саду

Матеріал

Матеріал виробу прямо впливає на його функціональність. Найкраще вибирати продукцію з:

  1. Гуми. Універсальний поливальний виріб. Поливальні гумові шланги можна купити, як для побутового користування, так і для застосування на автомийках або в промислових цехах. Мають еластичність і стійкість до перепадів температури і впливу хімікатів. При високих експлуатаційних показниках, ціна на гумові поливальні шланги досить демократична.
  2. ПВХ. Гнучкий і зносостійкий виріб, який витримує тиск до 40 бар і високі температури.
  3. Термопласта. Має хорошу гнучкість, витримує високі температури і володіє морозостійкістю.

Всі перераховані матеріали є досить довговічними. Але, як не звучало б це дивно, на термін служби впливає колір самої трубки. Темні зелені вироби губляться на тлі рослинності, тому практичніше за все буде купити жовтий поливальний шланг для саду, який не буде зливатися з травою.

Ціни на поливальний шланг для дачі

Кількість шарів

Ще один критерій, який не варто залишати без уваги. Трубки можуть мати від 1 до 6 шарів. Одношарові моделі відрізняються не стійкістю до заломів і перегинів. Більш того, вони можуть лопнути під впливом високого тиску. Двошарові і більш моделі вважається найбільш підходящими для частого поливу насаджень. Вони добре проявляють себе при контакті з ультрафіолетом і перепадами температури. Завдяки спеціальному внутрішньому покриттю на їх стінках не утворюються водорості.

Ціна на шланг для поливу

Купити шланг для води в саду в ТД Укрсервіс

Завдяки широкому асортименту інтернет-магазину Укрсервіс, клієнти можуть купити хороший шланг, якість якого підтверджено сертифікатами європейського стандарту. У каталозі представлені кращі моделі від відомих торгових марок ClaberCellfast. Торговий дім є офіційним імпортером Claber в Україні, за рахунок цього компанія має можливість встановити доступні ціни на продукцію бренду.

Порівняти ціни на поливальні шланги

06.03.2020 10:45:15
0
1177

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Як правильно зберігати садові шланги для поливу

Як правильно зберігати садові шланги для поливу

Без поливального шланга садівником бути не можна В арсеналі кожного дачника і садівника обов'язково повинен бути хороший шланг. Це універсальна річ, яку можна використовувати не тільки для поливу рослин, але і для багатьох інших господарських цілей (наприклад, щоб помити машину). Зазвичай вони призначені для тривалої експлуатації, тому їх термін придатності може досягати від 3 до 5 років і ..

05.11.2018
0
4347
Пістолет для поливу саду і дачі: що це?

Пістолет для поливу саду і дачі: що це?

Поливальні пістолети для дачі незамінні в спекотну пору року. Вони дозволяють врятувати рослини від вигорання під палючим сонцем. Використання стандартних шлангів призводить до нерівномірного розвитку кореневої системи, а такі вироби дають можливість зберегти життя, здоров'я культур. Для невеликих ділянок використовуються лійки, пістолети для поливальних шлангів ж стають оптимальним в..

08.07.2019
0
1136
ТОП 5 найпопулярніших візків для садового шланга

ТОП 5 найпопулярніших візків для садового шланга

Візки для садового шланга від італійського виробника Claber Італійська компанія Claber є дуже популярним виробником повного спектру обладнання для систем іригації. Їхня продукція приваблює своєю універсальністю, постійними інноваціями і високоефективними рішеннями для правильного зрошення для всіх видів рослин. Останнім часом бренд почав інтенсивно пробиватися в лідери українського ринку. З ..

16.12.2019
0
2095
Типи дощувачів для поливу газону

Типи дощувачів для поливу газону

Різновиди дощувачів для поливу газону Організація ефективної системи зрошення рослин — одне з першорядних питань, яке постає перед власниками дачних ділянок. Організувати полив підручними засобами, такими як відра і лійки, — складно і часозатратно. Тому ринок обладнання для дачі та саду пропонує різні пристрої, які значно полегшують полив території. До одним з кращих помічників саді..

13.03.2020
0
3981
Рейтинг ТОП-5: найкращі пістолети для поливу

Рейтинг ТОП-5: найкращі пістолети для поливу

Дачна ділянка — це не тільки місце для відпочинку, але і джерело свіжих домашніх овочів і фруктів, виростити які без регулярного зрошення практично неможливо. Навіть якщо в регіоні спостерігається високий рівень опадів, в спекотний період часу року город потребує додаткового водного підживлення. Одним з кращих пристосувань, що полегшують зрошення території, є пістолет для поливу городу...

16.03.2020
0
8250
Як вибрати таймер для поливу

Як вибрати таймер для поливу

Таймер автополиву Сучасні технології істотно полегшують працю людини на дачі, а також на присадибних ділянках. На сьогоднішній день є всі можливості максимально автоматизувати більшість процесів (в тому числі систему зрошення). Купити таймер для автополиву – значить повністю вирішити проблему з подачею води для теплиць, клумб і газонів. Саме він дозволить вам грамотно і ефективн..

20.03.2020
0
1267
Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Як правильно вибрати поверхневий насос для поливу

Полив — обов'язкова умова догляду за рослинами. В такому випадку стане в нагоді поверхневий насос для води, призначений для дачі та городу. Як правильно налаштувати полив залежить від початкових умов і специфіки пристрої. Правильно підібрана модель — ефективний полив Саме з розумом підібране устаткування забезпечить якісне зволоження рослин і вбереже їх від пересихання, що і ..

03.04.2020
0
1934
Основні типи шлангів для поливу

Основні типи шлангів для поливу

Садовий шланг - невід'ємний атрибут кожного городника, садівника, просто дбайливого господаря. З його допомогою можна організувати полив практично будь-якого земельної ділянки і не важливо, чи це великий город, сад біля будинку або квіткова клумба. Поливальні шланги бувають різних видів. Залежно від поставленого завдання, розміру ділянки або ж кліматичних умов, необхідно вибрати той чи ін..

19.06.2020
0
1398