Організація крапельного поливу теплиці, саду та городу

Що таке крапельний полив

З початку 60-х років минулого століття почав застосовуватися спосіб крапельного зрошення. Він виявився досить ефективний у порівнянні зі стандартними системами поливу, тому широко розповсюдився в багатьох країнах. Перед початком використання необхідно розібратися, як користуватися крапельним зрошенням.

На відміну від дощувача, система крапельного поливу передбачає надходження води в прикореневу область рослин в маленьких дозах. Кількість рідини, час і періодичність її подання встановлює користувач, орієнтуючись на особливості зелених насаджень. Основна відмінність полягає в тому, що всі рослини отримують однакову кількість вологи. Фахівці підкажуть, як зробити крапельне зрошення самостійно.

Переваги крапельного зрошення

Варто відзначити наступні плюси:

  • Можливість вирощувати рослини на грунтах з помірним засоленням. Це досягається завдяки вилуговування розташованих близько крапельниць солей.
  • Зручність збору плодів, обробки землі. Грунт між рядами залишається сухою незалежно від інтенсивності проведення зрошення.
  • Отримання більш раннього врожаю. Температура грунту вище, ніж при дощуванні, що веде до швидкого дозрівання.
  • Зменшення обсягу води, що витрачається, на 20-80% в порівнянні з іншими методами.
  • Економія трудових ресурсів, зниження витрат енергії завдяки повільній подачі води.
  • Запобігання ерозії грунту. Немає необхідності ставити спеціальні споруди, переносити ґрунт. Систему використовують на ділянках зі складною топографією.
  • Інсектициди, фунгіциди залишаються на листках, які не омиваються, завдяки чому знижується ризик захворювань рослин.
  • Швидке живлення. Розчинені добрива потрапляють в кореневу зону при поливі, що забезпечує високу швидкість їх поглинання.
  • Розвиток кореневої системи. Коефіцієнт корисного використання вологи дорівнює 95% (при поверхневому поливі - 5%, при дощуванні - 65%).
  • Аерація землі. Досягається інтенсивне дихання коренів завдяки нормальному вмісту вологи в грунті.

Системи крапельного зрошення стали невід'ємним елементом догляду за с / г культурами в так званих «зелених країнах». Вона вирішує окремі проблеми екології, знижуючи навантаження на грунт, збільшуючи одержуваний урожай. На питання, які шланги для краплинного поливу краще підійдуть користувачеві, дадуть відповідь фахівці.

Де купити дешево крапельний полив в інтернет-магазині?

ТД «Укрсервіс» - магазин, де можна підібрати і придбати обладнання для роботи в саду, на городі. Професіонали надають консультації, допомагають спроектувати потрібні системи, модернізувати їх. На сайті представлений асортимент таких торгових марок, як: Senkron та Укребаінвест.

Менеджери дадуть відповідь на питання, що цікавлять, підкажуть, скільки коштує крапельний полив для городу. Вони також допоможуть підібрати потрібні інструменти, матеріали.

 

 

12.04.2019 10:38:29
0
2794

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!

Рекомендовані статті

Візок, котушка для садового шланга ‒ плюси та мінуси

Візок, котушка для садового шланга ‒ плюси та мінуси

Шланги є практично на кожній ділянці. Вони необхідні подачі життєво необхідної рослинам рідини. Не всі користувачі знають, як правильно зберігати садовий шланг. Це призводить до виникнення незручностей під час змотування, переміщення виробів. Для правильного зберігання можна придбати котушку або візок для садового шланга. Вони забезпечують комфорт використання, акуратний вигляд ділянки, зручне ..

24.06.2019
0
2339
Поради експертів: як правильно зробити крапельний полив грядок

Поради експертів: як правильно зробити крапельний полив грядок

Що являє собою крапельний полив На сьогоднішній день вода стає дуже цінним ресурсом. Для того, щоб використовувати його максимально ефективно в садівництві застосовують системи автоматичного зрошення. Вони дозволяють не тільки заощадити час і зусилля на полив грядок або газонів, але також підвищити врожайність, уникнувши можливого перезволоження грунту (як, наприклад, при використанні звичайних..

01.07.2019
0
1932
Пістолет для поливу саду і дачі: що це?

Пістолет для поливу саду і дачі: що це?

Поливальні пістолети для дачі незамінні в спекотну пору року. Вони дозволяють врятувати рослини від вигорання під палючим сонцем. Використання стандартних шлангів призводить до нерівномірного розвитку кореневої системи, а такі вироби дають можливість зберегти життя, здоров'я культур. Для невеликих ділянок використовуються лійки, пістолети для поливальних шлангів ж стають оптимальн..

08.07.2019
0
1371
Управління поливом Claber: огляд асортименту

Управління поливом Claber: огляд асортименту

Автоматизовані системи для поливу призначені для зрошення саду та городу. Завдяки можливості програмування інтенсивності та періодичності подачі струменя можна значно знизити витрати на оплату водопроводу. Налаштування механізму запуску здійснює автоматичний полив квітів і газону по заданих параметрах. Claber є сертифікованим італійським брендом. Це означає, що всі етапи виробництва в..

30.09.2019
0
1527