Рейтинг ТОП-5: найкращі пістолети для поливу

Дачна ділянка — це не тільки місце для відпочинку, але і джерело свіжих домашніх овочів і фруктів, виростити які без регулярного зрошення практично неможливо. Навіть якщо в регіоні спостерігається високий рівень опадів, в спекотний період часу року город потребує додаткового водного підживлення. Одним з кращих пристосувань, що полегшують зрошення території, є пістолет для поливу городу.

Купити дощувач-вертушку для поливу

Який вибрати пістолет для поливу дачі, городу та саду

Пристрій для зрошення дачної ділянки є насадкою, яка одягається на шланг. Її популярність обумовлена простотою експлуатації і делікатній подачею струменя, наближеною до природних опадів. Таким чином, садовий пістолет для поливу підходить для підживлення багатьох видів рослин. Виділяють два типи пристроїв:

  1. З форсункою. Призначені для подачі м'якого і жорсткого струменя. Використовуються для зрошення великої території.
  2. З розпилювачем. Цей тип насадки нагадує душ, який оснащений декількома режимами подачі води. Вони відрізняються м'яким струменем, тому їх найчастіше застосовують для підживлення квіткових клумб і тонких рослин.

В інтернет-магазині представлений широкий модельний ряд форсунок для зрошення, тому фахівці компанії підготували огляд найпопулярніших моделей поливальних пістолетів на ринку України.

Купити садовий пістолет Claber 9567 Metal-Jet CONFORT

Claber 9567 Metal-Jet CONFORT

Подача води здійснюється в режимі струменя або розпилювача. Ергономічна рукоятка має гумове покриття, тому прилад не вислизати з руки під час експлуатації. Також прилад оснащений регулятором подачі напору, що дозволяє підібрати оптимальний режим струменя під кожну рослину. Ще одним аргументом за те, щоб купити металевий пістолет для поливу Claber 9567 Metal-Jet CONFORT є хромований сталевий корпус, який стійкий до впливу вологи і агресивних речовин.

Купити садовий пістолет Claber Elegant 9086

Claber Elegant 9086

Пристрій Claber Elegant 9086 має тип насадки — душ. Його головною перевагою є подовжена ручка, яка підходить для зрошення високих рослин без використання драбини. Насадка має 4 опції подачі струменя, що дозволяє налаштувати полив клумб або городу в концентрованому, леечном, душовий і газованому режимах. Насадка нахиляється на 90° вліво чи вправо.

Купити садовий пістолет Cellfast MIX 52-055

Водяний пістолет для поливу Cellfast MIX 52-055

Пристрій Cellfast MIX 52-055 здатний подавати струмінь в 8 режимах поливу, які можна легко і швидко змінювати шляхом повороту насадки. Пластикова конструкція має невелику вагу, тому пістолет зручно тримати в руці навіть при тривалому користуванні. Пристрій ідеально підходить для організації системи зрошення невеликого присадибної ділянки.

Купити садовий пістолет Claber Multi-Jet Kit 8552

Професійний пістолет для саду Claber Multi-Jet Kit 8552

Пристрій Claber Multi-Jet Kit 8552 випускається з комплектом спеціальних перехідників, які призначені для стикування зі шлангами діаметром 1/2", 5/8", 3/4". Коннектори облаштовані системою Quick-Click, що забезпечує швидке приєднання шлангу. Прилад подає струмінь в 4 режимах: концентрований, туман, душ, конус. Перемикання відбувається шляхом повороту насадки. Пластиковий корпус покритий гумовими накладками, які роблять його ударостійким. Більш того, прогумована рукоятка не вислизає з рук.

Купити садовий пістолет Gardena Classic 8116-29

Пістолет-розпилювач на шланг для дачі Gardena Classic 8116-29

Головною відмінною рисою моделі Gardena Classic 8116-29 є можливість регулювати подачу струменя від концентрованого до розпилювача. За рахунок цього поливальний пістолет підходить для зрошення як невеликої, так і великої території. Система Autostop уможливлює відключення або підключення насадки без переривання подачі води в шлангу.

ТД «Укрсервіс» — інтернет-магазин кращих аксесуарів для поливу

В торговому домі «Укрсервіс» можна купити пістолет для поливу клумб від світових виробників ClaberCellfastGardena. Фахівці компанії допоможуть підібрати підходящу модель поливального пістолета в залежності від його цільового призначення. Також вони проконсультують, скільки коштує той чи інший пістолет для поливу.

Порівняти ціни на пістолети для поливу

16.03.2020 13:53:53
0
9005

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Управління поливом Claber: огляд асортименту

Управління поливом Claber: огляд асортименту

Автоматизовані системи для поливу призначені для зрошення саду та городу. Завдяки можливості програмування інтенсивності та періодичності подачі струменя можна значно знизити витрати на оплату водопроводу. Налаштування механізму запуску здійснює автоматичний полив квітів і газону по заданих параметрах. Claber є сертифікованим італійським брендом. Це означає, що всі етапи виробництва в..

30.09.2019
0
1511
Який шланг вибрати для поливу дачі або саду

Який шланг вибрати для поливу дачі або саду

Як вибрати якісні поливальні шланги Зелені насадження надають особливий затишок присадибній ділянці і радують око її власників. Для того, щоб підтримувати активну життєдіяльність рослинності, за нею необхідно правильно доглядати. Організована система зрошення — кращий догляд за зеленню в саду. Садовий гумовий шланг — важливий атрибут поливу Забезпечити ефективний полив тер..

06.03.2020
0
1490
Типи дощувачів для поливу газону

Типи дощувачів для поливу газону

Різновиди дощувачів для поливу газону Організація ефективної системи зрошення рослин — одне з першорядних питань, яке постає перед власниками дачних ділянок. Організувати полив підручними засобами, такими як відра і лійки, — складно і часозатратно. Тому ринок обладнання для дачі та саду пропонує різні пристрої, які значно полегшують полив території. До одним з кращих помічників саді..

13.03.2020
0
4342