Пістолет для поливу саду і дачі: що це?

Поливальні пістолети для дачі незамінні в спекотну пору року. Вони дозволяють врятувати рослини від вигорання під палючим сонцем. Використання стандартних шлангів призводить до нерівномірного розвитку кореневої системи, а такі вироби дають можливість зберегти життя, здоров'я культур.

Для невеликих ділянок використовуються лійки, пістолети для поливальних шлангів ж стають оптимальним варіантом для великих палісадників. Даний інструмент зробить підживлення рослин водою зручною, заощадить витрачається час.

Структура садового пістолета для поливу

Перед тим, як вибрати поливальний пістолет, варто вивчити його структуру. Інструмент включає наступні елементи:

Курок. Забезпечує розпилення води при натисканні. Є варіанти з фіксованим курком для зручного розбризкування рідини.

Насадка. Виконується з металу, пластику. Металеві вироби відрізняються більшою довговічністю, але коштують дорожче. Ціна пістолета для поливу, оснащеного пластикової насадкою, нижче.

Рукоятка. Прогумовані моделі забезпечують відсутність ковзання, більш зручне утримання в руці.

Корпус виробів виготовляється з пластика, металу або їх сполуки. Комбіновані моделі зручні - вони легкі, міцні. Догляд простий - досить періодично змащувати рухомі частини.

Режим роботи поливального пістолета

Більшість інструментів здатні функціонувати в декількох різних режимах. Користувач самостійно вибирає відповідний залежно від типу рослин - можна встановити різні варіанти інтенсивності подачі води, кількість струменів, на які ділиться потік. Основна перевага полягає в універсальності - немає необхідності постійно міняти обладнання.

Користувачі цікавляться, який поливальний пістолет краще підійде для конкретного виду рослин. Для кущів, дерев оптимальними будуть насадки з найменшим розбризкуванням; для картоплі, перцю хорошим варіантом стануть вироби з сильним розпиленням. Є також моделі, які підходять для різних культур.

Додаткові функції

Окремі вироби оснащені функціями, які спрощують роботу з ними:

  • фіксація курка для тривалого поливу;
  • маркування - дозволяє легко підібрати силу струменя;
  • коннектори з аквастопом для герметичного підключення.

При виборі варто враховувати наявність додаткових опцій, матеріали, що використовуються для виготовлення, зручність застосування моделі.

Купити недорого пістолет-розпилювач для поливу в інтернеті

ТД «Укрсервіс» - інтернет-магазин, де можна підібрати садове, городнє обладнання високої якості за вигідною ціною. Каталог містить безліч товарів відомих торгових марок, включаючи вироби брендів CellfastGARDENAClaber. Останні імпортуються прямо з Італії.

Менеджери-фахівці, що володіють багаторічним досвідом, підкажуть, який пістолет для поливу краще вибрати в залежності від розміру ділянки, різновиди зростаючих культур.

 

08.07.2019 11:34:03
0
1256

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Організація крапельного поливу теплиці, саду та городу

Організація крапельного поливу теплиці, саду та городу

Що таке крапельний полив З початку 60-х років минулого століття почав застосовуватися спосіб крапельного зрошення. Він виявився досить ефективний у порівнянні зі стандартними системами поливу, тому широко розповсюдився в багатьох країнах. Перед початком використання необхідно розібратися, як користуватися крапельним зрошенням. На відміну від дощувача, система крапельного полив..

12.04.2019
0
2677
Візок, котушка для садового шланга ‒ плюси та мінуси

Візок, котушка для садового шланга ‒ плюси та мінуси

Шланги є практично на кожній ділянці. Вони необхідні подачі життєво необхідної рослинам рідини. Не всі користувачі знають, як правильно зберігати садовий шланг. Це призводить до виникнення незручностей під час змотування, переміщення виробів. Для правильного зберігання можна придбати котушку або візок для садового шланга. Вони забезпечують комфорт використання, акуратний вигляд ділянки, зручне ..

24.06.2019
0
2224
Поради експертів: як правильно зробити крапельний полив грядок

Поради експертів: як правильно зробити крапельний полив грядок

Що являє собою крапельний полив На сьогоднішній день вода стає дуже цінним ресурсом. Для того, щоб використовувати його максимально ефективно в садівництві застосовують системи автоматичного зрошення. Вони дозволяють не тільки заощадити час і зусилля на полив грядок або газонів, але також підвищити врожайність, уникнувши можливого перезволоження грунту (як, наприклад, при використанні звичайних..

01.07.2019
0
1820
Управління поливом Claber: огляд асортименту

Управління поливом Claber: огляд асортименту

Автоматизовані системи для поливу призначені для зрошення саду та городу. Завдяки можливості програмування інтенсивності та періодичності подачі струменя можна значно знизити витрати на оплату водопроводу. Налаштування механізму запуску здійснює автоматичний полив квітів і газону по заданих параметрах. Claber є сертифікованим італійським брендом. Це означає, що всі етапи виробництва в..

30.09.2019
0
1441
Який шланг вибрати для поливу дачі або саду

Який шланг вибрати для поливу дачі або саду

Як вибрати якісні поливальні шланги Зелені насадження надають особливий затишок присадибній ділянці і радують око її власників. Для того, щоб підтримувати активну життєдіяльність рослинності, за нею необхідно правильно доглядати. Організована система зрошення — кращий догляд за зеленню в саду. Садовий гумовий шланг — важливий атрибут поливу Забезпечити ефективний полив тер..

06.03.2020
0
1363