Управління поливом Claber: огляд асортименту

Автоматизовані системи для поливу призначені для зрошення саду та городу. Завдяки можливості програмування інтенсивності та періодичності подачі струменя можна значно знизити витрати на оплату водопроводу. Налаштування механізму запуску здійснює автоматичний полив квітів і газону по заданих параметрах.

Claber є сертифікованим італійським брендом. Це означає, що всі етапи виробництва виробів строго визначені і контролюються професійними технологами. Широкий асортимент товарів представлений якісними і довговічними автоматичними механізмами для поливу дачної ділянки.

Таймери для поливу і подачі води

Електронні таймери подачі води – це зручний спосіб зрошення рослин. Їх установка здійснюється шляхом легкого накручування на кран. Купити таймер для системи поливу можна з такими особливостями:

 • є 4 незалежних електромагнітних клапана;
 • корпус захищений від попадання вологи;
 • ручне або радіоуправління;
 • щоденне або щотижневе програмування частоти зрошення з можливістю виключення окремих днів;
 • полив до 4 разів на день тривалістю від 1 до 60 хвилин.

На РК-екрані є функція перегляду, регулювання та видалення заданих параметрів.

Автоматичні клапани підземного поливу

Клапан зрошення предназначен для включения и отключения подачи струи на территории участка, где он установлен. Систему управления поливом можно купить с такими параметрами:

 1. водонепроникна конструкція;
 2. сумісність з багатолінійні таймерами живлення 9-24 В;
 3. захист від стрибків електроенергії;
 4. можливість ручного управління;
 5. продуктивність - від 4,6-96 л / хв;
 6. тиск - 0,5-9 Бар.

Пристрій оснащений опцією регулювання температури води від 5 до 75 градусів.

Для чого потрібен датчик дощу?

Прилад призначений для відключення подачі води під час опадів. Припинення подачі відбувається, коли рівень опадів досягає 5 мм на м / кв. Переваги пристроїв від компанії Claber:

 • підходить для всіх механізмів зрошення;
 • діапазон робочої напруги - 3-24 В;
 • міцний пластиковий корпус;
 • оснащений захисним шипом, який запобігає потраплянню листя на систему.

Датчик дощу слід встановлювати на відкритій місцевості шляхом настінного монтажу.

Для того, щоб прилади працювали коректно і забезпечували максимальну економію, слід ознайомитися з тим, що потрібно для системи автоматичного поливу. Спочатку відбувається проектування конструкції з урахуванням всіх особливостей ділянки, далі йде монтаж системи, її налаштування і корекція. На останньому етапі її тестують і усувають можливі неполадки.

ТД «Укрсервіс» - все, що потрібно для поливу саду, дачі, городу

Інтернет-магазин ТД Укрсервіс є ексклюзивним офіційним імпортером бренду Claber в Україні. Серед широкого асортименту можна купити таймери для автоматичного поливу, а також датчики дощу, ціни яких залежать від їх характеристик. Вся продукція сертифікована відповідно до міжнародних стандартів якості.

 

30.09.2019 10:24:38
0
1436

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Організація крапельного поливу теплиці, саду та городу

Організація крапельного поливу теплиці, саду та городу

Що таке крапельний полив З початку 60-х років минулого століття почав застосовуватися спосіб крапельного зрошення. Він виявився досить ефективний у порівнянні зі стандартними системами поливу, тому широко розповсюдився в багатьох країнах. Перед початком використання необхідно розібратися, як користуватися крапельним зрошенням. На відміну від дощувача, система крапельного полив..

12.04.2019
0
2672
Поради експертів: як правильно зробити крапельний полив грядок

Поради експертів: як правильно зробити крапельний полив грядок

Що являє собою крапельний полив На сьогоднішній день вода стає дуже цінним ресурсом. Для того, щоб використовувати його максимально ефективно в садівництві застосовують системи автоматичного зрошення. Вони дозволяють не тільки заощадити час і зусилля на полив грядок або газонів, але також підвищити врожайність, уникнувши можливого перезволоження грунту (як, наприклад, при використанні звичайних..

01.07.2019
0
1814
Пістолет для поливу саду і дачі: що це?

Пістолет для поливу саду і дачі: що це?

Поливальні пістолети для дачі незамінні в спекотну пору року. Вони дозволяють врятувати рослини від вигорання під палючим сонцем. Використання стандартних шлангів призводить до нерівномірного розвитку кореневої системи, а такі вироби дають можливість зберегти життя, здоров'я культур. Для невеликих ділянок використовуються лійки, пістолети для поливальних шлангів ж стають оптимальн..

08.07.2019
0
1250
ТОП 5 найпопулярніших візків для садового шланга

ТОП 5 найпопулярніших візків для садового шланга

Візки для садового шланга від італійського виробника Claber Італійська компанія Claber є дуже популярним виробником повного спектру обладнання для систем іригації. Їхня продукція приваблює своєю універсальністю, постійними інноваціями і високоефективними рішеннями для правильного зрошення для всіх видів рослин. Останнім часом бренд почав інтенсивно пробиватися в лідери українського ринку. З ..

16.12.2019
0
2244
Типи дощувачів для поливу газону

Типи дощувачів для поливу газону

Різновиди дощувачів для поливу газону Організація ефективної системи зрошення рослин — одне з першорядних питань, яке постає перед власниками дачних ділянок. Організувати полив підручними засобами, такими як відра і лійки, — складно і часозатратно. Тому ринок обладнання для дачі та саду пропонує різні пристрої, які значно полегшують полив території. До одним з кращих помічників саді..

13.03.2020
0
4121
Рейтинг ТОП-5: найкращі пістолети для поливу

Рейтинг ТОП-5: найкращі пістолети для поливу

Дачна ділянка — це не тільки місце для відпочинку, але і джерело свіжих домашніх овочів і фруктів, виростити які без регулярного зрошення практично неможливо. Навіть якщо в регіоні спостерігається високий рівень опадів, в спекотний період часу року город потребує додаткового водного підживлення. Одним з кращих пристосувань, що полегшують зрошення території, є пістолет для поливу городу...

16.03.2020
0
8547
Як вибрати таймер для поливу

Як вибрати таймер для поливу

Таймер автополиву Сучасні технології істотно полегшують працю людини на дачі, а також на присадибних ділянках. На сьогоднішній день є всі можливості максимально автоматизувати більшість процесів (в тому числі систему зрошення). Купити таймер для автополиву – значить повністю вирішити проблему з подачею води для теплиць, клумб і газонів. Саме він дозволить вам грамотно і ефективн..

20.03.2020
0
1386