Типи дощувачів для поливу газону

Різновиди дощувачів для поливу газону

Організація ефективної системи зрошення рослин — одне з першорядних питань, яке постає перед власниками дачних ділянок. Організувати полив підручними засобами, такими як відра і лійки, — складно і часозатратно. Тому ринок обладнання для дачі та саду пропонує різні пристрої, які значно полегшують полив території. До одним з кращих помічників садівника відноситься дощувач.

Купити дощувач для газону

Яку поливалку-дощувач вибрати?

Спрінклер — це спеціальна насадка, яка одягається на шланг. Вона оснащена отворами для того, щоб вода розбризкувалась, а не прямувала струменем. Завдяки цьому, даний вид устрою належить до універсальних розпилювачів, які підходять для поливу багатьох рослин. Асортимент обладнання для зрошення досить великий, тому перш, ніж купити поливалку для газону, слід розібратися в їх видах.

Купити дощувач-вертушку для поливу

Як вибрати поливалку типу «Вертушка»

Цей тип пристрою оснащується головкою, яка має поворотний механізм і подає струмінь різної дальності під певним кутом. В каталозі ТД Укрсервіс представлені розпилювачі:

  1. наземного типу, серед яких популярна модель Claber 8675 Idrospray 2000;
  2. підземного типу (висувні), до якого відносяться моделі Claber 8695 SPACE JET та 90055 180°.

Дальність поливу зрошувача налічує кілька десятків і навіть сотень метрів. Ціна на висувні турбодощувачі залежить від технічних показників.

Купити імпульсний дощувач для поливу

Імпульсивна поливалка

Конструкція приладу оснащена однією форсункою, яка швидко обертається навколо своєї осі, і здатна видавати потужний потік розпилення. Зрошувач функціонує на основі маятникового механізму, завдяки чому вода подається порційно і імпульсивно. Струмінь може змінювати дальність і напрямок поливу. Даний вид спрінклера найчастіше використовується в системах агрополиву. У каталозі представлені моделі від відомих брендів ClaberCellfast и Gardena.

Купити мікродощувач для поливу

Мікродощувач

Найчастіше розпилювачі даного виду застосовуються при проектуванні систем зрошення за рахунок різної величини покриття ділянки. В асортименті інтернет-магазину представлені мікродощувачі з різною величиною робочого тиску, різним кутом поливу і різної пропускною спроможністю. Наприклад, кут поливу у Claber 91229 Micro складає 360°, а у Claber 90220 він дорівнює 180°. Головною перевагою мікродощувачів вважається їх модульність. Вони можуть використовуватися для зрошення, як невеликий дачної території, так і великих полів.

Купити осцилюючий дощувач для поливу

Що таке осцилюючий дощувач

Ще одна назва цього виду розпилювача — розгойдуваний. Це обумовлено особливостями конструкції, яка має вигляд прямої або вигнутої трубки з розташованими на ній насічками. Осцилюючий дощувач для газону оснащений форсунками, які встановлюють під кутом. За рахунок цього вода подається як би розгойдуючись. Купити осцилюючий дощувач можна з дальністю розподілу води від 5 до 20 метрів. Розбризкувачі Claber 8743 Compact-16 и 8748 Compact-12 мають 5 режимів, що дозволяє налаштувати індивідуальний полив в залежності від особливостей території і рослин.

Купити висувний дощувач для газону

Віялові дощувачі

Зрошувальний розприскувач віялового типу має досить просту статичну конструкцію, що складається з штока і циліндра. При включенні води шток висувається на поверхню і починається розпорошення. Розбризкувач забезпечений форсунками, які розподіляють воду по колу. Прилад використовується для поливу квітників, палісадників або невеликих кущів. Єдиним недоліком віяловій поливалки є високе споживання води.

Купити якісний спринклер для поливу саду в ТД «Укрсервіс»

В каталозі торгового дому «Укрсервіс» представлений широкий асортимент надійних розпилювачів від світових брендів ClaberGardenaCellfast. Ціни на поливалки для квітів, газонів, дерев і кущів залежать від виробника і особливостей моделі. Інтернет-магазин є офіційним імпортером торгової марки Claber в Україні, тому клієнти мають можливості придбати продукцію за доступною вартості.

Порівняти ціни на дощовики для поливу

13.03.2020 10:44:10
0
4393

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Управління поливом Claber: огляд асортименту

Управління поливом Claber: огляд асортименту

Автоматизовані системи для поливу призначені для зрошення саду та городу. Завдяки можливості програмування інтенсивності та періодичності подачі струменя можна значно знизити витрати на оплату водопроводу. Налаштування механізму запуску здійснює автоматичний полив квітів і газону по заданих параметрах. Claber є сертифікованим італійським брендом. Це означає, що всі етапи виробництва в..

30.09.2019
0
1522
ТОП 5 найпопулярніших візків для садового шланга

ТОП 5 найпопулярніших візків для садового шланга

Візки для садового шланга від італійського виробника Claber Італійська компанія Claber є дуже популярним виробником повного спектру обладнання для систем іригації. Їхня продукція приваблює своєю універсальністю, постійними інноваціями і високоефективними рішеннями для правильного зрошення для всіх видів рослин. Останнім часом бренд почав інтенсивно пробиватися в лідери українського ринку. З ..

16.12.2019
0
2378
Який шланг вибрати для поливу дачі або саду

Який шланг вибрати для поливу дачі або саду

Як вибрати якісні поливальні шланги Зелені насадження надають особливий затишок присадибній ділянці і радують око її власників. Для того, щоб підтримувати активну життєдіяльність рослинності, за нею необхідно правильно доглядати. Організована система зрошення — кращий догляд за зеленню в саду. Садовий гумовий шланг — важливий атрибут поливу Забезпечити ефективний полив тер..

06.03.2020
0
1515
Рейтинг ТОП-5: найкращі пістолети для поливу

Рейтинг ТОП-5: найкращі пістолети для поливу

Дачна ділянка — це не тільки місце для відпочинку, але і джерело свіжих домашніх овочів і фруктів, виростити які без регулярного зрошення практично неможливо. Навіть якщо в регіоні спостерігається високий рівень опадів, в спекотний період часу року город потребує додаткового водного підживлення. Одним з кращих пристосувань, що полегшують зрошення території, є пістолет для поливу городу...

16.03.2020
0
9093
Як вибрати таймер для поливу

Як вибрати таймер для поливу

Таймер автополиву Сучасні технології істотно полегшують працю людини на дачі, а також на присадибних ділянках. На сьогоднішній день є всі можливості максимально автоматизувати більшість процесів (в тому числі систему зрошення). Купити таймер для автополиву – значить повністю вирішити проблему з подачею води для теплиць, клумб і газонів. Саме він дозволить вам грамотно і ефективн..

20.03.2020
0
1509